Автор Тема: Идейка.  (Прочетена 3487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Идейка.
« -: Октомври 25, 2011, 05:43:13 pm »
Добре е че има играчи, благодарение на чиято самоинициатива сега имаме списъци на комплекти, рецепти, зони за копаене и т н.
Та се чудя ще се намери ли някой, който да направи списък с видовете постройки, нива, цена на нивата и прочее.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2011, 05:46:42 pm »
Още преди време исках някои да направи таблици със всички сгради като цени ама никой не се нави.Много ще е удобно като се хванеш да вдигаш нещо да знаеш какво и колко ти иска за тази сграда.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2011, 05:56:36 pm »
Точно това е идеята  :)
Ще говоря с bl00dbeast от нашата гилдия и ще гледам да го навия, но ще трябва да му се помогне с информация.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2011, 06:55:59 pm »
Мога да публикувам почти всичко до К4 и до 8 ниво на К5, но цените са преди промените в цените.......
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Идейка.
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2011, 09:06:33 pm »
то тва ще бая писане,доста сгради с доста ъбдейти.И кой и от де ще я пази цялата тая информация?Екипа ще трябва да помагат ми струва.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2011, 09:22:15 pm »
то тва ще бая писане,доста сгради с доста ъбдейти.И кой и от де ще я пази цялата тая информация?Екипа ще трябва да помагат ми струва.


Сградите са доста, но и се припокриват - тези за основните професии са еднакви и тези за спомагателните също........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Идейка.
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2011, 09:30:02 pm »
Ти само за в щаба постройките ли говориш,аз мислих,че всичко по замъците!
занаятите в щаба са най лесни,там може веднага да се изкарат.Магазините и таверните в замъците са проблем примерно колко диаманта и пари трябват за да качиш 4 страници наемници до к6 или занаятчийските магазини до легендарни рецепти примерно.
Аз под всички сгради разбрах всички не само в щаба.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2011, 09:59:54 pm »
Под всичко тогава ще трябва да се разбира и сградите в постовете, пък и то щаба е най-важен има го всяка гилдия, а замък не................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Идейка.
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2011, 10:07:29 pm »
Права си! Но като правим списък да е на всички сгради.Аз съм много любопитен за тия сгради в замъците и предните постове+кули и огради и тем подобни.Щаба не ме интересува толкова.
Макар,че който има мерак да строи ще си види сам кое колко струва,като стигне до сторежа  :D
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 10:24:44 pm от Matros »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2011, 12:02:08 am »
Идеята е да се направи ценоразпис на абсолютно всичко което се строи в Аярската империя.
Гледам Митика вече се е хванала за молива  :)
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 12:07:05 am от Danchello »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2011, 12:13:29 am »
Почнала съм го тук.............но според мен не е толкова необходим, ето ние сме решили да вдигаме нещо до край и се почва, хич ни ни дреме колко струва, вкарват се диаманти и злато до пълния ъпгрейд на сградата, от това че предварително знаем колко струва няма да стане нито по леко нито по евтино  :D  , за мен една сериозна гилдия не се интересува толкоз от цените, а от събирането на ресурса за ъпгрейд, но това е моето скромно мнение............... :)



За молива ще трябва да помагате всички, че дори и аз нямам цялото инфо по този въпрос........
« Последна редакция: Октомври 26, 2011, 12:15:06 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2011, 12:25:23 am »
ами според мен е нужно да има инфо за всичко за да може да се планира, нали все пак това е стратегия.а иначе браво на такива играчи, които безкористно отделят от времето си и полагат усилия за да може на всички да ни е по лесно и по прегледно в играта.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2011, 07:48:38 am »
Добре е да знае човек на къде е тръгнал и какво го очаква  ;)
И има ли предварителна информация ще може да си планира нещата както е написал и колегата.
Между другото говореше се че ще има и списък с уменията на мобовете и най вече на босовете но аз до ден днешен не съм го  видял, така че може и по този въпрос да се предприеме нещо. Така играчите ще знаят как да се екипират и какви меркове да вкарат в партито си.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Идейка.
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2011, 06:53:56 am »
... говореше се че ще има и списък с уменията на мобовете и най вече на босовете но аз до ден днешен не съм го  видял, така че може и по този въпрос да се предприеме нещо. Така играчите ще знаят как да се екипират и какви меркове да вкарат в партито си.

Това заслужава не един, а 10 плюса. Ако се и намери някой да състави подобен списък... уви- засега нищо.
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Идейка.
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2011, 09:24:45 am »
Ми.............като гледам наплива от желаещи............ще да се заема и с този списък  *hihi*.............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!