Автор Тема: Това нормално ли е ?  (Прочетена 6000 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Това нормално ли е ?
« -: Октомври 31, 2011, 11:32:39 am »
Днес с един мой герои 36 ниво минах мнoгoстепенната зона Змийският Рай . Успешно избих всичко по пътя си до боса. Тъй като сега играя през мобилен net и на моменти спира после пак идва и общо взето си е все така връзката
Нета ми спря в момент в които се провеждаше битката и флаш-а заби. След идването на нета видях подробния доклад и бях минал боса а героя ми беше в града.
Интересното е че не видях никакъв drop на от предмети нормалното поне боса нещо да даде някое предметче . Инвернтара ми беше празен с изключение на колбите за кръв и дух и 2 пръстена които паднаха преди боса.
Та нормално ли е да не ми падне нищо от боса които беше 34 ниво (не може да става дума за голяма разлика в нивата) или срива на моя net е повлиял по някакъв начин на това?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2011, 11:41:12 am »
принципно ако е бос който фармиш понякога поради липса на шанс не пуска нищо. в смисъл гарантирано дават дроп само 1я път като ги победиш после вече е въпрос на шанс дали и какво ще пусне.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2011, 12:03:01 pm »
принципно ако е бос който фармиш понякога поради липса на шанс не пуска нищо. в смисъл гарантирано дават дроп само 1я път като ги победиш после вече е въпрос на шанс дали и какво ще пусне.

Точно това е интересното за 1-ви път отивам  тази зона с този герои и я минах зоната сам без наемници.Корсарите и тях съм побеждавал сам,  но нищо да не падне от боса това е меко казано куриоз според мен
Дори сега погледанах в последнита проведена битка с боса и там сега когато зареди флаша не виждам никакви предмети

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2011, 12:08:52 pm »
да не си сложил отметката да праща дропа директно в склада? ако не си наистина е странно. хайде флаша не веднъж се е бъгал когато показва битка и други неща ама при първи опит да го биеш и да няма дроп нито в склада нито в раницата и да не показва такъв на флаша започва ми прилича на бъг на мене. освен да е бъг друго обяснение нямам за случая при тези обстоятелства.
имам предвид не знам дали си видял като не си влизал скоро. в настройки има опция която позволява дропа да попада директно в склада. също така може да настроиш да продава ниско качествените предмети. щом не си използвал тях и няма нищо според мен е бъг. това се опитах да кажа по-горе.
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 12:21:48 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2011, 12:16:22 pm »
да не си сложил отметката да праща дропа директно в склада? ако не си наистина е странно. хайде флаша не веднъж се е бъгал когато показва битка и други неща ама при първи опит да го биеш и да няма дроп нито в склада нито в раницата и да не показва такъв на флаша започва ми прилича на бъг на мене. освен да е бъг друго обяснение нямам за случая при тези обстоятелства.


Не съм рабирасе даже в последните 5 битки на героя се вижда как от пред последната битка преди боса падат 2 храни и 1 пръстен а от боса тотална нула про3oрчето в което показва лота е празно
А и в инвентара имаше много свободно място

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2011, 12:28:56 pm »
Тази зона е междинна и по принцип пуска слабо.
Особенно ако нямаш висок % за дроп на предмети.
Аз съм си сложил една битка от 6та в любими, където можеш да видиш как 2 боса на финала на многостепенна (Корабокрушението)  не ми пускат абсолютно нищичко  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #6 -: Октомври 31, 2011, 12:36:38 pm »
Тази зона е междинна и по принцип пуска слабо.
Особенно ако нямаш висок % за дроп на предмети.
Аз съм си сложил една битка от 6та в любими, където можеш да видиш как 2 боса на финала на многостепенна (Корабокрушението)  не ми пускат абсолютно нищичко  :D

Пределно ми е ясно колко drop дава убивал сам я над 50 пъти с ловеца ми преди да пуснат приключенията.
Преди година и повече това беше една от най добрите зони за farm на кожи в но тогава след всеки рунд имаше кожи а сега 1вите 5 битки си пълно капо което обезсмисля и ходенето само за 2-3 битки


Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #7 -: Октомври 31, 2011, 12:40:31 pm »
Ходи да фермиш брадвата. ;)
А още по добре фамилията.
Змията най много да ти пусне някое пръстенче.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #8 -: Октомври 31, 2011, 12:59:37 pm »
Ходи да фермиш брадвата. ;)
А още по добре фамилията.
Змията най много да ти пусне някое пръстенче.


Май грам не разбираш за какво е всичко това. Без значение каква е зоната боса е само един и поне боса като най силен е съвсем нормaлано поне някои син item да пусне най малкото. Не ми трябва нищо от тая категория минавам зоната само да си взема перлите и диманаите но това което се случва не е нормално бос без drop ако ще шанса да е 000000,1%

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #9 -: Октомври 31, 2011, 01:00:24 pm »
ако боса е "рядък"(син) не е голям шанса да ти пусне предмет ;)
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #10 -: Октомври 31, 2011, 01:04:49 pm »
ако боса е "рядък"(син) не е голям шанса да ти пусне предмет ;)


Най обикновенна змия с малко повече щете и по високи покaзатели си беше но все пак..... я минавам за 1-ви а не за 101-ви път, И как така предната битка по слабите храна даваха а тази  змия уж бос а пък нищо

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #11 -: Октомври 31, 2011, 03:23:21 pm »
Какво толкова неясно има?Дроп от животни ли търсиш,че аз за пръв път чувам за такова нещо :D.Намерил си къде да биеш.
Да не си сложил отметки да ти продава примерно превъзходните и редки предмети?
Иначе по принцип си е така.Не можеш да очакваш от змия която даже не е епична и 34 ниво и примерно нямаш макс проценти да ти пуска секи път по няколко епика.За това се фермят сериозните босове и винаги такива които са хуманоиди.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #12 -: Октомври 31, 2011, 03:28:29 pm »
принципно не обичам да разправям хитрости на всеослушание ама хайде да направя едно изключение че точно тази не иска много ум. за да ти пуска тази змия и изобщо всеки бос дроп си намери комплекти или бижута за дроп. така ще ти се пада редовно дроп и го прави каквото искаш :)
иначе иволвър е прав стабилен дроп не може се очаква от животните има някои пускат по някое яко предметче ама това си е просто късмет а не нещо което става редовно.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #13 -: Октомври 31, 2011, 03:46:13 pm »
Не съм казал че  очаквам голям drop или епици от змията просто каквото и да пуснеше пак е по добре от нула ,макар и змия все пак е бос нали така

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #14 -: Октомври 31, 2011, 03:49:29 pm »
тя е бос но си остава животно а при тях шансовете да се падне нещо са логично по-ниски отколкото от хуманоид. както в живота например в леговището на змията може да откриеш доспехите на паднал в битка с нея герой докато когато победиш разбойници имаш цял лагер с екипировка да претърсваш :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)