Автор Тема: Имам няколко много важни въпросa  (Прочетена 2626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Имам няколко много важни въпросa
« -: Ноември 21, 2011, 11:25:44 am »
Как след като при атака на гидията не мога да вкарвам играчи в гилдията. как може защитаващата се гилдия да може да вкарва играчи ?
Правилата на играта не са ли еднакви за всички ?
Защо единия да може да вкарва играчи а аз да не мога?
И  добавените играчи ще се включат ли в битката след като атаката вече е започанала преди тяхното идване?



Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2011, 11:56:05 am »
До няколко часа не получа ли отговор за явното изплозване на бъгове в играта ще докладвам проблема пред Отон . За да се разясни кой как и кога може да добавя играчи и до кога ще се експоатират  бъговете в играта безнаказано

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2011, 12:28:44 pm »
 :D :D :D :D :D разучи правилата или се допитай до някой преди да пускаш атаки или теми във форума

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2011, 12:45:49 pm »
Един добър водач на гилдия трябва да ги знае тези неща.

slav.yolov

  • Гост
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2011, 02:01:10 pm »
О конспираторе  :D  :D  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2011, 04:57:11 pm »
Ако някои ми покаже къде го има тва правило по време на пусната вече атака да можеш да приемаш мултита в гилдията си за да може да не те пребият ела ми го покажи. Обещвам ще има и награда за човека дето ми покаже това правило  ;)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2011, 05:12:43 pm »
Винаги е можело да се приемат играчи по всяко време. Има въведена рестрикция, която се отнася за гилдията нападател и това е обявено в свитъка с новини:

   
Промени в геймплея    2011-01-19 13:05:38
Следните промени в геймплея ще влязат в сила на 24.01.2011 г.

1. Времето, необходимо за обсада на предни постове и замъци, собственост на гилдии, вече ще бъде 24 часа. Остава изискването нападателите да имат минимум 12 точки за действие, за да участват.
2. Пътуването от града към замък или преден пост под атака ще отнема 20 минути. Мигновените пътувания към тези замъци и предни постове ще бъдат изключвани.
3. В Морското убежище, о-в Караганда, отваря врати лечебница за наемници.
4. Цените за лечение на наемници във всички ничии земи ще са с 20% по-евтини спрямо стандартното за категорията.
5. Въвежда се нова ценова листа за наемане на наемници. Цените на наемниците, които са в началото на категорията като нива, вече ще бъдат доста по-изгодни от останалите.
6. Данъкът за копаене в ничиите земи, веднъж зададен, няма да може да се променя в следващите 24 часа.

7. Гилдия, която в момента атакува преден пост или замък, няма да може да приема нови членове.

8. Чудовищата ще атакуват Кървавия замък на всеки 48 часа, вместо на досегашните 72.

Тъй, че няма как да ти се покаже нещо което никога не е било забранявано!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2011, 05:26:53 pm »
Винаги е можело да се приемат играчи по всяко време. Има въведена рестрикция, която се отнася за гилдията нападател и това е обявено в свитъка с новини:

   
Промени в геймплея    2011-01-19 13:05:38
Следните промени в геймплея ще влязат в сила на 24.01.2011 г.

1. Времето, необходимо за обсада на предни постове и замъци, собственост на гилдии, вече ще бъде 24 часа. Остава изискването нападателите да имат минимум 12 точки за действие, за да участват.
2. Пътуването от града към замък или преден пост под атака ще отнема 20 минути. Мигновените пътувания към тези замъци и предни постове ще бъдат изключвани.
3. В Морското убежище, о-в Караганда, отваря врати лечебница за наемници.
4. Цените за лечение на наемници във всички ничии земи ще са с 20% по-евтини спрямо стандартното за категорията.
5. Въвежда се нова ценова листа за наемане на наемници. Цените на наемниците, които са в началото на категорията като нива, вече ще бъдат доста по-изгодни от останалите.
6. Данъкът за копаене в ничиите земи, веднъж зададен, няма да може да се променя в следващите 24 часа.

7. Гилдия, която в момента атакува преден пост или замък, няма да може да приема нови членове.

8. Чудовищата ще атакуват Кървавия замък на всеки 48 часа, вместо на досегашните 72.

Тъй, че няма как да ти се покаже нещо което никога не е било забранявано!

Ако някои ми покаже къде го има тва правило по време на пусната вече атака да можеш да приемаш мултита в гилдията си за да може да не те пребият чети добре
Става дума за това че по време на пуснатата атака зашитващата се гилдия приема нови членове което никъде не го видях да е позволено. След като на мен не позлволено да приемам нови челенове би трябвало и на защитника да не позволено иначе какво става пускаме се атака приемно 10 на 10 човека и в един момент тия си дигат гилдията и вкярват мултаците и се биеш срешу 50 човека . Правилно ли е според теб които и да е било да приема ченове по време на пусната атака


pithtath

  • Гост
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2011, 05:36:02 pm »
Сенсей, първоначално и двете страни можеха да приемат членове, след това съгласно правилото - атакуващата гилдия не може. Щом не е упоменато за другата страна - по подразбиране е старото положение. Какво неясно има? Освен това съвсем редно е защитниците да могат да се реорганизират, предимството винаги е на страната на атакуващите, така че - в този случай се цели да има известен баланс. Сега всичко наред ли е с възприятието ти за геймплея?

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2011, 05:37:51 pm »
Обяснявам ти, че мелницата е вятърна, ти пак ме питаш от къде иде водата. Правило е, че винаги може да приемаш играчи с изключение когато гилдията атакува преден пост или замък.
Дали ми харесва или не, в случая няма никакво значение. Утре теб ще те нападнат, извикай си колкото човека може да побереш в гилда. Правилата са еднакви за всички и играеш според тях. Ако ги знаеш :)
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #10 -: Ноември 21, 2011, 05:45:14 pm »
Сенсей, първоначално и двете страни можеха да приемат членове, след това съгласно правилото - атакуващата гилдия не може. Щом не е упоменато за другата страна - по подразбиране е старото положение. Какво неясно има? Освен това съвсем редно е защитниците да могат да се реорганизират, предимството винаги е на страната на атакуващите, така че - в този случай се цели да има известен баланс. Сега всичко наред ли е с възприятието ти за геймплея?

И къде видя баланса тук кажи ми от 7 играча сега е вкарал още 7 мултита на някои които сте ми нaречем "играчи"
Знаех ли това какво се казва
Защитен туризъм. нападаш ме примерно ти  с твоята гилдия аз пиша на пешо  тая гилдия ме напада и праща опредлен брой играчи от 1 гилдия  в гилдията на защитника. И така знаех ли кога ще загуби битка.
Точно никога Та къде е баланса тук ???
« Последна редакция: Ноември 21, 2011, 05:50:08 pm от Sensei »

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2011, 06:02:32 pm »
Sensei , харесва ти или не , това са правилата на Аярската империя.

След като си решил да бъдеш в ролята на агресора , то ти си имал достатъчно време да премислиш и подготвиш атаката.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2011, 06:11:51 pm »
Sensei , харесва ти или не , това са правилата на Аярската империя.

След като си решил да бъдеш в ролята на агресора , то ти си имал достатъчно време да премислиш и подготвиш атаката.

Атаката  беше поготвена с-у броя играчи които се намират в момента в гидията
Нямах и на идея че е толкова зле геймплея че да може да се прави защитен туризъм .
За в бъдеще няма да нападам никога че ми писна от мулташки истори и правила важащи за едни а за други не

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Имам няколко много важни въпросa
« Отговор #13 -: Ноември 22, 2011, 10:31:57 am »
Хайде да вметна нещо : гилдията защитник какъв избор има ???
Ако тия акаунти са за малко там , може след 2 дни да пуснеш пак атака , в която да не участва никой ...но защитаващата гилдия не може да знае ще има ли атака или не . Ако само се разнасят акаунти напред назад в един момент най-малкото на собствениците им ще им писне. Така че прави силен и организиран гилд и прояви малко стратегия във военното изкуство.