Автор Тема: Това ако се счита за баланс аз съм извънземен.  (Прочетена 4954 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Това ако се счита за баланс аз съм извънземен.
« Отговор #15 -: Ноември 08, 2011, 07:44:38 pm »
точно това имам предвид. разбираемо е да го има но да е шанс примерно в една битка ще пропуска нон стоп в друг ще вкара 10% в трета 25-30% максимум ама това в над 95% от случаите затова казвам винаги защото на практика е така да вкарват по 25% си е гаранция а не шанс.
шанс е , имало е случаии в ,който вкарвам 5/15 на маг с еквивалент на мойта точност
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това ако се счита за баланс аз съм извънземен.
« Отговор #16 -: Ноември 08, 2011, 07:56:48 pm »
браво бе значи аз съм с бъгнат герой да ме бият като гербова марка така ли :D не ми се вярва. и при сравнително равна точност ловкост нещата са коректни. аз ти говоря за типове които точността им не се равнява и на 25% от моята ловкост и се чувствам като тъпак че търсех точно тези комплекти за да кача ловкостта и точността едновременно
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това ако се счита за баланс аз съм извънзем
« Отговор #17 -: Ноември 09, 2011, 06:19:53 pm »
като гледам не аз съм този ,който избива комплекси.Игрите се играят за кеф и убиване на време ,но ако се нервираш и почваш да слагаш етикет на  хората без да ги познаваш ,просто играй игри ,в които си сам
другия път просто прочети какво съм писал преди това вместо да дращиш едно и също. не всички дни са ми весели та да мога да отминавам такива забележки. извинявам се за избухването. ако съм засегнал някого с избухването също се извинявам. играта и форума са за разтоварване това е ясно но ако има някой тука на който никога не му е идвало от малкото да избухне шапка му свалям. лично на мен стрелците и маговете в игрите; в киното и в живота винаги са ми били слабост. така че понякога ако прекаля то е защото съм прекалено изнервен още когато сядам пред компютъра и търся разтоварване в играта и форума а не спорове и нервиране
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Това ако се счита за баланс аз съм извънземен.
« Отговор #18 -: Ноември 09, 2011, 08:10:03 pm »
няма баланс.... >:(

pithtath

  • Гост
Re:Това ако се счита за баланс аз съм извънземен.
« Отговор #19 -: Ноември 09, 2011, 08:14:07 pm »
Има баланс - просто трябва да го целнете. С версия 2 се надяваме да направят целенето по-лесно. Така че няма смисъл да се гневите напразно дотогава.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Това ако се счита за баланс аз съм извънземен.
« Отговор #20 -: Ноември 09, 2011, 08:32:17 pm »
Има баланс - просто трябва да го целнете. С версия 2 се надяваме да направят целенето по-лесно. Така че няма смисъл да се гневите напразно дотогава.
1.ето това е най-хубавото нещо което съм чувал днес и определено ми оправи настроението:)
2.от както все пускам такива теми дали предложения или като тази свързани с баланса точно такъв отговор исках да чуя. в такъв случай ще внимавам повече какво пиша. то специално за бойния вик съм се сетил един номер който може би ще му противодейства изцяло пък когато го направя ще дам някой доклад дали се е получило макар че тъмните магове сигурно се досещат какво ще пробвам защото не съм първия опитал се :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)