Автор Тема: Съвет, моля  (Прочетена 6290 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Съвет, моля
« -: Октомври 19, 2011, 11:27:50 am »
Завършил съм "Борец за свобода от провинция Гунар" и "Унищожител от Ветровите краища" на "Изчезналия Писар"(Приключението от Имперският град) съм на последната стъпка тоест трябва да премина многостепенната зона 26-29 ниво в Бунар ,но някъде на средата ме трошат на другите 2 приключения за 3та категория съм 7/11 (Завършил съм първите многостепенни в зоната) Въпросът ми е къде да фармя ,за да си екипирам наемниците ? "Ложата на костенурките","Кървавият зъб" или "Сечището".И също така  да попитам, има ли смисъл да тормозя приключенията , които сам ни 7/11 защото се опасявам ,че и на тяхната последна мисия ще се проваля
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Съвет, моля
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2011, 02:32:49 pm »
някой може ли да ми помогне   :-X
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Съвет, моля
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2011, 02:34:56 pm »
Тамкъдето босовете са хуманоиди и са високи нива за категорията.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Съвет, моля
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2011, 03:49:32 pm »
Моя съвет е вместо да се тормозиш са ако си мн слаб остави приключенията е 3-та кат най ценното в тях са диамантите. Стани 4-та събери добра екипировка и вземаш най важното тоест макс количество диаманти . Предметните награди са кофти

slav.yolov

  • Гост
Re:Съвет, моля
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2011, 03:55:55 pm »
Аз също имам герой 3-та категория войн , облечен е с екипировка от награди , дроп , че дори и предмети от 2 категория имам още . Иначе за биене бия сам в Бунар , където е лидерът пират ( не се сещам за името на зоната ) дава по 600 опит иначе предметите са боклуци . Наемниците ми са облечени от дроп и магазин също ... общо взето това е категорията с най-голям плюс за играчите , защото не влагаш почти нищо , а получаваш около 120-140 диаманта ...  :) .

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re:Съвет, моля
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2011, 04:34:09 pm »
съгласен съм със сенсей, минавай в горната категория а после се върни и довърши приключенията за да вземеш макс диаманти. с наемките от горното ниво, дори и лошо екипирани, не би трябвало да имаш проблем.ще пропуснеш предметните награди както и възможността да преминеш приключението докато си в същата категория(това се отбелязва в профила) но според мен това не е съществено.ти си прецени.:)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съвет, моля
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2011, 04:44:34 pm »
Срамота е да се отказваш толкова лесно и то от най-приятната за игра категория - Трета категория.

Щом се справяш с "Ложата на костенурките" , бой там , пуска хубави предмети , а и често зелени бижута , които се продават като топъл хляб.

Не знам с какви наемници си , но въпросната категория се преминава най-лесно с помощта на свирепи войни с умения - 2 оръжия и въртележка.Екипирането им е лесно , можеш спокойно да ги облечеш с дрехи от магазините.



The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Съвет, моля
« Отговор #7 -: Ноември 07, 2011, 08:11:50 pm »
Топъл хляб ама без пари  :D :D :D
Ако мине приключението е категория която е примерно наградата м-у е от 20 до 30 диаманта
Да ти кажа минавам няколко приключения са и максималната награда до сега не ми е дало
аз предпочитам диамантите :) Въпрос на избор

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съвет, моля
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2011, 09:35:48 am »
Като си завършил приключенията, и почнеш да си фермиш "Маката на мрака", преди да си стигнал 25-то ниво , да видим как ще ти излезе сметката ,че е по-изгодно да минеш приключенията в по-високата категория.

Извиненията и компромисите са приоми на слабите.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

slav.yolov

  • Гост
Re:Съвет, моля
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2011, 10:43:53 am »
Категория 3 е най-лесна ! От нея могат да се извлекат най-много приходи . Виж вече в категория 4 , трошиш яко пари за екипировка иначе те спукват навсякъде  ;) .

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съвет, моля
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2011, 12:53:29 pm »
Има един лък... 48 милиона са го пуснали точно в момента- 7 часа има оставащи... за 4-та категория.
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Съвет, моля
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2011, 12:59:52 pm »
Има един лък... 48 милиона са го пуснали точно в момента- 7 часа има оставащи... за 4-та категория.

купувай к'во чакаш  ;)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Съвет, моля
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2011, 01:02:08 pm »
Има един лък... 48 милиона са го пуснали точно в момента- 7 часа има оставащи... за 4-та категория.



100 Диаманта за това, че е добър лъка - да, но цената е пресилена двойно, ти се решавай...............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Съвет, моля
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2011, 01:18:24 pm »


За чука до него- същата класа- дадох 30 Д и си мислех, че са много :) Този лък... си струва и 40 диаманта. Обаче тези 120д, които дадох за него, ще си ги спомням с всеки неуспешен критичен удар срещу ренегата войн  :-[
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Съвет, моля
« Отговор #14 -: Ноември 08, 2011, 01:25:01 pm »


За чука до него- същата класа- дадох 30 Д и си мислех, че са много :) Този лък... си струва и 40 диаманта. Обаче тези 120д, които дадох за него, ще си ги спомням с всеки неуспешен критичен удар срещу ренегата войн  :-[

И това какво общо има по темата или просто имаш нужда да спамиш :D