Автор Тема: Това нормален дроп ли е?  (Прочетена 1526 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mac69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +27/-21
    • Профил
Това нормален дроп ли е?
« -: Декември 14, 2011, 12:22:09 am »
Стъпка 11 от приключението Ездач на светлината в провинция Бунар. Не съм изпълнил преди това Изчезналия писар. За първи път изпълнявам тази стъпка, т.е. не съм се провалял и ето какво ми пуска:



Не че се оплаквам, просто питам нормално ли е легендарен бос да не пусне поне един сив предмет (да не говорим за син или легендарен)?

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Това нормален дроп ли е?
« Отговор #1 -: Декември 14, 2011, 12:23:53 am »
напълно нормално е при положение,че надали имаш максимални проценти за дроп,че си левели над боса и отделно не секи път може да се очаква дори от епичен бос да пусне нещо камо ли от легендарен и то нисък левел.

Неактивен mac69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +27/-21
    • Профил
Re:Това нормален дроп ли е?
« Отговор #2 -: Декември 14, 2011, 12:29:31 am »
В такъв случай трябва да се смятам за супер късметлия когато с герой 29 ниво на същия този бос, със същите проценти за дроп ми пусна два зелени и три легендарни предмета? (май е трябвало да пусна тото тогава :( )

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Това нормален дроп ли е?
« Отговор #3 -: Декември 14, 2011, 11:26:57 am »
да, незнайно защо този бос е нисък левел, което си е напрактика дразнещо защото няма право да пуска итеми с по висок левел от неговия което прави ходенето в тази зона безсмислено

поправка: освен за зелени

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Това нормален дроп ли е?
« Отговор #4 -: Декември 14, 2011, 02:13:06 pm »
В такъв случай трябва да се смятам за супер късметлия когато с герой 29 ниво на същия този бос, със същите проценти за дроп ми пусна два зелени и три легендарни предмета? (май е трябвало да пусна тото тогава :( )
Еми виж сега някои път е така.Случвало ми се е по 3 епика и няколко легенди или с няколко зелени да ми падан от някои босове и обратно да не пада дори легенда от същите босове.Не може секи път по 10 епика да падат се пак иначе играта щеше стане доста претъпкано с дроп само  :D