Автор Тема: Плячка / рекорди.  (Прочетена 15710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #60 -: Май 16, 2012, 09:10:13 pm »
Бандитко, бандитко...
Пиша бележки на всеки, който ме нападне. Всички, ДО ЕДИН разправят, че са взели кристал. :D
Един няма да е казал "не взех".  *freak*
Я, виж им шанса. ;)

О-па - jekov подобри рекорда. 4 злато. И той пише. А аз просто си седях в Мините на мощта, без никакво злато, без точки и не копаех! Експеримент. :D
« Последна редакция: Май 16, 2012, 09:14:03 pm от FatJIm »
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #61 -: Май 17, 2012, 12:03:01 am »
Хмммм... който те нападне и му пуска кървав кристал значи? :hmmm:

Абе я си дай името на акаунта- ще ти пратя 300 диаманта, ама ще те помоля за около час постоянно да се връщаш в мините и все така да не правиш нищо. А, да- и без охрани и екипировка. *hihi*

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #62 -: Май 17, 2012, 12:35:47 am »
Ако искаш напиши другия път,че докато си седял в замъка и някой ти е писал че ти е взел кристал...... или пък че сме почнали ние да ти даваме злато.......*hihi*...но моля те не забравяй да идваш на мините :D.........все някой трябва да го копае тоя кристал....

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #63 -: Май 17, 2012, 08:30:55 am »
Хмммм... който те нападне и му пуска кървав кристал значи? :hmmm:
Не - всеки, който ме нападне се хвали, че бил взел кристал. *hihi*
Първи беше робиоластика. Моят герой е гол, сам и само с една кама 1-ва кат., а оня налита с 5 наемника. Взима 6 злато. Пиша му: "Страхотна плячка, нали? С малко труд и упоритост - ще натрупаш милиони." А той: "А-а-а-а - взех кристал! Струва 2 млн.!"
Следващият - станьо69. Малко по-умен е - напада ме сам. Пак взима 6 злато. Пак му пиша "6 злато, следващият път ще си сваля и камата". А той: "Не брой златото, брой кристалите! Щото днеска единият ми е от теб!"
После Бандитко. И той взима 6 злато. Пак му пиша, че ще си сваля и камата. Той отговаря: "Сваляй каквото искаш, мен ме интересува кристала който ти взех не златото!"
Жеков и той...
А, бе.... хора, на 5-6 опита я се изкопае кристал, я не. Понякога има и 12-15 поредни опита без да падне кристал. Затова никога не копая с повече от един опит. Дали ще е 1, дали ще са 20 опита - шансът е един и същ. Разликата е, че колкото повече опити правиш едновременно - толкова повече рискуваш.
И какво излиза - ако вярвате, че всеки нападател взима кристал, сигурно вярвате и на историите, дето ги разказват ловци и рибари? :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #64 -: Май 17, 2012, 09:48:38 am »
Цитат
Интересното е във вторият сличай, че бях напълно гол, без оръжие и златото ми беше на нула.
Откъде му ги даде тези 673 злато така и не разбрах .

На теб може да е взел само 6 злато но от играта е получил повече както беше в моите случаи.
Доколкото разбирам ако пуснеш 1 ход и той е успешен и в това време някой те удари ти взема кристала, понеже няма как да вземе половината само.
Какво става с таксата обаче ?
Ако я губиш и нея това ще е най лесния начин да разбереш дали са ти взели кристал или не. Мен са ме удряли досега 2-3пъти и винаги ми се връщаше таксата,което ме навежда на мисълта, че кристали не са ми взели.
То е ясно че удрят заради кристала и затова винаги си взмам злато колкото за 1 опит и даже ако скачаш не е нужно да слагаш и оръжие.
Ако ще да си екипиран перфектно винаги рискуваш да се набуташ с ремонти, защото плячкаджиите по правило ако паднат се връщат втори, трети че и 5ти път докато не те съборят. После в яда си, че са паднали ще те цапардосат за десерт и в селото  *hihi*
« Последна редакция: Май 17, 2012, 10:04:40 am от Danchello »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #65 -: Май 17, 2012, 10:21:13 am »
на мен пък друго ми е любопитно. един мародер няма си признае че е взел някоя монета в такава зона от грабеж. също така и едва ли някои ще си признае че е извадил примерно 6 кристала от 6 опита и са му откраднали всичките. все пак това е все едно да признае че е най-големият карък в играта да не използвам друга дума. от какъв зор спорите не ми става ясно като всеки има своите доводи да не признае каква е истината и останалите трябва да решаваме на кой вярваме и на кой не?  :D
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #66 -: Май 17, 2012, 11:10:09 am »
Въпросът ти е меко казано неясен !
За каква истина става въпрос?
Не можеш посмъртно да направиш 6 от 6 успешни кристала а дори теоретически да приемем ,че може то плячкаджията ще ти вземе само половината, тоест 3. Досега ми се е случвало да имам 2 поредни успешни хода при копаене на кървав кристал. 3-никога.
Може би е възможно само за членове на гилдията собственик на кървавия замък ако са вдигнали шанса на макс, но и в този случай не съм имал 3 поредни успешни.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #67 -: Май 17, 2012, 11:13:32 am »
от какъв зор спорите не ми става ясно като всеки има своите доводи да не признае каква е истината и останалите трябва да решаваме на кой вярваме и на кой не?  :D



Истината винаги има две страни..........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #68 -: Май 17, 2012, 11:27:14 am »
Абе FatJIm щом правиш такива драми май навсякъде си снесъл кристалчета :D :D :D.....продължавай да  *JOB*....а ние няма да те забравяме :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #69 -: Май 17, 2012, 03:21:26 pm »
Въпросът ти е меко казано неясен !
За каква истина става въпрос?
Не можеш посмъртно да направиш 6 от 6 успешни кристала а дори теоретически да приемем ,че може то плячкаджията ще ти вземе само половината, тоест 3. Досега ми се е случвало да имам 2 поредни успешни хода при копаене на кървав кристал. 3-никога.
Може би е възможно само за членове на гилдията собственик на кървавия замък ако са вдигнали шанса на макс, но и в този случай не съм имал 3 поредни успешни.

Може би другите наистина лъжат. Или пък той. Или всички казват истината, ама още не са се усетили какъв бизнес можем да направим, ако е така :D
Човекът винаги копае по един кристал. Ако има бъг и винаги дропва кристал за плячкаджията при тези условия, защо да е невъзможно? Нима не сте виждали бъгове досега тук? Ако си напрегнете паметта, ще ви изплуват и няколко, които бяха в полза на играчите.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #70 -: Май 17, 2012, 05:32:13 pm »
Със сигурност няма бъг. Проверено. Но шансът всички да са взели кристали практически е нулев. Все едно петима ловци да идат на лов в поредни дни в една и съща гора и всеки от тях да отстреля по един рогач. А, бе - я един отстреля, я - не, ама как ще разказвааааат! :D
« Последна редакция: Май 18, 2012, 09:26:24 pm от FatJIm »
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #71 -: Май 22, 2012, 08:11:44 pm »
Досега ми се е случвало да имам 2 поредни успешни хода при копаене на кървав кристал. 3-никога.
Днес за пръв път направих 3 поредни успешни изкопавания на кървав кристал.
Имам чувството, че след нападение за някакъв интервал от време шансът за изкопаване се увеличава - щото успешните ходове при мен задължително са повече след атака.
За сравнение: вчера никой не ме е нападал. Изкопани 8 кристала от48 хода. Но в неделя ме нападнаха 2 пъти - 11 кристала от 48 хода. В събота - 4 нападения, но 14 кристала от 48 хода...
« Последна редакция: Май 22, 2012, 08:15:11 pm от FatJIm »
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!