Автор Тема: Предложение с което не откривам топлата вода  (Прочетена 2888 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Играя играта от скоро но оставам с впечетлението,че в момента единствената полза от гилдийте е размяната на ресурси и предмети между членовете и :-\
Та предложението ми да се създадат мисии при който да се даде възможност на няколк човека от гилдия да  изпълняват обши мисии ;D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #1 -: Юли 27, 2009, 05:36:21 pm »
Определено не откриваш топлата вода. Ще има бойни групи (т.е герои отиват на мисии, където босовете ще са доста зли), но това ще стане по-късно. Идеите за гилдиите (поне за които е споменавано във форума) са наистина добри и ще бъде наистина интересно като ги приложат, но засега трябва да се въоръжим с малко повече търпение.

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #2 -: Юли 27, 2009, 08:42:12 pm »
верно бе, тия гилдий за какво са,даже няма и аукцион вътре в самата гилдия и немога да виждам кога съюзниците са ми онлайн ,като в империята ,че да знам на кой да пиша ??? и като съм на път да не се заключва гилдията,може да искам да пиша с некой ,оправете си играта, тя е супер,ама требва малко промени  ;D ;D

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #3 -: Юли 27, 2009, 08:45:05 pm »
верно бе, тия гилдий за какво са,даже няма и аукцион вътре в самата гилдия и немога да виждам кога съюзниците са ми онлайн ,като в империята ,че да знам на кой да пиша ??? и като съм на път да не се заключва гилдията,може да искам да пиша с некой ,оправете си играта, тя е супер,ама требва малко промени  ;D ;D

Ами ако например се огледаш малко повече, може и да забележиш някои работи. За какво ти е аукцион в гилдията, имаш хранилище къде можеш да оставяш за другите предмети и ресурси. Можеш да видиш кой кога е бил онлайн и кой е онлайн в момента, горе като кликнеш на чата си пише : На линия ....и имената на съюзнйиците си. С тях можеш да си пишеш по всяко време и да пътуваш даже.

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #4 -: Юли 27, 2009, 08:48:08 pm »
Ами ако например се огледаш малко повече, може и да забележиш някои работи. За какво ти е аукцион в гилдията, имаш хранилище къде можеш да оставяш за другите предмети и ресурси. Можеш да видиш кой кога е бил онлайн и кой е онлайн в момента, горе като кликнеш на чата си пише : На линия ....и имената на съюзнйиците си. С тях можеш да си пишеш по всяко време и да пътуваш даже.

а защо срещу името на всеки съюзник няма бутон за съобщения ,а само да го изгоня ??? ???

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #5 -: Юли 27, 2009, 08:50:24 pm »
а също така и масово няма, треа да се мъча да пиша на всеки пооделно  >:( >:(

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #6 -: Юли 27, 2009, 08:54:32 pm »
а защо срещу името на всеки съюзник няма бутон за съобщения ,а само да го изгоня ??? ???

Защото няма бутон, далеч по лесно е да го видиш че е онлайн в чата, да кликнеш на името му и да му пишеш - поне според мен де. Масови няма засега, играта е във бета версия и не може всичко да има но можеш това което го има да го ползваш.

Неактивен marto_mart_1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +10/-9
  • serra Angel
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #7 -: Юли 27, 2009, 08:55:21 pm »
а също така и масово няма, треа да се мъча да пиша на всеки пооделно  >:( >:(
а и гилдията има форум
„Войнът не знае болка, ни умора. Той не знае страх, нито отстъпление. Бие се, дори да остане сам. Бие се, докато умре.''-http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?board=20.0

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #8 -: Юли 27, 2009, 08:57:09 pm »
а и гилдията има форум

никой не го чете при мен  ;)

Неактивен marto_mart_1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +10/-9
  • serra Angel
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #9 -: Юли 27, 2009, 08:59:24 pm »
никой не го чете при мен  ;)
еми кажим да го четат толкова ли е трудно да влезеш
„Войнът не знае болка, ни умора. Той не знае страх, нито отстъпление. Бие се, дори да остане сам. Бие се, докато умре.''-http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?board=20.0

Rayh

  • Гост
Re:Предложение с което не откривам топлата вода
« Отговор #10 -: Юли 27, 2009, 09:04:01 pm »
масовите са класика аз се скъсах да моля да ги пуснат съюзния форум е лъжи да те мажа  :'(


ако искаш да си лидер се превръщаш в куче да дебнеш кой кого ще се появи и кой кога какво ще вземе пълна тъпотия  ???