Автор Тема: Магазини за бижута.  (Прочетена 16180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #45 -: Ноември 28, 2012, 05:51:32 pm »
Danchello иска да има НЯКАКВИ, защото до момента няма продаден нито 1 итем в диаманти освен 3-4 които ние от гилда купихме а вече близо 1 година откакто сме построили магазина и мислехме и в останалите категории да строим.
Така че не ме упреквай че искам големи печалби след като не съм си върнал и 1 д от вложеното.
А ти прекрасно знаеш колко струва да се вдигне магазин до зелено.

П.П.
Предложението на Питх е отлично- цените да тръгват от 1д и всеки да наддава
който даде най много взема итема. Но при това положение какво ще стане с комисионната?
Знам колко струва въпроса още тогава беше,че ти трябваше да направиш магазин 5та или нещо 6-7 категория за да имаш някакъв шанс да си избиеш тези пари.Или магазин за оръжия да речем.Ама тези магазини в ниските категории където струват милиони злато и хиляди диаманти не са далавера.Кой от 4та ще купува цени на 200%?Няма кой.Както каза само няколко предмета взети от вас.Това е проблема и набутването в случая.

П.П. ами какво да стане примерно предмета се купува накрая за 40д и 2 000 000 злато и примерно вия като имате 200% надценка си прибирате парите като сега.
Обаче има и други случай примерно ще се продават разни неща за жълти стотинки да речем освен ако не си играеш всеки ден да наддаваш с сичките си герои и изкуствено да увеличаваш цената.
И другият момент е изкуствено да се увеличава цената.Искам нещо ще му сложа 50д и 90% от хората няма и да го погледнат какво е.А и щом човек е с бърз интернет и му рефрешва бързо страницата както обира сега всичко бързо така може да залага и в последните секунди на аукциона с бърз рефреш и пак да си взима каквото му трябва.И примерно изпише ти,че си наддаден обаче то няма време докат рефрешнеш страницата и сложиш аукциона е заминал и предмета също.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #46 -: Ноември 28, 2012, 05:53:34 pm »
Иволвере ТИ ЧЕТЕШ ЛИ МЕ ИЗОБЩО ????
Комисионната на магазина ни е 10%  !!!!!!!!!!!!!!!!
какви 200% , какви 5 лева

Що се отнасядо наддаването метода е елементарен и НЕ изисква бърз нет !

E Bay е на същият принцип
« Последна редакция: Ноември 28, 2012, 05:55:31 pm от Danchello »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #47 -: Ноември 28, 2012, 05:54:57 pm »
Иволвере ТИ ЧЕТЕШ ЛИ МЕ ИЗОБЩО ????
Комисионната на магазина ни е 10%  !!!!!!!!!!!!!!!!
какви 200% , какви 5 лева
е добре ок имате магазин от 1 година и 2 дена ползвате комисионна 10% до преди това беше 200%.Съгласен съм.
И без главни букви и да ми викаш.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #48 -: Ноември 28, 2012, 05:56:28 pm »
от 1 месец сме на 10%. повече няма да споря

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #49 -: Ноември 28, 2012, 06:24:45 pm »
иволвер, аз не ламтя за печалби, не продавам стойностни неща, тях ги запазвам за себе си или ги подарявам на приятели. аз обичам да майсторя. знам колко 'лесно' се изработва зелен епик,  колко често се случва и на каква цена. мислиш ли че са съпоставими цените на някои предмети в магазините с изработките? предложението на питх е добро, но трябва да се помисли за мин. цена да не е мн ниска за да не се обезмисля труда на тези които развиват занаятите. цените трябва да са такива че да има мн малко продажби, защото излизат мн хубави неща понякога и за да ги притежава някой трябва да се е потрудил преди това. това е. разбира се едва ли скоро( а може и никога) ще има някаква промяна така че спокойно.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #50 -: Октомври 13, 2013, 10:05:28 am »
Да се надяваме ли на промени по магазините или не?
Защото при сегашното положение не виждам никакъв смисъл да строим магазин за каквото и да било.
Освен колбите може би.
А бихме могли да развием доста неща.
Също така би било добре ако могат да се строят магазините във всички категории, защото в ниччите земи 6та и 7ма категории може да се строят магазини 3та и 4та докато в Тъмногория и Фалар може да се строи максимум до 5та. Визирам най вече магазините за брони.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #51 -: Октомври 13, 2013, 01:21:17 pm »

Също така би било добре ако могат да се строят магазините във всички категории, защото в ниччите земи 6та и 7ма категории може да се строят магазини 3та и 4та докато в Тъмногория и Фалар може да се строи максимум до 5та. Визирам най вече магазините за брони.


Това е съвсем нормално да е така, високите категории замъци да правят магазини в по-ниски от тях такива, но не и обратното.Ако искате магазин за брони вземете по-висока категория замък, иначе няма да е честно спрямо други гилдии, които харчат повече средства за това.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #52 -: Октомври 13, 2013, 02:31:46 pm »
Че те цените за строеж на магазините не зависят от категорията на замъка. Еднакви са за всички провки.
Освен това кой луд ще вдига магазин във 2 категория след като там не само зелени но и епични предмети няма.
А в 3та и 4та категория предметите излизат с диаманти равни на тези в 5та и 6та.
Кой е ощетения в случая?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #53 -: Октомври 13, 2013, 08:00:33 pm »
Че те цените за строеж на магазините не зависят от категорията на замъка.


Тук не става въпрос за цени на магазини, а за екипировка на герои, надници на наемници и стражи........Ако помислиш реално на един замък к4 колко му струва охраната с стражи като екипировка и надници??Я сега сметни тези надници за стражи к7, само стражи, да не говорим за герои и наемници.........И ако може пак да помислим над въпроса:"Кой е ощетения в случая?" ама наистина този път да е реално. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #54 -: Октомври 13, 2013, 09:13:05 pm »
Ами готов съм да поспоря !
Защото реално само в 4та в Тъмногория и Фалар стражите пазят клиентите в магазините си.
В 6та и 7ма надници се плащат на стражите само ако има битки  ;)
Не мога да твърдя 100% но не си спомням да е имало досега охраняема провинция в 6та или 7ма освен редки случай когато стражите им са пазели само членовете на гилдията владееща замъка.
Да не говорим за това че 6та и 7ма категории магазин за брони в свят 2 не съм видял а ние например бихме построили от което биха спечелили всички.
Предих имахме в гилда двайсетина  героя купили диаманти а в момента нямаме нито един. За какво да купувам като няма за какво да ги харча? Да строя магазини в 2 и 3та категории нямам намерение нито аз нито който и да е друг.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #55 -: Октомври 13, 2013, 09:24:40 pm »
Ами готов съм да поспоря !



Ама разбира се че си готов да спориш, но не и да разбереш.......



Както и да е, аз твърдо съм против това предложение, ако искате магазин за брони в К6 или К7 в Свят 2 си вземете замък(ако можете)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #56 -: Октомври 13, 2013, 09:38:46 pm »
Още един аргумент имам:
Един герой 4та не може и 100к злато да изкара на ден от дроп, докато герой 7ма с лекота може да изкара 1-2 милиона че и повече.
Така че за гилдия чийто герои са повечето 6та и 7ма категории е много по лесно да плати надник от 100 мил на стражите отколкото гилдия с герои 4та да плати надник 3 мил  ;)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #57 -: Октомври 14, 2013, 12:14:10 am »
Още един аргумент имам


Разбира се, че имаш......


Дадох стражите за пример, а наемниците(имам наемник в 4-та с 443 злато надник, но в 7ма надника е 40 000), а занаята, а злато за щаба, а злато за ремонти.........Пак ти казвам преборете се за замък в 7-ма и го дръжте, и ще си развиете каквито искате магазини, но разходите ще са в пъти повече и го знаеш, но няма проблем аз очаквам следващия ти аргумент.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #58 -: Октомври 14, 2013, 07:56:16 am »
Най важният ми аргумент е че ще има нещо ново в тази игра и хората ще имат стимул да строят.
Нали се сещаш че ще трябва да се купуват диаманти за целта и то не малко.  След това ще се дават диаманти и да се купуват итемите.
И всички ще са доволни. Цените ще паднат понеже ще има и конкуренция и т н
А да се спори не е лошо, те затова са форумите :)
В спора се ражда истината !

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Магазини за бижута.
« Отговор #59 -: Октомври 14, 2013, 11:51:41 am »
Мдаа.......Няма да е честно спрямо гилдиите които държат замъци във високите категории, ако помислиш малко ще видиш, че е така, точно те няма да са доволни.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!