Автор Тема: Плячка / рекорди.  (Прочетена 15657 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #30 -: Февруари 12, 2012, 08:42:52 pm »
За да бъда по ясен ще дам пример герой копач и охрана 5 категория турнати в зона на провинция Тъмногория (4 категория такава). 4 категория героите могат да видят баткото 5-та, но статуса му, както писах по-горе е "Без работа". Нападаш копача и баткото 5-та ти скача "изневиделица"

До колкото съм запознат Фрамел има проблем с мулета си в 7к,за съжаление все още нямаме 8к за да бъде приложима тази тактика в случая с него.Не оспорвам тактиката,на мен лично ми допада много и съм се забавлявал доста да гледам как се блъскат а копача не пада и не пада.

На плячка,най-обичам да почна от пазачите :Dи си оставям мулето за десерт.
« Последна редакция: Февруари 12, 2012, 08:45:18 pm от banditko »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #31 -: Февруари 12, 2012, 08:52:37 pm »
 *bravo* и аз обичам охраната,а с мулетата ми нямам проблем изобщо не ме интересува колко ще ги удрят но нека тези герои и да показват малко кураж,ако искат и по 10 пъти на ден да ми удрят копачите но от да не се правят на герои,убиец на мулета звучи обидно за мен а да тероризираш героите си е нещо друго,аз навремето си оставях 10 хода и обикалях да търся силните играчи ако ще и да загубех,с мулета не се занимавах,скоро пак мисля да се заиграя с някои велики герои от играта стига да ги открия :)
с полицай,радио и mitika не се спори

newcomer

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #32 -: Февруари 12, 2012, 08:58:52 pm »
До колкото съм запознат Фрамел има проблем с мулета си в 7к,за съжаление все още нямаме 8к за да бъде приложима тази тактика в случая с него.Не оспорвам тактиката,на мен лично ми допада много и съм се забавлявал доста да гледам как се блъскат а копача не пада и не пада.

На плячка,най-обичам да почна от пазачите :Dи си оставям мулето за десерт.

Ясно. Броя охраняващи събиращия ресурс са важните и начина по които протичат битките между многобройна охрана и кандидат-плячкаджията. Забравете Охраната по-висока категория. Тя се явява като бонус /съществен наистина/, а я споменах в предходния пост заради спецификата на Статуса й и как се вижда той от различните категории. Т.е. как да се разпознава от плячкаджията и откъде да се почне веселбата..

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #33 -: Февруари 12, 2012, 09:04:39 pm »
Ясно. Броя охраняващи събиращия ресурс са важните и начина по които протичат битките между многобройна охрана и кандидат-плячкаджията. Забравете Охраната по-висока категория. Тя се явява като бонус /съществен наистина/, а я споменах в предходния пост заради спецификата на Статуса й и как се вижда той от различните категории. Т.е. как да се разпознава от плячкаджията и откъде да се почне веселбата..

За момент си помислих,че даваш съвет как да спасим агнето(копача) :D Извинявам се,че не е съвсем по темата което писах,но може да направим една тема 101 начина да откажеш добива на ресурс :D

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #34 -: Февруари 12, 2012, 09:13:54 pm »
а недей че ако няма копачи големите герои какво ще правят,ако им видиш битките само в безопастните се бият  *hihi*
с полицай,радио и mitika не се спори

newcomer

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #35 -: Февруари 12, 2012, 09:25:53 pm »
За момент си помислих,че даваш съвет как да спасим агнето(копача) :D Извинявам се,че не е съвсем по темата което писах,но може да направим една тема 101 начина да откажеш добива на ресурс :D

Ми...Плячкаджиите, косвено влияят на пазара за ресурс. Примерно в пета и четвърта слизат герои 6 и 7 и копаят ресурс от там. Те са с повече точки на действие заради категорията си, вероятно полу-изоставени или "наследени", имат някакъв остатък на премиум, и пробват да получат малко, обикновено да изкарат някоя пара на пазара на ресурси. Не е трудно да се изгонят от там. Удрят се няколко пъти и вече не слизат в долните категории. И съответно цената на ресурса, който вече не копаят скача, тъй като предлаганото количество става по-малко ...

Но ако си организират защита обирджиите ще обикалят наоколо и ще се облизват...

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #36 -: Февруари 12, 2012, 09:41:53 pm »
В този ред на мисли плячкаджията дори е доста полезен,особенно в по-малките категории.Пример с муле в т6 или т7 за седмица може да накопа над 3000 адамантиева руда ако е развит с което може да смачка пазара и тези които нямат в по-горните категории герои а искат да изкарат злато с добив на ресурс им се обезмисля труда и треперенето в зона.

Неактивен tonymr

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +5/-11
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #37 -: Февруари 13, 2012, 08:28:41 pm »
Какви рекорди са тези-9.5 мил. :DМоят рекорд е 43 мил.само,но незнам поради каква причина битката излезе само вав вестника???Добрата новина е че парите ми стигнаха да си подновя премиума ;)

newcomer

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #38 -: Февруари 13, 2012, 08:44:34 pm »
Какви рекорди са тези-9.5 мил. :DМоят рекорд е 43 мил.само,но незнам поради каква причина битката излезе само вав вестника???Добрата новина е че парите ми стигнаха да си подновя премиума ;)

Ударил си в някое градче огромна торба с пари. Битките в градчетата на ничиите земи не влизат в Профила на героя > Плячка. Могат да се появят само в Стенвестника, ако някой от участвалите е достатъчно високо ниво, какъвто явно е твоя случай.

Неактивен tonymr

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +5/-11
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #39 -: Февруари 13, 2012, 09:00:18 pm »
P.S. ako някой от така самоназоваващите се постоянни играчи иска да опетни името на героя ми-нека говори с факти,а не да си измисля някакви си историйки за лека нощ.emorohe,kapelan,katzbroken,seemore,----,clea,tyty_man,galiley,tozak,fragmaster-това са имената на героичетата, които бяха сасечни от Tonymr справка:15 Never_Back_Down Paratethys 2012-01-30 23:17:30 Западния предел Западния предел Подробности 6.Смешното в случая е че ползваха всички защитни предимства на замака,а моя герои беше изван замака с намалено здраве и броня.Или всички са така наречените от вас мулета????

pithtath

  • Гост
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #40 -: Февруари 13, 2012, 09:03:21 pm »
Добре, добре. Никой не е искал да ви засегне. Ако някога има турнири  - там ще си проличи кой какъв е :)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #41 -: Февруари 13, 2012, 09:07:50 pm »
P.S. ako някой от така самоназоваващите се постоянни играчи иска да опетни името на героя ми-нека говори с факти,а не да си измисля някакви си историйки за лека нощ.emorohe,kapelan,katzbroken,seemore,----,clea,tyty_man,galiley,tozak,fragmaster-това са имената на героичетата, които бяха сасечни от Tonymr справка:15 Never_Back_Down Paratethys 2012-01-30 23:17:30 Западния предел Западния предел Подробности 6.Смешното в случая е че ползваха всички защитни предимства на замака,а моя герои беше изван замака с намалено здраве и броня.Или всички са така наречените от вас мулета????

Без да искам да засягам някой,само ще кажа че от изброените само tozak и fragmaster се играят постоянно,хабенето от време на време на по някоя точка оставям на вас да определите как се нарича.Още веднъж искам да повторя,че не желая да обиждам никой,пък и доколкото разбрах вие от скоро сте в 6к и не сте имали много кървави предмети по вашите меркове за които вашите съотборници толкова много се мръщят.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #42 -: Февруари 13, 2012, 09:13:51 pm »
Без да искам да засягам някой,само ще кажа че от изброените само tozak и fragmaster се играят постоянно,хабенето от време на време на по някоя точка оставям на вас да определите как се нарича.Още веднъж искам да повторя,че не желая да обиждам никой,пък и доколкото разбрах вие от скоро сте в 6к и не сте имали много кървави предмети по вашите меркове за които вашите съотборници толкова много се мръщят.

Няма значение как се играят и дали са мулета, а как са подбрани и екипирани наемниците и героят!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен tonymr

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +5/-11
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #43 -: Февруари 13, 2012, 09:22:55 pm »
Tук нестава дума само за плячка,а за силата на даден герой.Покажете друг случаи на герои с 10 победи при нападение над замак!

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Плячка / рекорди.
« Отговор #44 -: Февруари 13, 2012, 09:25:27 pm »
Добре, добре. Никой не е искал да ви засегне. Ако някога има турнири  - там ще си проличи кой какъв е :)

 >:( точно в това се надявам ще е супер ако има състезания с награди между героите,ще живне доста играта
с полицай,радио и mitika не се спори