Автор Тема: Смяна на занаят  (Прочетена 1949 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Смяна на занаят
« -: Октомври 19, 2011, 09:10:19 pm »
Току що си смених занаята и съответно точките ми в основния и второстепенния занаят се нулираха. В четвърта стъпка от "Вожд от вечно белите краища" имах да събирам обикновен опал. След като вече съм миньор ще мога ли да започна отново стъпката или приключението или вече не мога да го завърша. Дайте съвет моля.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Смяна на занаят
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2011, 09:12:34 pm »
Върни си под професията и професията колкото да си изкараш занаятчийските стъпки от всички приключения иначе няма да можеш да ги завършиш, и тогава си избери каквото ти е на сърце..............



Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Смяна на занаят
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2011, 09:19:26 pm »
1. Ако си ги върна същите както преди дали ще ми върне точките в професията и подпрофесията?
2. Ако завърша само тази стъпка от "Вожд от вечно белите краища" с обикновения опал и после ак оси сменя професията не става ли да мина другите стъпки или поне останалите приключения?
То реално най-лесно от към събиране на ресурс е като си кожар.
Миньорът и бижутера са ощетени определено в тези стъпки.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Смяна на занаят
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2011, 09:33:06 pm »
1.Не братле, няма връщане назад нулира се пак всичко.
2.Щом си веднъж щом си влязъл в категорията са ти генерирани приключения за занаята с който си бил, така че си направи сметка дали ще минаваш приключенията и дали си заслужават наградите и решавай, пък и щом си минеш занаятчийските стъпки може пак да си смениш вече на каквото ти е кеф, но изчакай да минат и стъпките с майсторенето не само със събирането.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Смяна на занаят
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2011, 09:36:35 pm »
Тоест до край стъпките преди смяна.
А сега щом са ми нулирани, това означава ли че за да събирам ресурс от 5 категория трябва да събера по 100 точки от долните категории за да ми отвори по-висока?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Смяна на занаят
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2011, 09:48:40 pm »
Да, всичко от начало.
И гледай внимателно да минеш ВСИЧКИ занаятчийски стъпки преди да смениш пак.
« Последна редакция: Октомври 19, 2011, 11:25:28 pm от pithtath »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Смяна на занаят
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2011, 10:51:16 pm »
да си бижутер/ювелир е най-трудно в приключенията като ти дадът задача събери 20 ..... и отиде 1 седмица . моя съвет е ако вече си приел стъпка от 1 приключение свързано с изработка на бижута или събиране на камъни , направи си бижутата или събери си камъните и сменяй на това което искаш , без да 4акаш следващите стъпки от занаята , ефекта е само при приетите стъпки от приключенията. ако няма да се бъхтиш мн мн със занаята , най-добре си е да си кожар.

а както играеш в гилдия ще е добре да си миньор, кюлчета трябват винаги .
а за ресурс за да вдигнеш занаят , съм сигурен ако попиташ в гилдията на масово съобщение все някой ще те снабди с по-скъпите ресурси от 4-5. от 1-2-3 ще се справиш с 2 милиона максимум :)
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Смяна на занаят
« Отговор #7 -: Октомври 20, 2011, 05:00:50 am »
Моя съвет е като качвате нова категория първо да прецените положението и тогава да се приемат приключения.Става дума за занаятите.Ако не сте развивали да речем и е едно обикновено муле което сте качили в 5та примерно може да си позволите да му смените професиите.Слагате един кожар + главна професия примерно майстор на брони заради епичните чукове и тогава приемате приключенията.Изкарвате си ги лесно и после сменяйте на каквото пожелаете.Разбира се ако имате развити занаяти е по-кофти и трябва всеки сам да си прецени какво ще прави.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Смяна на занаят
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2011, 10:16:39 am »
Аз съм сменял професия но занаятчийските стъпки са от новата.
Освен ако не сте ги приели преди да смените.