Автор Тема: Наемник оживява по време на битка, а след това е мистериозно мъртъв  (Прочетена 1856 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Наемник оживява по време на битка, а след това е мистериозно мъртъв

Веднага след тази битка,. това е финалния екранм от нея отидох да съживявам двамата умрели наемници и  ИЗНЕНАДА оказа се,
че и трети, който на екрана на битката си беше съвсем жив е загинал мистериозно.
Вижте прикачения screenshot:



Uploaded with ImageShack.us

Направих още един screen, на който се вижда по-ясно как е жив:





Uploaded with ImageShack.us
Do your best, forget the rest!

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Добавена е като битка 3 в любими ...
Do your best, forget the rest!

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
1 седмица !

Хубаво, програмистите са заети. Не може ли да се отдели един човек от екипа, който да пише във форума и да
казва - благодарим ви, че ни писахте за този бъг ще го оправим когато можем.

Това е цяла седмица, в която никой от екипа не е влизал във форума!??! Пффффф...
Do your best, forget the rest!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Тея анимации могат и да те излъжат.
Винаги гледай докладите. Там си пише кой са убили и кой не.
Освен това може да те е нападнал друг играч докато си гледала боя.
Що се отнася до съживяването, героят ти е светъл мистик и вероятно има такова умение.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Magic- Екипа винаги гледа. Все по-рядко показва, че го прави, но винаги гледа! Оставям на теб да решиш дали да се съобразиш с това :) Гледаш от твоя ъгъл под влияние на чувствата :) Ти самата би ли давала четирицифрена заплата ( или близка до нея) на някого, за да пише "благодарим Ви, че докладвахте?" във форума? Приоритет на екипа е да оправя проблемите, не да шепне мили думи на потенциални клиенти :) Когато "оправят проблемите" нуждата да пишат "благодарим Ви, че докладвахте за проблема" сама ще отпадне.
 От наблюдения съм научил, че хората са доста умни, когато решат да си размърдат главата, вместо пръстите. Не вярвам да правиш изключение.
Игрите са като жените- калибрираш се към недостатъците им, или ги оставяш без да мъчиш себе си и тях. Да ги критикуваш и нападаш- полза няма. Те няма да станат по-добри, само защото на теб не ти изнася. Може би за да станат по- харесвани-да , но не и за да направят теб щастлив. Просто си намираш някоя, от която си доволен, а изоставената... за всеки влак си има пътници.
Кому е нужно да си създавате нерви и болести взаимно?
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Брей !

Да не обърщам внимание на анимациите , защото лъжат?  Ами именно това е бъг!  Това ли е идеята.  Да не си правя труда да пиша за бъговете, а да си ги има и да играя каквото може да се играе и да си мълча.

За това, че съм информирала за бъг и въпреки, че в играта има платена функция и аз съм си купувала диаманти и следва да е напълно нормално да имам претенции за информация когато нещо от платения продукт не работи,
вие ме изкарахте не знам каква!  ДА! Следва като си купиш нещо в магазина и нещо не му работи и като се обадиш/пишеш за това да получиш учтив отговор, независимо дали ти разрешават проблема или не - учтивия отговор е най-малкото, което една компания може да направи за клиентите си! Всеки с различно мислене от това е просто...   много ми е мъчно да го кажа - българин :( 

Кого съм критикувала и нападала и причинявала болести?


Отвратително  *suicide*
Do your best, forget the rest!

Неактивен magic1

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 235
  • Karma: +12/-70
    • Профил
Никой не ме е убил след това.
Наменика след това беше на 0  кръв, но не умрял а се свести от колби...
Т.е. бъгът се състои в това, че екрана в  края на битката дава грешна инфромация за състоятнието на героя там се вижда, че има 1/10 живот,
а той някак си имал 0 ...

Do your best, forget the rest!

pithtath

  • Гост
Всичко е в анимацията, не сте ощетена, бил е отровен (съществуват така наречените доклади от битките, където можете (написано с думички и числа) да видите как е преминала битката Ви). Нередността на анимацията е известна много отдавна. Можехте да потърсите теми за това. Тук е секция за културно и смирено докладване на проблеми. Не място да укротяване на бяс. И помислете като докладвате по-натам да се постараете повече в обработката на картинките. Благодаря.

И докато не съм забравил, можете да тествате дали въпросният наемник може да бъде излекуван само с нормални колби за здраве в началото на следващата поред битка. Ако това не е възможно - това вече е бъг, тъй като отровата може да остави герой/наемник най-малко на 1 здраве; тоест не трябва да се налага задължителното използване на колба за съживяване.
« Последна редакция: Декември 09, 2011, 09:25:18 pm от pithtath »