Автор Тема: задача за изработка  (Прочетена 1337 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
задача за изработка
« -: Декември 16, 2011, 03:52:47 pm »
искам да попитам това нормална задача ли е или е нещо проблем с визуализацията! Приключението е 9та стъпка от спасителят на бариерата ! Ако смятате, че изработването на 43 редки предмета е твърде непосилна задача за Вас в този момент, можете да изберете алтернативната опция. Избирането на която и да е от двете задачи ще Ви даде една и съща награда.ако е проблем акауна ми е sooclose1 свят 2!

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:задача за изработка
« Отговор #1 -: Декември 16, 2011, 09:48:32 pm »
искам да попитам това нормална задача ли е или е нещо проблем с визуализацията! Приключението е 9та стъпка от спасителят на бариерата ! Ако смятате, че изработването на 43 редки предмета е твърде непосилна задача за Вас в този момент, можете да изберете алтернативната опция. Избирането на която и да е от двете задачи ще Ви даде една и съща награда.ако е проблем акауна ми е sooclose1 свят 2!

:o Изчакайте до понеделник да се оправи .
Най-долу  където са опциите за избор  текстовете как са ?
« Последна редакция: Декември 16, 2011, 09:53:50 pm от krest »

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:задача за изработка
« Отговор #2 -: Декември 17, 2011, 06:02:49 pm »
може и да се е оправило текста си стои същия които копирах но като отида в дадена зона и бия ми отчита животните като на изработен предмет не съм ги избил още но като направя броиката ще кажа какво е станало!

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:задача за изработка
« Отговор #3 -: Декември 19, 2011, 09:35:20 am »
вижте следващата ми стъпка надявам се да е проблем само с текста !

*Ако приключите тази стъпка от приключението, без да преминавате в следващата категория, ще получите предметните награди от нея. В противен случай ще получите максималните количества злато, опит и диаманти, които са включени като награди на задачата.

   Изработи 1 Анаконда.