Автор Тема: Уикенд на двойния занаятчийски шанс!  (Прочетена 12896 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #45 -: Ноември 12, 2011, 06:40:20 pm »
.Браво, като мине ще чакам наново пак да дойде........

е то не ти пречи докато чакаш медувременно да ковнеш по някое предметче  :D я броня я оръжие я пръстенче

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #46 -: Ноември 12, 2011, 06:42:52 pm »
е то не ти пречи докато чакаш медувременно да ковнеш по някое предметче  :D я броня я оръжие я пръстенче



То производството не го спирам, за какво съм вдигала работилниците иначе ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #47 -: Ноември 12, 2011, 07:28:41 pm »
Измъчи ме на 3-тия опит ни поне стана нещо добро  *HI*
Не винаги става това което искаш но това си заслужава  :)

Предмет
 Доклад за изработка
Доклад за изработката
---------------------------------------
Множител за старание: x8
Изключителна изработка Превъзходен: 0 пъти
Изключителна изработка Рядък: 0 пъти
Изключителна изработка Легендарен: 0 пъти
Изключителна изработка Епичен: 1 пъти
Изключителна изработка Комплекти: 0 пъти
Изработен предмет: Ахатов средно тежък костен щит
-----
Ниво - 38
Броня - 581
Блок - 20(+16)
Продажна цена - 8000
Сила +9
Жизненост +14
Точност +14
Интелект +10


pithtath

  • Гост
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #48 -: Ноември 12, 2011, 07:40:03 pm »
аз пък да ти кажа изобщо взе да не ми харесва  този уикенд  :D
всеки събира и къта ресурси,диаманти и чукове и чака само да дойде деня Х ако дойде изобщо.И изведнъж за 2 дена се майстори повече отколкото за 2 месеца след това.И е най-кофти когато си разочарован и от излезналите работи.

И на мен вече не ми харесва, даже се гнуся и го презирам. А най-много мразя почистването след него.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #49 -: Ноември 12, 2011, 08:15:04 pm »
А най-много мразя почистването след него.


Това определено е неудобство, пък и складирането също. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #50 -: Ноември 12, 2011, 08:53:03 pm »
абе дайте още един бонус да се облека както трqбва и и мен ще започне да ме дразни :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #51 -: Ноември 13, 2011, 08:35:22 pm »
Към края на занаятчийския уикенд искам да споделя моето виждане за случилото се
Като искам да подчертая че изказвам моето лично мнение,и не ангажирам никого с него

Ще започна от своите постижения

Бях се зарекъл като цяло да работя с перли,но все пак и аз имам гилдия и играчи на които да помагам и направих 1 епичен лък артилерийски бандаж.
Последваха няколко епични изработки от 1-вите 10 опита 5 епични си беше истинско постижение  :) Все пак трябваше да се вместя в малкото количество диаманти което имам,
Като цяло постигнах целите си за уикенда които с бях поставил дори с по ограничени ресурси и възможности ресурса успя да стигне за 4-ма от моята гилдия

Второто ми най голямо впечатление и разочарование беше че доста малко добри епични изработки излязоха на пазара.Повечето бих ги нарекъл "остатъци " явно тези които никой не ги иска се пускаха на пазара. Наистина вярвам че ако има друг такъв уикенд повече добри изработки ще видят място и на пазара не само в гилдийте  :)

Третото мое лично наблюдение беше в-у цените на ресурсите
Ние като българи доказахме че не можем да сме единни.Изключение правят малко хора .
Доказахме че колкото повече се търси даден ресурс (стока) на пазара толкова повече хора са алчни за бързо забогатяване ! Жалко наистина
Лично искам да поздравя играча Demark които освен че запази доста прилични цените на изделията си. Пусна и 5000 обисидианени плочки на една доста добра цена от 90000 с което буквално затапи алчниците които няколко часа по рано същите тия плочки струваха по 120 000.
Не ми се коментира грам как стоманените кюлчета достигаха цени от 50000 и повече  *freak*

Към края на последните няколко часа от цялото това празненство за занятчийте искам да си пожелая на мен и а на вас всеки един от нас да има поне мъничко по голям късмет и занапред
когато изработва предмети  :)



Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #52 -: Ноември 13, 2011, 08:47:24 pm »
....... направих 1 епичен лък артилерийски бандаж......




Е такова оръжие още не бях чувал  :o

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #53 -: Ноември 13, 2011, 08:49:55 pm »
Абе ако ще и 20 такива дни един след друг да излезнат пак няма да се видят кой знае какви епици по пазара.Там последно време винаги са остатъците и излишните работи + слабите епици.Всичко останало се пази за мулета,герои и стражи в гилдията.Е като цяло някои се излъже да пусне нещо добро и там ама рядко.

slav.yolov

  • Гост
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #54 -: Ноември 13, 2011, 08:52:41 pm »
Към края на занаятчийския уикенд искам да споделя моето виждане за случилото се
Като искам да подчертая че изказвам моето лично мнение,и не ангажирам никого с него

Ще започна от своите постижения

Бях се зарекъл като цяло да работя с перли,но все пак и аз имам гилдия и играчи на които да помагам и направих 1 епичен лък артилерийски бандаж.
Последваха няколко епични изработки от 1-вите 10 опита 5 епични си беше истинско постижение  :) Все пак трябваше да се вместя в малкото количество диаманти което имам,
Като цяло постигнах целите си за уикенда които с бях поставил дори с по ограничени ресурси и възможности ресурса успя да стигне за 4-ма от моята гилдия

Второто ми най голямо впечатление и разочарование беше че доста малко добри епични изработки излязоха на пазара.Повечето бих ги нарекъл "остатъци " явно тези които никой не ги иска се пускаха на пазара. Наистина вярвам че ако има друг такъв уикенд повече добри изработки ще видят място и на пазара не само в гилдийте  :)

Третото мое лично наблюдение беше в-у цените на ресурсите
Ние като българи доказахме че не можем да сме единни.Изключение правят малко хора .
Доказахме че колкото повече се търси даден ресурс (стока) на пазара толкова повече хора са алчни за бързо забогатяване ! Жалко наистина
Лично искам да поздравя играча Demark които освен че запази доста прилични цените на изделията си. Пусна и 5000 обисидианени плочки на една доста добра цена от 90000 с което буквално затапи алчниците които няколко часа по рано същите тия плочки струваха по 120 000.
Не ми се коментира грам как стоманените кюлчета достигаха цени от 50000 и повече  *freak*

Към края на последните няколко часа от цялото това празненство за занятчийте искам да си пожелая на мен и а на вас всеки един от нас да има поне мъничко по голям късмет и занапред
когато изработва предмети  :)




За цените виж не си прав ... колкото по-рядка е една стока ( услуга ) толкова по-висока е нейната цена , ако  прочетеш някоя и друга научна книга виж може и да ги разбереш тези работи . Колкото до това , че някой е пуснал дадена стока на 90000 , при положение , че пода преди него е бил 130 000 , това отново за мен си е чиста проба загуба и то в доста големи размери ...

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #55 -: Ноември 13, 2011, 09:07:51 pm »
За цените виж не си прав ... колкото по-рядка е една стока ( услуга ) толкова по-висока е нейната цена , ако  прочетеш някоя и друга научна книга виж може и да ги разбереш тези работи . Колкото до това , че някой е пуснал дадена стока на 90000 , при положение , че пода преди него е бил 130 000 , това отново за мен си е чиста проба загуба и то в доста големи размери ...

Не е загуба приятелю а е печалба
Това че ти мислиш като българин проблема е изцяло твой
Има хора които с по ниска цена могат да продадат много повече и да имат много по голяма печалба от този които надува цените.
Нека само ти припомня че по целия свят цените по празниците , примерно коледа и нова година
цените им падат до 50% отстъпки. В България обаче по празници всеки надува цените дори с по 200-300% надценки с цел лесна и бърза печалба, че нали един път в годината са тия празници
но е нещо което е наш манталитет и то трудно може да бъде изкоренено а какво ли пък значи да бъде разбрано и оценено

slav.yolov

  • Гост
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #56 -: Ноември 13, 2011, 09:15:28 pm »
Не е загуба приятелю а е печалба
Това че ти мислиш като българин проблема е изцяло твой
Има хора които с по ниска цена могат да продадат много повече и да имат много по голяма печалба от този които надува цените.
Нека само ти припомня че по целия свят цените по празниците , примерно коледа и нова година
цените им падат до 50% отстъпки. В България обаче по празници всеки надува цените дори с по 200-300% надценки с цел лесна и бърза печалба нещо което е наш манталитет и то трудно може да бъде изкоренено а какво ли пък значи да бъде разбрано и оценено

И тук не си съвсем прав . Не е до манталитет ... бих го казал така щом има човек , който да плати нещо за 200 лв. , защо да няма такъв , който да го предложи за 200 лв. ? Не забравяй само , че ти сам избираш от къде да пазаруваш , защото примери много как хем цената е надута , хем качеството е лошо ! Така е и в играта , има един играч , който за някаква броня от награда иска 20 000 милиона , дали някой би платил тези пари ?

Нека сега вметна и аз нещо за този удвоен шанс . То хубаво го има ама играчите , които не майсторят не го усещат , защото нищо не излиза на пазара , а си остава за вътрешна консумация. А се бях заредил с надеждата да си пооблека малко един герой в К.4 .  :'(

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #57 -: Ноември 13, 2011, 09:20:56 pm »

Е такова оръжие още не бях чувал  :o

Заповядай виж го  :)


Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #58 -: Ноември 13, 2011, 09:27:12 pm »
И тук не си съвсем прав . Не е до манталитет ... бих го казал така щом има човек , който да плати нещо за 200 лв. , защо да няма такъв , който да го предложи за 200 лв. ? Не забравяй само , че ти сам избираш от къде да пазаруваш , защото примери много как хем цената е надута , хем качеството е лошо ! Така е и в играта , има един играч , който за някаква броня от награда иска 20 000 милиона , дали някой би платил тези пари ?

Нека сега вметна и аз нещо за този удвоен шанс . То хубаво го има ама играчите , които не майсторят не го усещат , защото нищо не излиза на пазара , а си остава за вътрешна консумация. А се бях заредил с надеждата да си пооблека малко един герой в К.4 .  :'(

Точно това е разликата аз съм оръжейник примерно но не мога да си произвеждам дърва
и какво се получава че като докато на стария аукицон имах избор дори от кой да си купя тук купувам тези които са 1-ви а най ниска цена . Избора от къде да си купуваш ресурс го няма от което се заформя една голяма спекула на цените.
А когато един играч има готов продукт той сам определя цената си не забравяй
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 09:30:06 pm от Sensei »

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Уикенд на двойния занаятчийски шанс!
« Отговор #59 -: Ноември 13, 2011, 09:28:47 pm »
Е т`ва е бараж, него го знам, но ти беше писал БАНДАЖ, та затова се учудих  :D