Автор Тема: Двайно сваляне на атрибути.  (Прочетена 1177 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Двайно сваляне на атрибути.
« -: Ноември 25, 2011, 08:30:15 am »
Наскоро си направих войн и днес реших да си направя експеримент и да вкарам тъмен мистик в партито.
На анимацията ми показва че война сваля 12% от всички атрибути на противниците а тъмния мистик сваля 200 жизненост и 20 точност.
В доклада пише същото -

Рунд 1
Stevispukam успешно използва умението Боен вик върху противниковата група и понижава всички атрибути на членовете й с 12%.
Merc опитва да използва умението Вцепеняване.
Merc успешно използва умението Вцепеняване и Варварин - Войн с брадва пропуска един Рунд. 12/12
Merc изполва умението Болест върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Здравето му с 200.
Merc изполва умението Болест върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Здравето му с 200.
Merc изполва умението Болест върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Здравето му с 200.
Merc изполва умението Болест върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Здравето му с 200.
Merc използва умението Замъгляване върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Точността му с 20.
Merc използва умението Замъгляване върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Точността му с 20.
Merc използва умението Замъгляване върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Точността му с 20.
Merc използва умението Замъгляване върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Точността му с 20.

На анимацията се вижда как и двамата свалят точноста но жизненоста пада само с бойният вик.
От болеста не пада .

Това се разбира и от доклада ...

Balzac удря Варварин - Войн с брадва за 1479.7610666667 поражения и последният остава с 316.32 здраве.Изпълнен е Критичен удар! 24/45.5!

Направих едно изчисление при което при първоначална жизненост на варварина 2041 ( това ми показва анимацията) би трябвало героят ми да му свали 12% което е равно на около 245 и да остане с около 1795 кръв.
Ако приемем че и мистика му сваля 200 то той ще остане с 1595 а след критичният удар -1479  ще остане с около 116 кръв а не както пише в доклада с 316,32.

абсолютно същото нещо се получава и при останалите варвари в партито.
Това го забелязах на третата стъпка в Ледената брадва.

Може и аз да греша някъде и ако е така ще съм благодарен да ми бъде обяснено, защо точноста я свалят двамата а жизненоста само единия?
Макар, че и с 14 точност пак си целят като за световното  :D

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Двайно сваляне на атрибути.
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2011, 08:53:14 am »
Имаше едно една стара легенда, предава се от мистик на мистик. Говори се, че болестта докосва противника само, ако жизеността му е над половината. Ако опонента има 10 жизненост и 1000 кръв- ще му се вземе само 5 жизненост (50 кръв) . Ако е с 100 жизненост и 100 кръв, ще вземе максимум 50 жизненост.
Поради предаването от ухо на ухо на тази легенда и поради многото вода, изтекла от тогава не мога да бъда сигурен дали това е истина. Говори се, че мъдрецът Крест знае отговорът на този въпрос.

Задача: Отиди в Дебрите на форума, провинция forum.imperialhero.org и разпитай мъдреца Крест за тайните на умението Болест
Награда: задоволено любопитство.
Ако завършиш приключението в съответния живот ще получиш всички предметни награди. В противен случай ще получиш максималните злато и диаманти като награда.
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Двайно сваляне на атрибути.
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2011, 09:13:10 am »
умението болест си има своите особености :)

п.п. може да преминеш към получаването на наградата  *hihi*

п.п. конкретно за действието като се комбинират тези умения >тук
« Последна редакция: Ноември 25, 2011, 10:58:41 am от krest »