Автор Тема: Не мога да се съглася с това !  (Прочетена 8447 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Не мога да се съглася с това !
« -: Ноември 11, 2011, 08:36:20 am »
Последна стъпка на Силата на кръвта
Заслона на върколака

Извинете ме но не мога да се съглася с подобен доклад
15 хода сумати изхабени колби за кръв, за дух и какво се получава
че върколака решава да бие по мен и 15 хода ми заминават на кино ли?
Аз съм на 10000 кръв.А какво щеше да стане ако бях с стрелец на половината кръв?
2 удара и долу нито минато приключение нито предмети
Явно е че с вас още дълго няма да сме на едно мнение по много неща в играта



Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2011, 09:24:14 am »
Опит N:2 гаврата продължава да е пълна този път
с умение защита при ръкопашен бой




рунд 2


Отбор 2 е на ход.
Вълчище няма опонент, затова избира Slavi_82. Модификаторът за разлика в нивата е 1.1.
Шансът за блок на Slavi_82 е 0.
Шанс за критичен удар: 37
Защита в ръкопашен бой намалява причинените поражения, които са 9018.8989333333, с 3246.803616.
Damage reduced from 5772.0953173333 with 64
Вълчище удря Slavi_82 за 5708.0953173333 поражения и последният остава с 3171.1 здраве.Изпълнен е Критичен удар! 20/37!


рунд N:4

Отбор 1 е на ход.
Slavi_82 удря Вълчище за 668.99802133333 поражения и последният остава с 461.05 здраве.
Бонусът от оръжието добавя 24% към пораженията.

Siqina удря Вълчище за 360.63626666667 поражения и последният остава с 100.41 здраве.
HeadShot използва умението Горяща стрела, което добавя 20 към максималните поражения на оръжието му.
HeadShot удря Вълчище за 400.540144 поражения и последният остава с -300.13 здраве. Тук умря 1 път
Умението Лов добавя 18% бонус към пораженията.



Merc успешно използва умението Унищожител. 4 / 20
Merc няма опонент, затова избира Вълчище. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на Вълчище е 0.
Шанс за критичен удар: 9.5
Merc 64.36/58.579621052632 ударът избегнат успешно.
Merc няма опонент, затова избира Вълчище. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на Вълчище е 0.
Шанс за критичен удар: 9.5
Merc 65.75/54.572378947368 ударът избегнат успешно.
Унищожител се провали. 52 / 20
Merc няма опонент, затова избира Вълчище. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на Вълчище е 0.
Шанс за критичен удар: 0
Пронизващ изстрел добавя 40 към пораженията на оръжието.
Merc удря Вълчище за 440.6064 поражения и последният остава с -740.74 здраве. Тук и 2-ри мерк до удара

Отбор 2 е на ход.
Защита в ръкопашен бой намалява причинените поражения, които са 9018.8989333333, с 3246.803616.
Damage reduced from 5772.0953173333 with 64
Вълчище удря Slavi_82 за 5708.0953173333 поражения и последният остава с -4126.23 здраве.Изпълнен е Критичен удар! 34/37!
Силата отвръща на удара макар 2 пъти да умря в 1 рунд  *freak*

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2011, 11:08:31 am »
Ами вижте си наемниците с които отивате да го биете !
 Имате наемници но не и стратегия да го победите .
Аз с вашите наемници направих битка срещу този бос.
Резултат:
.
.
Цитат
Рунд 5

Отбор 1 е на ход.
Slavi_82 опитва да използва умението Засада, което добавя 4% към шанса му за Критичен удар.
Slavi_82 удря Вълчище за 974.4322 поражения и последният остава с -243.64 здраве.
ХХХХХХ няма опонент, затова избира Вълчище. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на Вълчище е 0.
Шанс за критичен удар: 3.5
ХХХХХХ удря Вълчище за 360.63626666667 поражения и последният остава с -604.28 здраве.
ХХХХХХ няма опонент, затова избира Вълчище. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на Вълчище е 0.
Шанс за критичен удар: 10.5
ХХХХХХ използва умението Горяща стрела, което добавя 20 към максималните поражения на оръжието му.
ХХХХХХ удря Вълчище за 400.540144 поражения и последният остава с -1004.82 здраве.
Умението Лов добавя 18% бонус към пораженията.



Унищожител се провали. 98 / 20
ХХХХХХ няма опонент, затова избира Вълчище. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на Вълчище е 0.
Шанс за критичен удар: 9.5
ХХХХХХ удря Вълчище за 390.46666666667 поражения и последният остава с -1395.29 здраве.

Отбор 2 е на ход.
Вълчище няма опонент, затова избира Slavi_82. Модификаторът за разлика в нивата е 1.1.
Шансът за блок на Slavi_82 е 0.
Шанс за критичен удар: 41.5
Damage reduced from 2583.1885333333 with 64
Вълчище удря Slavi_82 за 2519.1885333333 поражения и последният остава с 5132.41 здраве.
Вълчище е победен!!


Отбор 1 е победител!
И нарочно съм скрил кои наемници съм ползвал от вашите ... но както виждате това е напълно във възможностите Ви.


п.п.Явно не си спомняте че ударите в един рунд са едновременни т.е. независимо че са изписани последователно след като е влязъл в рунда жив той ще се пробва да направи удар.
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 11:20:24 am от krest »

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2011, 12:21:42 pm »
Е сега съм на 100% убеден че ще падне
1-вия опит беше  2 меча,с 4 ловеца и един мистик с вцепеняване и загуба на фокус което е доста полезно но ползвах атакуваща позиция .  явно неуспешен опит поради факта че само по мен биеше и не издържах
2-рия опит беше отново с 2 меча заради по големия шанс за критичен удар.
Реших да вкарам 5 ловеца и да наблегна на щетите и защита при ръкопашен бой на 5 което сваля 36% от нанесените щети ,убеден бях че ще падна при 2-рата битка
Тук лоша шега ми изигра че 2 пъти ми вкарва критични удари а пак за разлика от предната битка
не вкараха нито 1 критичен удар моите наемници с което се стигна до 4-тия рунд.
По мой сметки боса трябваше да падне до 3-рия рунд най много а даже тук наемниците бяха 5 в миналата битка 4 за 1 нямах колба да го съживя

При симулираната обаче от теб битка се вижда, че се биете с  промените в моя герой които направих веднага след последната битка
А именно ползването на чук, защита при ръкопашен бой на 7,Яростна фронтална атака.боен вик и бойна ярост на макс , майсторство с боен чук и съм убеден че ще му пръсна канчето с чука  :D
То даже и при твоята симулация се вижда че си ползвал чука , без него няма как да имаш толкова голяма долна граница на пораженията.
Но като цяло ми се наложи да сменя не само уменията ами и да заменя точки жизненост които да ги вкарам в точността повишавайки значително шанса ми за точен удар. Които иначе ми бяха намалени от -30% те точност които ми сваля чука
И накрая последната промяна беше връщането на Мистика в бойната формация
заради загубата на фокус най вече ако може да му сваля шанса за критичен удар и да се надявам на поне едно успешно вцепеняване

Но като цяло акцента в-у темата беше защо не ми дава успешно завършено приключението
след като решава да бие по мен всеки път. И ако убива мен ме прецаква
Наемниците живи а аз къде съм, че нали тия наемници за мен се бият без значение кой пада в битката ние отиваме там като група а не един по един.
А без да коментирам факта че и в битка 1 мистика ми му сваля шанса за критичен удар но не се вижда голяма разлика от битка 2 как незнайно от къде винаги последния удар му е критичен на боса. И как така същия този бос не реши 1 път да удари някой наемник срамува ли се или какво ?
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 12:27:48 pm от Sensei »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2011, 12:48:52 pm »
1. не знам от кога е точно но трябва героя да остане жив за да отчете че мисията е изпълнена. един вид и баба знае да взема яки меркове да свършат работата героя да е облечен в парцали примерно като така и няма шанс.
2. загуба на фокус на макс развито на макс сваля 24% шанс за критичен удар като говорим само за пасивния шанс. уменията засада и отвръщане съответно аналогичните при чудовищата не се влияят от ловкост и загуба на фокус защото те добавят шанс към вече съществуващия шанс за критичен удар. за пасивния шанс ако е много над 24% сам си прави сметката.
3. алтернатива на двата меча когато ти е нужна точност крит ловкост да имаш някакъв шанс да избегнеш удар са двете ками. ако имат уменията засада и отвръщане и се наблъскаш с ловкост и точност от екипировката не би трябвало да имаш проблем и няма се налага да преразпределяш точки.
п.с. относно т.3 това го знам от един приятел от свят 3
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #5 -: Ноември 11, 2011, 01:42:46 pm »
1. не знам от кога е точно но трябва героя да остане жив за да отчете че мисията е изпълнена. един вид и баба знае да взема яки меркове да свършат работата героя да е облечен в парцали примерно като така и няма шанс.
2. загуба на фокус на макс развито на макс сваля 24% шанс за критичен удар като говорим само за пасивния шанс. уменията засада и отвръщане съответно аналогичните при чудовищата не се влияят от ловкост и загуба на фокус защото те добавят шанс към вече съществуващия шанс за критичен удар. за пасивния шанс ако е много над 24% сам си прави сметката.
3. алтернатива на двата меча когато ти е нужна точност крит ловкост да имаш някакъв шанс да избегнеш удар са двете ками. ако имат уменията засада и отвръщане и се наблъскаш с ловкост и точност от екипировката не би трябвало да имаш проблем и няма се налага да преразпределяш точки.

п.с. относно т.3 това го знам от един приятел от свят 3

1-во Не смятам че си прав . Никой луд няма да вземе да си облече наемниците по добре от основния му герой. А няма и мерк които да има по добри умения от основния ти герой освен ако не вдигаш супер безсмислени умения
Даже що се отнася до моя герой смятам че имам едни от най добрите предмети за категорията си
изключение прави само десния пръстен, но за сега не намирам такъв които да ми хареса
Като само забележи бронята ми е с 3300 армор и що годе добри бонуси( разгледай играчите в кат 6 те даже имат по слаби брони от тази която аз ползвам в 5-та кат), шлема ми е близо 2000 армор пак доста добър. Ръкавиците, амулета ми, наметалото макар че е легендарно е с мн добри бонуси. С една дума облечен съм възможно най доброто което съм намерил.
И не смятам че след като аз понасям 100% всички поражения от боса,трябва да ме цакат така че да не  ми го дава изпълнено приключението

2-ро За това за загубата на фокуса си прав, но все пак в 1-вата битка се видя шанс за критичен удар на боса 49% макар да му свалям шанса за крит с 24% му остават 25% което не е никак малко

И сега за камите е безсмислено и да обсъждам тази тема. Войните се тъпчат с най вече жизненост и сила, точността се набавя само от екипировка, интелекта не е зле като бонус повишава духа ти и това да ползваш умения искащи повече дух в битка :)
Ловкостта която дават камите е напълно безсмислена за война, щетите са много мизерни на тия ками. Не става аз да му бия малко щети а той да ме цепи, няма как  ;)
И това което не знаеш е че този бос има адски много точност и сила нито можеш да го блокираш нито можеш да бягаш колкото и да си ловък  ;)но пак има около 160 ловкост,което до някъде
компенсира с това че можеш да му вкараш повече точни удари и няма блок.
Единствения ти шанс е яко дмг в него и да умре преди теб  ;)
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 01:46:05 pm от Sensei »

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2011, 01:58:37 pm »
Войните се тъпчат с най вече жизненост и сила, точността се набавя само от екипировка, интелекта не е зле като бонус повишава духа ти и това да ползваш умения искащи повече дух в битка :)


това беше чиста глупост ,но всеки си има тактика.По темата имай предвит ,че ,когато ползваш боен вик НЕ намаляш шанса му за крит и избягване на крит;)
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2011, 02:09:35 pm »
 
1-во Не смятам че си прав . Никой луд няма да вземе да си облече наемниците по добре от основния му герой. А няма и мерк които да има по добри умения от основния ти герой освен ако не вдигаш супер безсмислени умения
 А луди колкото си щеш ... 


и има още какво да се подобри !

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2011, 02:13:38 pm »
това беше чиста глупост ,но всеки си има тактика.По темата имай предвит ,че ,когато ползваш боен вик НЕ намаляш шанса му за крит и избягване на крит;)

Боен вик намалява всичко жизнени точки, ловкост, точност сила и интелект пише си  ;)
По малко точност по малко крит, по малко ловкост по голям шанс за точни удари на мен и мерковете


Относно това какво се вдига на война мисля че написах
Колкото повече сила има, има повече щета и съответно сваля блока на опонента
Което значи че колкото повече сила и точност има война толкова повече заприличва на този бос тук , с малката разлика че има и блок  ;) А жизнеността е спорна но както е казал мечо пух колкото повече толкова повече. Ставаш по дебел и повече носиш на бой, а пак и имаш бонус регенерация от жизнеността която е може би най якото в играта. Моя войн регенерира по 1500 средно на час може и повече
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 02:15:56 pm от Sensei »

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2011, 02:18:10 pm »
Боен вик намалява всичко жизнени точки, ловкост, точност сила и интелект пише си  ;)
По малко точност по малко крит, по малко ловкост по голям шанс за точни удари на мен и мерковете


Относно това какво се вдига на война мисля че написах
Колкото повече сила има, има повече щета и съответно сваля блока на опонента
Което значи че колкото повече сила и точност има война толкова повече заприличва на този бос тук , с малката разлика че има и блок  ;) А жизнеността е спорна но както е казал мечо пух колкото повече толкова повече. Ставаш по дебел и повече носиш на бой, а пак и имаш бонус регенерация от жизнеността която е може би най якото в играта. Моя войн регенерира по 1500 средно на час може и повече
За Крита и Намалянето на ловкоста е доказано :)ако искаш мога да ти търся тема и доклада на  cuwabunga
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2011, 02:18:51 pm »
Боен вик намалява всичко жизнени точки, ловкост, точност сила и интелект пише си  ;)
По малко точност по малко крит, по малко ловкост по голям шанс за точни удари на мен и мерковете
,Това си е твоя интерпретация на умението.

Относно това какво се вдига на война мисля че написах
,А това е индивидуален избор на всеки играч.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2011, 02:24:07 pm »
Нямам търпение да го пребия тоя бос иначе бих чукнал едно яко копие за един от мерковете ми  и там че бара дебели критове боса ама не ми се чака до довечера  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2011, 02:33:45 pm »
1-во Не смятам че си прав . Никой луд няма да вземе да си облече наемниците по добре от основния му герой. А няма и мерк които да има по добри умения от основния ти герой освен ако не вдигаш супер безсмислени умения
Даже що се отнася до моя герой смятам че имам едни от най добрите предмети за категорията си
изключение прави само десния пръстен, но за сега не намирам такъв които да ми хареса
Като само забележи бронята ми е с 3300 армор и що годе добри бонуси( разгледай играчите в кат 6 те даже имат по слаби брони от тази която аз ползвам в 5-та кат), шлема ми е близо 2000 армор пак доста добър. Ръкавиците, амулета ми, наметалото макар че е легендарно е с мн добри бонуси. С една дума облечен съм възможно най доброто което съм намерил.
И не смятам че след като аз понасям 100% всички поражения от боса,трябва да ме цакат така че да не  ми го дава изпълнено приключението

2-ро За това за загубата на фокуса си прав, но все пак в 1-вата битка се видя шанс за критичен удар на боса 49% макар да му свалям шанса за крит с 24% му остават 25% което не е никак малко

И сега за камите е безсмислено и да обсъждам тази тема. Войните се тъпчат с най вече жизненост и сила, точността се набавя само от екипировка, интелекта не е зле като бонус повишава духа ти и това да ползваш умения искащи повече дух в битка :)
Ловкостта която дават камите е напълно безсмислена за война, щетите са много мизерни на тия ками. Не става аз да му бия малко щети а той да ме цепи, няма как  ;)
И това което не знаеш е че този бос има адски много точност и сила нито можеш да го блокираш нито можеш да бягаш колкото и да си ловък  ;)но пак има около 160 ловкост,което до някъде
компенсира с това че можеш да му вкараш повече точни удари и няма блок.
Единствения ти шанс е яко дмг в него и да умре преди теб  ;)


по т.1 това беше отговора който ми бе даден когато и аз бях задал същия въпрос на един по-опитен от мен играч.
по т.2 тези 25% му дават достатъчно възможности да ти удари един крит а ти се чудеше как е станало.
по т.3 вземи разгледай воините облечени като преследвачи и им разгледай битките да видиш какво правят и как бият критове на които и преследвач с две ками би завидял.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2011, 02:46:43 pm »
Askold,свят 2,т7,62 ниво  :)

Askold нанася Критичен Удар  [-5022] на Канибал-две ками
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 02:49:39 pm от k-pax »

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Не мога да се съглася с това !
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2011, 02:56:34 pm »
Askold,свят 2,т7,62 ниво  :)

Askold нанася Критичен Удар  [-5022] на Канибал-две ками

Ти си изцяло различна стратегия т.н. ловки войни
но колко е добър това не мога да кажа
ти си облечен с дрехи за стрелец . интересна идея е това