Автор Тема: Светове и герои  (Прочетена 7143 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #30 -: Ноември 01, 2011, 07:41:59 am »

1-во на митика кажа за качество и количество не искам да ми говори.
Без значение колко диаманти си наляла в играта от теб виждам само спам а да не говорим че героя ти в свят 2 е на ниво и категория в която играеш само с мулетата  :D

А кой какво  би ми продал и какво не би ми продал.Съвета ми е да си траете и да не се излагате повече.Доказал сам се и като занаятчия и като боец за разлика от геройчета които имат по 1-2 предметка произведени от тях на героя си  ::) 8)


ще ми се да го оставя това на митика ама като гледам как разваляш названието сенсей с това че си го избрал за псевдоним ще се включа и аз още повече че засягаш и мен с тези голи твърдения.
1. това коя категория е главния герой на някой не е еднозначно така че твърдението ти в случая го приемам за лична обида. в свят 3 имам собствен герой на път да влезе в К4 и подарен ми от приятел герой К5 обаче тъй като там в сравнение с свят 2 е мъртвило реших да сменя света. В друг пост съм обяснил защо съм правим толкова опити преди да се спра окончателно на каква тактика и клас герой ще заложа няма нужда се повтарям.
2. Всеки сам решава дали да се набутва в приключенията или не. Ако не иска и желае само да си бие тук и там без да пипа занаят си е нещо нормално. Всеки играе както му харесва така че твърдения като твоите не ми се вярва само мен да подразнят. Още повече че наричаш хората слаби играчи и веднага се биеш в гърдите колко си велик.
3. Ще спра до тук само защото човек като теб не си заслужава да позволя да си изтърва нервите и да ми трият поста и отправят после предупреждения за поведението.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #31 -: Ноември 01, 2011, 08:07:50 am »
ще ми се да го оставя това на митика ама като гледам как разваляш названието сенсей с това че си го избрал за псевдоним ще се включа и аз още повече че засягаш и мен с тези голи твърдения.
1. това коя категория е главния герой на някой не е еднозначно така че твърдението ти в случая го приемам за лична обида. в свят 3 имам собствен герой на път да влезе в К4 и подарен ми от приятел герой К5 обаче тъй като там в сравнение с свят 2 е мъртвило реших да сменя света. В друг пост съм обяснил защо съм правим толкова опити преди да се спра окончателно на каква тактика и клас герой ще заложа няма нужда се повтарям.
2. Всеки сам решава дали да се набутва в приключенията или не. Ако не иска и желае само да си бие тук и там без да пипа занаят си е нещо нормално. Всеки играе както му харесва така че твърдения като твоите не ми се вярва само мен да подразнят. Още повече че наричаш хората слаби играчи и веднага се биеш в гърдите колко си велик.
3. Ще спра до тук само защото човек като теб не си заслужава да позволя да си изтърва нервите и да ми трият поста и отправят после предупреждения за поведението.


Аз не съм казал че там са само мулета но голяма част от добрите играчи са преминали  тази категориите до 5-та които буквално се минават на екс. Тъй като играта предлага от това да си боец и това да си занаятчия всеки сам избира как иска да играе.
Аз съм направил своя избор искам на моите предмети обличани от мен да пише моето име произведено и обвързано с мен,защото по лесното е да си купиш нещо но на мен ми доставя кеф в играта да си го произведа сам  ;)


Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #32 -: Ноември 01, 2011, 08:16:31 am »
кой колко бързо ще ги мине си зависи от човека. например аз приключение бих го пропуснал само ако съм гарантирано на загуба да го мина. ако обаче ми попаднат такива като сега в К2 където наградата ми при успех са 18 сапфира и страхотни ботуши. ми това си е сигурно обличане в комплект и купуване на яка тояга за К3 ако ги продам. мога и да ги задържа и да изработя уникални бижута с тях след време което пак ще ми плати някой комплект. а повярвай емнеш ли приключенията нито една категория не се минава на екс.
п.п. колкото да митика вземи се разрови какви теми е правила да видиш че не е никаква спамерка дамата. прочети всички а не само тези където проявява остроумие или си изказва направо мнението за някого.
п.п.п. преди година и отгоре беше едно сега е друго а след 2 месеца идва и версия 2.0 та вземи се поразрови малко преди да оценяваш някой може ли не може ли да играе.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #33 -: Ноември 01, 2011, 09:24:29 am »
кой колко бързо ще ги мине си зависи от човека. например аз приключение бих го пропуснал само ако съм гарантирано на загуба да го мина. ако обаче ми попаднат такива като сега в К2 където наградата ми при успех са 18 сапфира и страхотни ботуши. ми това си е сигурно обличане в комплект и купуване на яка тояга за К3 ако ги продам. мога и да ги задържа и да изработя уникални бижута с тях след време което пак ще ми плати някой комплект. а повярвай емнеш ли приключенията нито една категория не се минава на екс.
п.п. колкото да митика вземи се разрови какви теми е правила да видиш че не е никаква спамерка дамата. прочети всички а не само тези където проявява остроумие или си изказва направо мнението за някого.
п.п.п. преди година и отгоре беше едно сега е друго а след 2 месеца идва и версия 2.0 та вземи се поразрови малко преди да оценяваш някой може ли не може ли да играе.

Силен сред слабите или силен сред силните това е въроса.Ако искаш най доброто за категория си виси си за 18 сапфира рубина или нещо друго но. Целта е да се развиеш да ставаш все по силен и по силен
Единствено приключенията в категории 3-4 имат смисъл понеже от тях даден играч може да си набави диаманти, предметните награди имат смисъл от кат 5 нагоре
А митика какво е произвела  и колко не ме интересува,категория 4 в която е тя от одавна ми е скучна а и слаба.
Даже и междинните многостепки кат 5 са много по силни от тези в кат 4 като примера с змийския рай или бариерата и т.н. през които с 36-39  ниво герои сам минавам през тях като летен бриз и то без кой знае каква екипировка

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #34 -: Ноември 01, 2011, 09:49:30 am »
ботуши с 6 сила 8 жизненост 30% по-голяма скорост и 18 сапфира. ето това ме интересува мен нещо което струва доста кинти на аукциона а за момента разходите ми са далеч по-малки от това което струват те. чисто и просто да си ги спечеля с бой ми излиза по-евтино от това да ги купя сега схвана ли картинката. докато продължава това ще си минавам приключенията. освен това легендарната тояга от мародера също си заслужава а тя е далеч по-рано от ботушите. за капак другите награди също са страхотни и още се чудя на мерк ли да ги сложа или да им взема страхотни кинти в аукциона ето затова си минавам приключенията. щом съм на печалба ги минавам ако не бях нямаше да се разправям. и преди да тръгнеш да дрънкаш за занаятчийските стъпки мене те сега в втора не ме вълнуват защото ще помогнат да кача категорията до К2 а то така или иначе преди К3 бижутата се продават на безценица.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #35 -: Ноември 01, 2011, 06:24:48 pm »
ботуши с 6 сила 8 жизненост 30% по-голяма скорост и 18 сапфира. ето това ме интересува мен нещо което струва доста кинти на аукциона а за момента разходите ми са далеч по-малки от това което струват те. чисто и просто да си ги спечеля с бой ми излиза по-евтино от това да ги купя сега схвана ли картинката. докато продължава това ще си минавам приключенията. освен това легендарната тояга от мародера също си заслужава а тя е далеч по-рано от ботушите. за капак другите награди също са страхотни и още се чудя на мерк ли да ги сложа или да им взема страхотни кинти в аукциона ето затова си минавам приключенията. щом съм на печалба ги минавам ако не бях нямаше да се разправям. и преди да тръгнеш да дрънкаш за занаятчийските стъпки мене те сега в втора не ме вълнуват защото ще помогнат да кача категорията до К2 а то така или иначе преди К3 бижутата се продават на безценица.
Отценяването на даден предмет/стока се ценобразува така. Земат се предвид базовите стойности на дадения продукт, след това се изчисляват максималните стойностите на дадения продукт в тази категория която е.Колкото повече се продукта се доближава до максималните стойности толкова е по скъп.
Но крайната цена се определя от търсенето на пазара. Колкото по голямо търснене цената става по голяма защото едно оръжие с максимални стойности става много скъпо защото всеки иска да се бие с най доброто. Така че не мога да се съглася че нещо е мн ефитино.
Ако някои не си цени трудна и пуска ефтини неща на пазара губи само той а не ти  ;)


Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #36 -: Ноември 01, 2011, 07:50:53 pm »
виж какво. говоря конкретно за бижутата. в момента К2 бижута с добро дори много качество ако приемем че тези от комплект са с отлично има непрекъснато в магазините за 2-3к злато. говорим за по 3-4 бонуса на всяко бижу. ако не пуснеш бижу с 5 бонуса или да е от комплект на аукциона просто забрави да го продадеш на печалба.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #37 -: Ноември 01, 2011, 08:56:30 pm »
виж какво. говоря конкретно за бижутата. в момента К2 бижута с добро дори много качество ако приемем че тези от комплект са с отлично има непрекъснато в магазините за 2-3к злато. говорим за по 3-4 бонуса на всяко бижу. ако не пуснеш бижу с 5 бонуса или да е от комплект на аукциона просто забрави да го продадеш на печалба.


Така е конкуренцията е голяма избора също затова се научаваш да продаваш само най доброто

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #38 -: Ноември 01, 2011, 09:00:15 pm »

Така е конкуренцията е голяма избора също затова се научаваш да продаваш само най доброто

Най-доброто рядко е по аукциона  ;)
ако си мислиш,че там е най-доброто се бъркаш доста

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #39 -: Ноември 01, 2011, 09:18:39 pm »

Така е конкуренцията е голяма избора също затова се научаваш да продаваш само най доброто

:D :D :D  от коя планета падаш бе  :D :D :D  да не мислиш че примерно ако изработя зелени епици ще ги продам в аукциона бе  *hihi* *hihi* *hihi*  или ще са на мен или ще ги дам на приятели ама няма ги пусна на аукциона за нищо на света.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #40 -: Ноември 01, 2011, 10:09:38 pm »
:D :D :D  от коя планета падаш бе  :D :D :D  да не мислиш че примерно ако изработя зелени епици ще ги продам в аукциона бе  *hihi* *hihi* *hihi*  или ще са на мен или ще ги дам на приятели ама няма ги пусна на аукциона за нищо на света.


Аз за какво ти казвам че преди дeрех кожи ама са се мъча малко докато набера скорост :) Като пусна яко оръжие ако го искаш купуваж ако ли не аз не съм дал зор :)
Ама пак ще ми взема дебела ценичка :P  :D


Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Светове и герои
« Отговор #41 -: Ноември 01, 2011, 10:22:14 pm »
пускай си като ти е толкова голямо егото че като не харесаш нещо да сложиш на себе си го пращаш в аукциона и броиш пачките без да се интересуваш че е можело да помогне на съотборник.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)