Автор Тема: Малко радост за очите ;)  (Прочетена 4453 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Малко радост за очите ;)
« -: Декември 14, 2011, 01:55:47 am »
Радост за очите е поне за мен де  *hihi*





Аспарух,  *bravo* *bravo* *bravo* *beer*

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #1 -: Декември 14, 2011, 09:46:55 am »
Радвай се, на Невър замък не им трябва.Поне не в 5.Не всички играчи стоят в една категория с години за да пазят замък.Всеки намира по нещо в тази игра (някои искат да са най-великите, други се радват на замъци, трети на изработката на наистина добър предмет), важното е човек да се разтоварва с играта, а не да се впряга и нервира.Честито на Аспарух! Съвсем искрено го казвам, независимо че може и някои хора да не го разберат.За мен играта е развлечение, а не успех на всяка цена.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен radi_73

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +7/-29
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #2 -: Декември 14, 2011, 10:28:59 am »
браво на Аспарух :) най накрая успяха  :P .а Електра замисли се над писането на рос а има и друго помисли че може и да сме се отказали от този замък *hihi*

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #3 -: Декември 14, 2011, 10:56:56 am »
Как така не ви трябва пък го пазите :Dили вие не го искате ама другите не знаят *hihi*Имам си герой в т5 и в т7,не виждам коя част от играта пропускам......Всъщност и вие си имате,но пък това не ви пречи да говорите че е досадно да си държиш един от героите в дадена категория.Напълно разбирам радостта на Електра,вие се опитвате от толкова време да вземете техен замък,но не можете,а накрая останахте и без вашия.....че на това ако не му викаш удоволствие,какво е....? *BEACH*
« Последна редакция: Декември 14, 2011, 11:00:17 am от banditko »

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #4 -: Декември 14, 2011, 11:11:18 am »
Най- искрено Ви поздравих, въпреки че знаех какво ще се изпише.Аз имах само един герой повече от година и след това ми завещаха няколко и членове от семейството ми си регистрираха.Играя играта почти от самото начало и никога не съм имала замък, който да загубя.Да помагам на Невър и на Морска, както и на други гилдии.Това го правя заради играчи, а не заради кефа да имам замък.Може и да не си изпуснал от играта,което между другото не съм написала.Просто изразих мнение, че не всеки иска да има замък.Аз лично и без жълти чукове съм играла, без постове, без щабове, без замъци, така че ми е все едно.Повярвай за много от играчите в Невър това е облекчение.Да пазиха замъка, защото са дали обещание и защото ако искаха да го подаряват щяха да го направят преди много време.Радвайте се на играта, и на замъците си.Важното е да не се забравя, че това е игра и вече много от играчите я зарязаха.Ей за това ми е мъчно, но само малко защото всяко начало има край и за разлика от живота в играта можеш сам да решиш кога да е края.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #5 -: Декември 14, 2011, 11:31:03 am »
Според мен всички в тая игра имаме някаква цел,за мен тя е да си развивам гилдията и да ставаме по-силни(притежаването на замък е част от това).Радвам се че се опитвате да гледате на загубата "позитивно" но няма как да заблудите някой с това.Но не мога да не се съглася с теб за човешките взаимоотношения в играта и приятелството между играчите и неприятния факт че много хубави хора напуснаха играта.Може би ако бяхте всичките онези хора от преди година удоволствието ми щеше да е пълно.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #6 -: Декември 14, 2011, 11:44:35 am »
Първо искам да поздравя Банидтко за спечеления нов замък.
Като цяло една битка винаги има 2 страни едни печелят а другите губят.
Така че спрете малко споровете, никои не обича да  губи, просто приемаме факта че замъка
в момента е притежание на по силнатав тази категория гилдия. Хубаво имате 3 замъка но по трудното ще е занапаред да ги опазите. така че играта става по интересна

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #7 -: Декември 14, 2011, 11:55:12 am »
Хубаво имате 3 замъка но по трудното ще е занапаред да ги опазите. така че играта става по интересна
От кого точно ще го пазят? Единствено Фион може да им вземе замък. ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #8 -: Декември 14, 2011, 12:05:35 pm »
От кого точно ще го пазят? Единствено Фион може да им вземе замък. ;)

С тази постянни размествания герой от от гилдия на гилдия нищо не се знае вече
В Аспарух се събраха няколко основни играчи в категория 5 които на практика
изкават победите. Тъй като голяма част от играчите вдигат нива категории и т.н.
в един момент се оказва че по силните не могат да се включат понеже са в по горната категория вече. Но ако се съберат играчи от кат 5 може да сформират и една по силна гилдия.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #9 -: Декември 14, 2011, 01:59:31 pm »
Гилдия DFA поздравява своите съюзници от Аспарух и им честити новият замък.

П.П. Имал съм щастието да общувам с Росрос и вярвам, че това което е писала в темата е 100% истина.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #10 -: Декември 14, 2011, 03:58:09 pm »
Радвай се, на Невър замък не им трябва.Поне не в 5.Не всички играчи стоят в една категория с години за да пазят замък.Всеки намира по нещо в тази игра (някои искат да са най-великите, други се радват на замъци, трети на изработката на наистина добър предмет), важното е човек да се разтоварва с играта, а не да се впряга и нервира.Честито на Аспарух! Съвсем искрено го казвам, независимо че може и някои хора да не го разберат.За мен играта е развлечение, а не успех на всяка цена.

Радостта ми е съвсем искрена, защото в крайна сметка играя тази игра заради виртуалните приятели, които намерих в нея. Вече малко постижения ме радват, защото съм минала през всичко - изработка на уникални предмети, победи над трудни босове...Сега ме радват победите на моята малка гилдийка и на приятелите ми в играта, част от които са хората в Аспарух.
Аз оценявам това, че честитиш победата им - не всеки умее да понесе загуба с достойнство:) Но, повярвай ми, целите им далеч не са свързани със стоенето в една категория, за да опазят замъци. Познавам тези хора и целта на атаките им (поне в много голяма степен) е същата като моята - тръпката от завладяването на замък, пост е несравнима и съживява желанието за игра, а ние имаме нужда от тази тръпка, за да разсеем малко еднообразието в играта ;)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #11 -: Декември 14, 2011, 06:48:20 pm »
Някога щях да напиша по тоз повод уникални "бисери" та "Великото Каре" от онова време щеше да си глътне езика! ;) Харесвам Невъра и съм от там поради простата причина,че има доста свестни хора.На практика едиствено ние радвижваме играта! ??? Защо само ние!?Като погледне топ гилдиите ще се чуди човек тая силна ли е добра ли?Замък има ли?Колко са срещу тях?Какви са тия простотии с мирните отношения в играта.Прекалено голяма скука е!Едно не ми е ясно дами и господа.Някога да сте уважавали съперника драги ми Аспаруховски....?

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #12 -: Декември 14, 2011, 07:07:45 pm »
Някои хора гледат напред , някои хора гледат в действителноста ,други пък се връщат в миналото *freak*нека всеки си намери мястото  ;D
- I died to become immortal

Неактивен radi_73

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +7/-29
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #13 -: Декември 14, 2011, 07:09:35 pm »
Elektra моля те заключи темата не искам да чета глупости кой е най добър или други неща :( banditko казах и в предни си пост честито за победата крайно време беше да го вземете но когато ние сметнем че трябва да стане така и то стана на нас ни писна да каним герой от 5 защо трябва да се пази този замък .Сега се радвайте се ,че имате три замъка и пак честито УСПЕХ В ИГРАТА

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #14 -: Декември 14, 2011, 07:25:55 pm »
Интересно ми е ,ако бяхте изгонили всички герои , които не са 5-та категория и на тяхно място поканите именно такива от приятелски гилдии , какъв щеше да бъде резултата:)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits