Автор Тема: Това нормално ли е ?  (Прочетена 6806 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #15 -: Октомври 31, 2011, 04:11:11 pm »
какво са орязали? ехо ако не беше това "орязване" на дропа занаятчиите не  :'( а направо ще  :rant: *GIRL_CRY* защото освен че е трудно да изработят нещо което да се продаде прекомерни дроп на качествени предмети ще им прави огромна конкуренция. така както си е в момента дропа си е просто перфектен.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #16 -: Октомври 31, 2011, 04:36:22 pm »
Тая змия между другото ако си я минал за първи път, ти е дала награда 12 шлифовани перли и 10-15 диаманта.
Така че  не си капо както говориш  ;)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #17 -: Октомври 31, 2011, 04:58:14 pm »
Това,че някои седи в дадена категория повече от година не означава,че не може да я мине *xxx*
Това как можа да го кажеш направо  ???

pithtath

  • Гост
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #18 -: Октомври 31, 2011, 05:08:04 pm »
Аз не мога да мина 5-та :(

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2011, 05:15:32 pm »
Еми да то и ния сме така бием в 5та пък не качваме в 6та що ли така  :D
А дали играе човека?Дали си е спрял опита?Теб какво те интересува не може да играе ти нали го издуха забързо  :D
Тая игра за тебе е само трупане на опит нищо друго

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #20 -: Октомври 31, 2011, 05:47:37 pm »
бе то се е видяло на фрамел кое му е по-голямо така че няма смисъл да го обсъждаме :)
сенсеи животните са си бедни на дроп а в случаи когато дава скъп ресурс като награда това това си проличава на n-та степен. забелязвал съм го и при мен просто не ми се е случвало често и едва когато данчело споменах се сетих че и това влияе по някакъв начин.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #21 -: Октомври 31, 2011, 06:01:01 pm »
на фрамел не се е видяло кое е голямото но на вас и малкото не се вижда кое е защото ако не е този форум  някой няма и да чуе някога за вас а аз даже и геройчетата ви не знам кои са  а на мен може само да ми завиждате   :D :D :D :D :D

 

от това в червено си личи кое ти е по-голямо фрамел. които трябва да ме знаят си ме знаят що за човек съм. освен това героя ми е ниска категория не за друго а защото съм студент и нямам финансовата възможност да харча пари за диаманти за да си оправям грешки заради които съм закотвил на едно място или просто за да видя как си ми е най-голям кеф да играя. много герои правих именно за да разбера. сега съм си намерил себе си и си цъкам с кеф без да ми дреме колко несполучливи опита имах. а и какво да ми дреме трябват ми и мулета все пак. а и друго на иволвър героите ги знаят доста хора моя герой го пише в название така че май ти си от малцината които не ни знаят героите  *hihi*
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #22 -: Октомври 31, 2011, 06:02:34 pm »
Ей момченцата сте толкова заблудени, дай ви само да си мерите пипитата( *hihi*)..............От незапомнени времена се знай, "жувотното" се трепе за опит, а "човеко" за дроп, сенсейчо уж го раздава стар играч пък не го знай, резил................ ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #23 -: Октомври 31, 2011, 06:04:28 pm »
на фрамел не се е видяло кое е голямото но на вас и малкото не се вижда кое е защото ако не е този форум  някой няма и да чуе някога за вас а аз даже и геройчетата ви не знам кои са  а на мен може само да ми завиждате   :D :D :D :D :D

 
:D да ти имам самочуствието  *freak*как се пишеш в играта да ти метна едно око
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #24 -: Октомври 31, 2011, 06:09:17 pm »
Ей момченцата сте толкова заблудени, дай ви само да си мерите пипитата( *hihi*)..............От незапомнени времена се знай, "жувотното" се трепе за опит, а "човеко" за дроп, сенсейчо уж го раздава стар играч пък не го знай, резил................ ;)

не съм заблуден просто не можах да се въздържа да не му осмея изказванията му по-елегантно за да не ми трият пак някой пост заради него :)
единственото уважение което искам е да ме уважават като човек като играч и личност смятам да си го заслужа от хората които уважавам :) другите като не ме харесват да не ми четат постовете просто е:)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #25 -: Октомври 31, 2011, 06:12:35 pm »
на фрамел не се е видяло кое е голямото но на вас и малкото не се вижда кое е защото ако не е този форум  някой няма и да чуе някога за вас а аз даже и геройчетата ви не знам кои са  а на мен може само да ми завиждате   :D :D :D :D :D

 
не виждам причина да ти завиждаме ,това е просто игра  8)
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #26 -: Октомври 31, 2011, 06:13:29 pm »
...................това е просто игра  8)




БРАВО, един го разбра най-после.......................Евела моето момче, види ми се имаш акъл........
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 06:17:48 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #27 -: Октомври 31, 2011, 06:15:13 pm »



БРАВО, един го разбра най-после.......................
То всички сме го разбрали.
Че кой му завижда?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #28 -: Октомври 31, 2011, 06:19:34 pm »
на какво да му завиди човек на този? на кръчмарските маниери на комплексите ли на какво? няма нищо за завиждане у него. човек освен да го съжали незаслужено не виждам какво друго смислена емоция може да прояви(гнева пречи на разума така че е безсмислена емоция).
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Това нормално ли е ?
« Отговор #29 -: Октомври 31, 2011, 06:28:12 pm »
Ей момченцата сте толкова заблудени, дай ви само да си мерите пипитата( *hihi*)..............От незапомнени времена се знай, "жувотното" се трепе за опит, а "човеко" за дроп, сенсейчо уж го раздава стар играч пък не го знай, резил................ ;)

Грешиш знам какво беше само че преди година сега за сефте бих боса. Преди там фармехме кожи покрай кожите и боса замине. Но този път щом и боса ме остави капо няма да го погледна повече