Автор Тема: Продавам лък  (Прочетена 5870 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Продавам лък
« -: Октомври 27, 2011, 07:54:49 pm »
Изработен предмет: Майсторът на орловото око
-----
Ниво - 59
Минимални поражения - 117
Максимални поражения - 783
Обсег - 6
Продажна цена - 518000
Ловкост +24
Точност +24
Минимални поражения +36
Обсег +1
Критичен удар +40%
Поражения срещу Гигантска морска костенурка +44%

Лъка е от епична рецепта,изработена с епичен инструмент.Цена народна  :D само 250 диаманта
Свят 3


Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Продавам лък
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2011, 08:52:58 pm »
скромна или не поне евала че си казваш направо цената, това малко хора го правят всеки иска некъв пазарлък

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Продавам лък
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2011, 09:01:36 pm »
То пазарлъка е интересен кой кого излъже  :D.
Иначе лъка е трепач и си струва почти перфектен е излезнал  ;)

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Продавам лък
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2011, 09:14:21 pm »
ако има сериозен купувач може и за 200  :D
вдига се цената нарочно за да може да се сваля после в пазарлъка  :D

slav.yolov

  • Гост
Re:Продавам лък
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2011, 09:36:50 pm »
Пробвай направо и без чук ако искаш ! Обаче искам да видя с епична рецепта и ти излезе обикновен как ще бършеш сополите !

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Продавам лък
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2011, 09:40:02 pm »
Sensei евала на оптимизма ти ;) Matros перфектна бройка си изкарал
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Продавам лък
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2011, 09:51:07 pm »
Като си меарклия да 250 диаманта  ти  на мен  :D  обещавам  ти 5 лъка  като този само  да стигна 6-та кат  ;)

Не е баш така както си ги мислиш.Макар,че реално лъковете нямат голям пазарен дял в шеста,щото всичко живо бие с арбалети.Факт е също че, лъкове падат доста често от дроп в шеста и са с много добри поражения за разлика арбалетите(тях никви ги няма),но са много редки с толкова критичен удар,а критичния удар и пораженията правят лъка епик,другото е ташак.
А и като сметнеш рецептата 88 диаманта мин.+ изработка с  епичен чук който се продава доста скъпо в шеста.няма как този лък да е по евтин от 190-200 диаманта,а дали ще има кой да ми ги плати или на теб колко ще ти излезе същия този лък като влезеш в шеста категория никой не знае отговора все още.За тва не го вади толкова голям,5 лъка като този с 40 крит няма от де да ги дропнеш,а да ги изработиш едва ли ще ги дадеш за 50 диаманта парчето.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Продавам лък
« Отговор #7 -: Октомври 27, 2011, 10:00:32 pm »
Не е баш така както си ги мислиш.Макар,че реално лъковете нямат голям пазарен дял в шеста,щото всичко живо бие с арбалети.Факт е също че, лъкове падат доста често от дроп в шеста и са с много добри поражения за разлика арбалетите(тях никви ги няма),но са много редки с толкова критичен удар,а критичния удар и пораженията правят лъка епик,другото е ташак.
А и като сметнеш рецептата 88 диаманта мин.+ изработка с  епичен чук който се продава доста скъпо в шеста.няма как този лък да е по евтин от 190-200 диаманта,а дали ще има кой да ми ги плати или на теб колко ще ти излезе същия този лък като влезеш в шеста категория никой не знае отговора все още.За тва не го вади толкова голям,5 лъка като този с 40 крит няма от де да ги дропнеш,а да ги изработиш едва ли ще ги дадеш за 50 диаманта парчето.



Да тук си прав рецептата е с базов 20 крит 24 ловкост и точност ако не греша . Добре ти е вързало.
Просто един съвет. Кови това което се търси а не каквото си намерил .Търсенето определя крайната цена

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Продавам лък
« Отговор #8 -: Октомври 27, 2011, 10:15:25 pm »
Аз не кова за клиенти,кова си за кеф или за мен си,и да не я продам ще иде на някой наемник  :D
Не помня вече,беше всичко по 24 от тия горе дет ги изброи базово мисля.То за тва е епична(лилава)рецепта.А да ковеш лилави рецепти(и то рецепти които можеш да продадеш за милиони в аукциона)със син чук 15% е меко казано тъпо.Аз съм пробвал със жълт чук преди да вкарат лилавия като награда в шеста категория,повярвай ми трябва да си много богат човек или луд късметлия за да изкараш епик от епична или легендарна рецепта,а и като излезе не се знае кво ще излезе.
Едит: с тоя % за епични отдавна спрях да продавам в аукциона.ако излезе нещо много добро го пускам във форума,другото отива директно за наемницте или в казана
« Последна редакция: Октомври 27, 2011, 10:22:03 pm от Matros »

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Продавам лък
« Отговор #9 -: Октомври 27, 2011, 10:20:51 pm »
Не помня вече,май и крит имаше базово мисля.То за тва е епична(лилава)рецепта.А да ковеш лилави рецепти(и то рецепти които можеш да продадеш за милиони в аукциона)със син чук 15% е меко казано тъпо.Аз съм пробвал със жълт чук преди да вкарат лилавия като награда в шеста категория,повярвай ми трябва да си много богат човек или луд късметлия за да изкараш епик от епична или легендарна рецепта,а и като излезе не се знае кво ще излезе.


Епичните рецепти не са ли с 100% шанс за епиц крафтинг ?
Питам защото не съм пробвал такава рецепта и не зная  :-[

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Продавам лък
« Отговор #10 -: Октомври 27, 2011, 10:25:28 pm »

Епичните рецепти не са ли с 100% шанс за епиц крафтинг ?
Питам защото не съм пробвал такава рецепта и не зная  :-[

с нормален % са
просто са епични по-силни и са скъпи и редки
епичния чук е със 100% шанс за епик за това се ползва за такива рецепти

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Продавам лък
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2011, 10:27:08 pm »
ми не,излизат си квито си искат  :D само лилавия чук ти гарантира 100% епик и то при над 400 занаят в дадената категория за която е чука или под нея.
Като синята и обикновената рецепта са.Жълтата не ти гарантира,че ще излезе легендарна изработка,както и лилавата,че ще излезе епик,просто параметрите(статовете) на самата рецепта са прилично завишени от обикновени и редки рецепти.
« Последна редакция: Октомври 27, 2011, 10:36:43 pm от Matros »

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Продавам лък
« Отговор #12 -: Октомври 27, 2011, 10:36:24 pm »
С-у животни лъка кажи речи но иначе голяма част от играчите са с арбалети. А да не говорим че преследвачите от най силните ги направиха най мизерните са
ако Лъка има крит притежава конкурентна щета на тази  на арбалета ,но тези -20% ловкост и точнос ще ти се отразят доста зле срещу войните особенно след бойният вик,един яростен войн(T7) средно има -660 максимална щета от бронята това не е достатъчно да свали арбалета на минимална щета ,а разликата е 100 щета между максималната на арбалета и тази на лъка след приспадането от бронята.Ще се отрази и фактора критичен,боен вик и обсег ,така че разликата в щетата може да въде приспадната лесно от един крит,защото лъка има повече обсег от арбалета  , а срещу мистиците лъка има значително предимство повече обсег,повече шанс за удар,повече крит; бронята на мистика не е достатъчна за свали Арбалета до минималните му щети затова щетата им е горе-доло еднаква.Силата на арбалета се чуства значително срещу Пазителите :)
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Продавам лък
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2011, 10:41:39 pm »
и с лък падат танковете,стига лъка да е добър,но ако е сложил отбиване на стрели няма бутане гада.
Едит:Не,че си рекламирам стоката,но лъка е голямо оръжие,като меча при джедаите  :D ама са малко разбирачите. Всичко живо е с ножки и арбалети  :D
« Последна редакция: Октомври 27, 2011, 10:52:33 pm от Matros »

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Продавам лък
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2011, 11:07:30 pm »
Ами кой моб ша ги хване като се нагрухтят с 600-700 ловкост и точност с тия бонуси от 2 ножки  :D


минималният шанс за удар е 1:4 друг е въпроса ,че след 12тия рунд метателните ножове са за нищо а сметни ,че в битка с моб влизат чак в 5-7 рунд
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D