Автор Тема: ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)  (Прочетена 5360 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Не знам от къде да започна ПРЕСЛЕДВАЧ това според мен е най мизерния герой който може да съществува в тази игра ощетен отвсякъде всеки друг има по нещо един обсег друг бон вик 3 ти куп проклятия и така нататък а преследвача си няма нищо освен ловкоста която вече не важи. Днеска се потрудих да разгледам в статистика за така наречените свирепи войни и гледам 1000 ловкост 700-800 точност има си бойният вик има си 2 ножа със завидно поражение няма наказание след 12ста битка облечен в плетени дрехи абе истински войн:) е питам аз къде е равноправието в тази игричка или след рестарта всички ще сме свирепи войни и да не се мъчите да правите тежки брони и едноръчни мечове те са мит вече никой не ги ползва поне героите в голямите нива.Затова предлагам на господата които се грижат за игричката да сменят името от свиреп войн на свиреп преследвач по ще подхожда. Е все пак това е само една идея за развитието на играта :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2011, 10:03:37 pm »
По-добре да изчакаме промените които ще настъпят с 2.0...........Мисля че предстои нещо ново което няма да ни накара всички да станем яростни бойци. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2011, 10:21:51 pm »
Искаш да кажеш яростни преследвачи защото те са си такива хихихи :)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2011, 11:26:12 pm »
Дай едно фото на тия войни с ножовете,че ми е любопитно да ги видя, не съм виждал таковоз чудо.... *freak*

pithtath

  • Гост
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2011, 12:19:05 am »
Хоп.... Воини-преследвачи, хех...

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2011, 12:57:07 am »
Хич не е чудно войн-преследвач,ако едно от оръжията има засада или отвръщане.Чист "преследвач" с боен вик ;D
« Последна редакция: Ноември 23, 2011, 12:58:50 am от desperado16 »

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #6 -: Ноември 23, 2011, 12:59:56 am »
Хоп.... Воини-преследвачи, хех...
Точността стой след жизнеността и ловкостта според мен...силата и интелекта си поделят 4-тото място(това си е лично мое мнение де) :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #7 -: Ноември 23, 2011, 01:09:31 am »
Точността стои след жизнеността и ловкостта според мен...силата и интелекта си поделят 4-тото място(това си е лично мое мнение де) :D



И не само твое мнение, а на повечето(95%) добри играчи.............. :), но пак казвам, нека видим 2.0 може и да има изненадани преследвачи, надявам се приятно.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #8 -: Ноември 23, 2011, 09:56:45 am »
pith е виновен..с неговите извънземни ни запали всички по тоя войн... :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

pithtath

  • Гост
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2011, 11:22:59 am »
Ерата на Pithtath значи...хм...

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2011, 11:25:11 am »
на мен ми звучи по-добре  *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #11 -: Ноември 23, 2011, 12:23:01 pm »
Пак някой е решил че понеже му пукат канчето по арените и непременно тва е най бъгавия, най якия и т.н.
Как не ви писна да пишете глупости а  накрая чета коментари че моите моите постове били спам и т.н.
Преслевачите имате много ама наистина много качесвени умения, война има само 1 боен вик, и дълбок разрез. това са кажи речи най позлените умения.

Преследвача  имат
Засада, отвръщане,избягване, невидимост,пасивено умение за критичен удар, пасивни умения за майсторства с ками, металени ножове и т.н., тук пак свирепия воин е много ощетен понеже има само умения за оръжия с 2 ръце. Не на последно място е и стелта. Много важно умение когато се биете срешу ловец
Имате и бонус х1.5 на ловкост и точност.
И като някои ви бие. не ревете из целия форум а си погледнете уменията. Може грешата да е и във вашия телевизор  ;)

p.p: Да не забравя и ослепяването. Рядко се случва,
но съм имал доклади в които стрелец да успее да ме оспели по няколко пъти колко и невероятно да звучи с тези 16% може да наколни битката и в твоя полза
« Последна редакция: Ноември 23, 2011, 12:39:20 pm от Sensei »

pithtath

  • Гост
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #12 -: Ноември 23, 2011, 01:09:45 pm »
Прав е Сейнсей, сам по себе си преследвачът е най-здравия герой понастоящем, в парти вече е по-скоро недъгав обаче. А най-зле са мистиците. Нека направим едно малко разборче:
1. Преследвачи - 90% към ловкост, 110% към точност
2. Воин от ерата на Pithtath - 40% към ловкост, 60% към точност, -24% към атрибути на противник.
3. Регулярен мистик - 70% към ловкост...
Това е относно индивидуалност на всеки герой, без отчитане на екстри от блокчета и магийки.

Парти:
1. Воин (тук вероятно ще възникне и ерата на пазителя-фантом)
2. Мистик (тук вероятно ще възникне и ерата на мистика-глобалист)
3. Стрелец (ерата на преследвачът с критичния взор явно никога няма да се появи, тъй като е със съмнителна ефективност).

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #13 -: Ноември 23, 2011, 11:10:40 pm »
Според мен големия проблем на много играчи е че те не искат да направят свои стил на игра. Всеки един вижда даден герой че е силен, и се опитва да го копира Което е много грозно от своя странна да си поредната овца от стадото , вместо да имаш свои идеи, стил на игра и т.н.

Ето примерно и аз имам воин. Но за сега и през ума не ми е минало да се правя на ловък воин с ками и т.н.
Имам муле което пак го тествах с метателно копие.
Изключителна сила е спред мен, нека ви припомя че само преди промените всеки играеше само преследвач с щит и копие. Да сега малко поурязаха метателните копия но много често бие такива критове и блоква удар и избягване и отвръщане че много често преследвача решава битките си в 1-вите няколко рунда. Не целете непременно да се биете с 2 оръжия, защото  2 опръжия имат позитиви към щетите но пак имат много големи негативи по отношение на загубата на много точки умения които са много полезни  :)
« Последна редакция: Ноември 23, 2011, 11:12:18 pm от Sensei »

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2011, 11:39:03 pm »
И аз харесвам метателното копието много,та се заиграх в шеста с копие и щит.Най якото копие което съм виждал в шеста е с макс. поражения около 900 +  още максимум 200 от допълнителни макс. поражения в много редки случаи,та общо прави 1100 демидж + 10 майстворсто с копие може да се докара до към 1600-1700 поражения(никак не е зле) и много задоволителен крит,но проблема е в дефенса,нещо с щита не може да сработи преследвача,много бързо ми умираше,няма ножки да му качват ловкоста да не го целят,няма и обсег да приключва боя бързо и копието и щита ми увисваха яко в шеста,макар че имам много добри спомени от тези оръжия ги махнах.