Автор Тема: стражи?  (Прочетена 3919 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
стражи?
« -: Октомври 14, 2011, 12:34:41 pm »
след като сме пратили стража да защитава преден пост и сме загубили поста , къде да си търсим стражите :Д , заото никъде ги няма.
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

pithtath

  • Гост
Re:стражи?
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2011, 12:46:37 pm »
В наемническия щаб няма ли ги? Или да пътуват към него?
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 12:50:13 pm от pithtath »

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2011, 12:58:00 pm »
Греда:) Нито в щаба , нито в замъка , нито в предните постове.Както и липсват данни за движение на стражите.

Ако участието на стражата следва логиката на героите , то след провал в защитата на предния пост , тя трябва да се предвижи до най-близката безопасна провинция или до най-близкия пост/щаб на гилдията.

« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 02:39:17 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
стражи1?
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2011, 10:54:57 pm »
стражите в крайна сметка сте ги пратили в щаба ръчно предполагам , но след като ги пратих във фалар и трявбаше вече да са там , пак не се виждат.

заради такива грешки на играта , клиентите ни ги трепят и си губим пазарната стабилност, мисля , че преди да ми заключите 1вата тема трябва да сте поправили проблема. в града ни спокойно си седят по 25 4овека , сега има 4 смелчаги 4акащи някой да ги обруси , защото проблема ни със стражите не е оправен.
« Последна редакция: Октомври 15, 2011, 09:30:34 am от sherifa »
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2011, 10:05:15 am »
все още стражите ни не се намират никъде , очакваме отговор , губим от това че клиентите ни са незащитени...... ами ако искаме да водим атака? или да се защитаваме?

стражите ни ги няма от 4 дена , от  4 дена чакаме някой да направи нещо........

Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2011, 05:17:21 pm »
преди малко в замъка се появиха 4 групи , след 1 мин от 4 останаха 2....


Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2011, 02:51:32 pm »
В замъка във Фалар виждам 8 групи стражи. Ако се променя бройката им някой офицер от гилдията ги мести или наема/разпуска групи. Предполагам не сте забравил, че има време за пътуване и стражите не се "телепортират" от зона в зона?

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2011, 03:59:32 pm »
Аз обяснявам , че след като ги пратихме да се бият , в пост в тъмногория и го загубихме , те умират , 1 ден не можем да ги намерим къде са , а проверихме навсякъде , както и няма пътуващи групи. след 1 ден ги гледам в щаба , пратих ги в замъка във фалар , след като пристигнаха ги излекувах и пак изчезнаха , лидера ни отсъства от 6-7 дена по работа , аз съм ПО , освен мен никой не мести стражите.

след няколко дена се появи 1 група на която не мога да назнача командир , след 1 ден още ми даде да назнача командир, в момента тази група е в щаба, но къде са другите .

битката е за предния пост е с гилдия нано , проследете след битката какво е станало със стражите. все пак имаме 20 групи стражи. стражите който липсват са стражите който са обле4ени и са за бой , другите са в процес на обли4ане и не са използвани..

от 5 дена замъка ни е незащитен.
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #8 -: Октомври 17, 2011, 04:23:23 pm »
Гилдия Signature има стражи на 3 места в момента - ГЩ, Сиимлия и Фалар. След битката с nano стражите би трябало да са пратени към ГЩ. В момента във Фалар има 8 групи стражи 4та категория, а в Сиимлия са 5та.

Ситуацията с назначаването на командир е напълно възможна ако никой от гилдията е нямал развито умението или вече е бил назначе за командир на максималният си брой групи, а след ден някой нов от гилдията е развил умението.

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2011, 04:35:02 pm »
1во- да знам къде какво има. знам , че във фалар има 8 сгрупи с по 1-2 и 1 с 6 наемника които в момента обличаме и наемаме.

знам че имаме и групи за 5та актегория , знам че иамем 2 групи и в щаба. 1 от която тренива а другата е от тези групи които липсват.

ние имаме 20 групи. като сметнем всички които имаме на тези 3 места ще получим отговора на тези крупи които не мога да намеря след като сме загубили дадената битка.

сега ще кажа с точност колко групи стражи липсват.


а за 2рото написано от вас иамем по 10 човека които са вдигнали стражи.
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2011, 04:39:39 pm »
липсват 5 групи от 4та категория.
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #11 -: Октомври 18, 2011, 12:12:47 pm »
моля , вече седмица сме без стражите си, толкова труд хвърлихме за да можем да направим безопасна зона Фалар , за да могат хората да си пазаруват спокойно при нас. а сега 1 седмица без стражите и без отговор какво е станало и къде са.


вземете под внимание това , че от 1 седмица пиша за дадения проблем.
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2011, 12:42:28 pm »
Мене ми се вижда че пак онова админчето от нано е бръкнало нещо. Засрамете се вече.

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стражи?
« Отговор #13 -: Октомври 18, 2011, 02:08:29 pm »
направих тема , snif водача на гилдия nano дето ни изигра в играта , очевидно е станал админ в другия форум .

идва в българския , сменя моята тема , баннва мен и половиния ми отбор , трие ни комантари , и псува .... искам да питам вие какви мерки взехте за това.?

искам да попитам какво става с нашите стражи , искам да попитам той в правото си на админ , може ли да влиза в моя ник , както вие правите , искам да попитам той може ли да разглежда нашите постижения в гилдията , може ли да мести , изтрива и т.н стражи , искам да попитам с какъв акъл и кой му е дал права на тоя измекяр , искам да попитам кога ще получа отговор на всичко това и най - вече за сражите?

то тая игра я направихте - да се е*е мамата на войника.
аз лично в тези 6 групи съм налям 300 диаманта , а да не съм само аз......

подигравка , 1 седмица чакам...... губим позиции , губим от продажби , хората не искат да седяв в замъка ....... ако вие сте на мое място какво бихте направили , защото ако аз бях на ваше с вашите познания и с правата си на администратор или модератор нямаше да оставя така проблема за 1 седмица и бих ви обяснил какво се е случило.

Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:стражи?
« Отговор #14 -: Октомври 18, 2011, 02:22:58 pm »
Здравейте.

snif е доверен член в международния форум на ИО.
Доверените членове нямат административни и системни права във форумите.
Само програмистите и Community Managers - които са служители в Империя Онлайн ООД, могат да влизат в акаунтите на играчите, за да отстраняват проблеми, възникнали с тях. Цветът на техните табелки във форума е син.
Всички други играчи с различни от синия цвят табелки са доброволци, които помагат на Екипа в играта и във форума.

Съветвам Ви да се въздържате от обвинения по адрес на тези хора, без да имате солидни доказателства.
Ако имате доказателства за вмешателство в играта Ви от член на Екипа на ИО или от играч, който е с табелка във форума, моля пишете на support@imperialhero.org или се обърнете към мен или към някого от програмистите чрез Лично Съобщение във форума.

Приятен ден.
« Последна редакция: Октомври 18, 2011, 02:24:30 pm от Oton »
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts