Автор Тема: Относно занаятчийските инструменти  (Прочетена 1364 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FasoMaso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Паднаха ми днес едни инструменти и ... пише че предмета не е за моята професия. Аз съм бижутер ювелир. Какъв трябва да е инструмента, който да е за моята професия??? На всички инструменти пише - Занаятчийски инструмент.
За категорията - инструмента е първа, аз съм втора, а и четох във форума че "Считано от днес занаятчийските инструменти дават бонуса си във всички занаятчийски Категории, независимо коя категория са те самите."

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаятчийските инструменти
« Отговор #1 -: Юли 28, 2009, 07:59:36 pm »
Паднаха ми днес едни инструменти и ... пише че предмета не е за моята професия. Аз съм бижутер ювелир. Какъв трябва да е инструмента, който да е за моята професия??? На всички инструменти пише - Занаятчийски инструмент.
За категорията - инструмента е първа, аз съм втора, а и четох във форума че "Считано от днес занаятчийските инструменти дават бонуса си във всички занаятчийски Категории, независимо коя категория са те самите."

Инструмента за бижутер прилича на клещи, лесно можех да го различиш защото останалите 2 са чукове.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Относно занаятчийските инструменти
« Отговор #2 -: Юли 28, 2009, 08:57:05 pm »
ЗАНАЯТЧИЙСКИ ИНСТРУМЕНТИ

Бижутерски комплект



Инструмент за оръжейник



Инструмент за майстор на брони


Използвайте търсачката .

Неактивен FasoMaso

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно занаятчийските инструменти
« Отговор #3 -: Юли 29, 2009, 12:19:31 pm »
Ясно!
Но .... първоначално като отбележех с мишката ми пишеше че е някакъв щит, който не бил за мен, но след 5-6 влизания в инвентара се оправи и ... сложих инструмента, който уж е за оръжейник, на моя бижутер. Честно казано не знам имам ли някакъв бонус, защото никаде не ми изписа но ... не инструмента си е на мястото и няма проблеми!

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Относно занаятчийските инструменти
« Отговор #4 -: Юли 29, 2009, 01:21:34 pm »
Да този проблем се явява при отворено хранилище !