Автор Тема: 50 опита без епик  (Прочетена 8440 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #15 -: Октомври 19, 2011, 01:19:08 am »
Преди малко изкарах 2 епични оръжия едно след друго но нито едно от тях не ме зарадва.
Бях спрял оръжейника си да работи преди поради същите причини и сега облечем ли стражите пак ще го спра.

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:50 опита без епик
« Отговор #16 -: Октомври 19, 2011, 09:03:01 am »
И при мен така се получи с предния чук.50 опита и нито един епик.Да не говорим, че и легендарните бяха малко, някъде към 6.Това с комплект 25%, чук 60%, ордена на занаята и 5 точки на занаят в уменията.Опитите са правени в различни щабове.Взех друг чук и от 20 опита пак нищо.Е след 20 опит излезе епик дето за нищо не струва.Довечера ще изхабя и този чук да видя равносметката- любопитно ми е от 100 опита какво ще излезе. *hmm*
« Последна редакция: Октомври 19, 2011, 09:06:22 am от rossross »
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #17 -: Октомври 19, 2011, 12:26:31 pm »
Споко и при мене  е трагедия. 20-25 удара в трета и четвърта категория ЕДИН единствен жълт пръстен извадих. Пълен фалит хем ги удрях с диаманти на моментна изработка, защото не ми се чакаше. Фалит тотален. Добре, че в 4та категория поне от фермене падат отвреме на време доста читави неща та се крепя все още и играя. Иначе да съм се отказал отдавна. Наистина ми се е случвало да вадя и по три епика един след друг, НО това преди промените. След промените положението наистина е много зле.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #18 -: Октомври 19, 2011, 01:49:44 pm »
Занаята трябва да се барне,не може толкова хора да са в заблуждение,всички категории и всякъв вид майстори недоволстват.Не искате да се бърника много шанса -ок,направете тогава предмета да е с минимум характеристики на рецептата която е погълната,синя рецепта-предмет рядък и нагоре,жълта рецепта-предмет легенда и нагоре и тн.За чуковете-направете последния удър да е гарантирана изработка+1 ниво нагоре,за син чук-легенда,а за легендарен-епик,така хем ще се харчат повече диаманти за чукове,моментални и ресурс хем и народа ще е доволени ако някой си мисли че пазара ще се пренасити,то и сега може да си купиш удър за 60-70 д така че не смятам че е проблем това

П.С-моят рекорд е 47 удъра без епик,но за това пък колко превъзходни направих...

П.С2-Ей сега ми хрумна-пуснете в магазините епични чукове с 1 здравина на цена между 60-70д,и се решава проблема
« Последна редакция: Октомври 19, 2011, 02:05:44 pm от srek »

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #19 -: Октомври 19, 2011, 01:52:37 pm »
при мен се получиха 150 опита без зелен предмет

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #20 -: Октомври 19, 2011, 02:15:02 pm »
А ти пък зелен. В 3та категория съм от много време на макса в занаята. Само един зелен пръстен направих. Почти съмсигурен, че съм ударил над 150 удара след като станах на макс. Абе преди промените по се правеше нещо жълтичко, лилавичко ама след промените е страхотна трагедия. Определено стимула за развиване на занаята е намалял.

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:50 опита без епик
« Отговор #21 -: Октомври 19, 2011, 02:18:44 pm »
При мен излязоха зелени.Даже като се замисля зелени изкарвам повече от епиците,  друг е въпроса че зелените оръжия не стават, поне моите де  :(
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #22 -: Октомври 19, 2011, 04:45:48 pm »
Занаята трябва да се барне,не може толкова хора да са в заблуждение,всички категории и всякакъв вид майстори недоволстват.Не искате да се бърника много шанса -ок,направете тогава предмета да е с минимум характеристики на рецептата която е погълната,синя рецепта-предмет рядък и нагоре,жълта рецепта-предмет легенда и нагоре и тн.За чуковете-направете последния удар да е гарантирана изработка+1 ниво нагоре,за син чук-легенда,а за легендарен-епик,така хем ще се харчат повече диаманти за чукове,моментални и ресурс хем и народа ще е доволни ако някой си мисли че пазара ще се пренасити,то и сега може да си купиш удър за 60-70 д така че не смятам че е проблем това

П.С-моят рекорд е 47 удара без епик,но за това пък колко превъзходни направих...

П.С2-Ей сега ми хрумна-пуснете в магазините епични чукове с 1 здравина на цена между 60-70д,и се решава проблема


С това съм съгласна на 100%...........А P.S.2 Направо бие десетката, много ми хареса, но надали ще се осъществи което е жалко.  :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:50 опита без епик
« Отговор #23 -: Октомври 19, 2011, 05:27:29 pm »
това за епичния чук е супер като идея
но според мен най-големият проблем са цените на ресурсите, по-добре да се вдигне шанса им за копаене пък да им паднат цените

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #24 -: Октомври 19, 2011, 05:52:25 pm »
по-добре да се вдигне шанса им за копаене пък да им паднат цените



Това е много лоша идея(според мен), даже и сега цените са прекалено ниски за някои ресурси..............Пък и помисли за тези които не развиват занаята а се издържат от ресурса, или искаш да купуваме евтино ресурсите, а продукцията да не пада под 300 диаманта на парче.............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #25 -: Октомври 19, 2011, 10:45:00 pm »
Идеята е хубава макар че и с епичен чук не е сигурно, че изработеният епик ще е хубав.
Аз съм с максимален процент за броните - 9,90% за епик и не се оплаквам от количеството изработени, нито дори от качеството им и съм забелязал че ако се работи на моментална по често излизат епици. При бужутера ми също си е нормално, но оръжията са трагедия 
На всеки 8 от 10 изработени епика има вкарани поражения срещу птеродактили, бегемоти, бръмбари и всякакви гадини дето не са дори в категорията на оръжието.:D 
С епичен чук ми вкарва задължително такива поражения и макар, че питах над 100 пъти ще бъде ли оправено някога и защо най много атрибути вкарва там, до ден днешен отговор не съм получил.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #26 -: Октомври 20, 2011, 09:15:41 am »
така........ опитите без зелен предмет станаха вече 200 ( шанс за изработка 4.81%)

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #27 -: Октомври 20, 2011, 09:32:35 am »
Предмет
Доклад за изработка
Доклад за изработката
---------------------------------------
Множител за старание: x8
Изключителна изработка Превъзходен: 0 пъти
Изключителна изработка Рядък: 1 пъти
Изключителна изработка Легендарен: 0 пъти
Изключителна изработка Епичен: 0 пъти
Изключителна изработка Комплекти: 1 пъти
Изработен предмет: Ръцете на съвършенството
-----
Ниво - 68
Броня - 730
Продажна цена - 54000
Жизненост +16
Ловкост +12
Точност +24

201 опита ,най-накрая :)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #28 -: Октомври 20, 2011, 10:57:15 am »
Абе и двойния шанс ако пускаха по-честичко, пак щеше да върши работа. Или да се появяваше всеки дан за по половин - един час, който свари - натовари :).

ПС: Или при активиран орден, на всеки 24ч да се получава по една изработка с двоен.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:50 опита без епик
« Отговор #29 -: Октомври 20, 2011, 11:30:37 am »
по добре да пускат двойния шанс за по 1 час на случаен принцип така няма и ходове да се задържат ще е изненада,не всеки да събере по 200 хода и да чака
с полицай,радио и mitika не се спори