Автор Тема: Организиране на трите типа герои  (Прочетена 2771 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен irulan

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +3/-2
    • Профил
Организиране на трите типа герои
« -: Юли 29, 2009, 06:07:54 pm »
Аз съм съвсем нова тук и още се уча кое как да го направя и още се чудя къде съм попаднала, но това ще го науча в процеса на самата игра. Реших да се поровя из форума и да потърся информация за мистик и установих едно нещо - или хората предпочитат стрелци и воини пред мистиците или аз не виждам темите за мистиците. Защо просто не се направят три отделни секции или там както се нарича (не съм много наясно с това), където да пише всичко от-до за всеки от трите типа герои. Според мен това ще бъде голямо улеснение, но все пак модераторите имат последната дума за тази моя препоръка.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #1 -: Юли 29, 2009, 06:22:52 pm »
Аз съм съвсем нова тук и още се уча кое как да го направя и още се чудя къде съм попаднала, но това ще го науча в процеса на самата игра. Реших да се поровя из форума и да потърся информация за мистик и установих едно нещо - или хората предпочитат стрелци и воини пред мистиците или аз не виждам темите за мистиците. Защо просто не се направят три отделни секции или там както се нарича (не съм много наясно с това), където да пише всичко от-до за всеки от трите типа герои. Според мен това ще бъде голямо улеснение, но все пак модераторите имат последната дума за тази моя препоръка.
Правят се   промени все още , това е бета .
Цялостна информация за играта ще има след старта на официалния свят.


Неактивен ogunche

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #2 -: Юли 29, 2009, 08:21:32 pm »
Правят се   промени все още , това е бета .
Цялостна информация за играта ще има след старта на официалния свят.



Има ли инфо кога ще бъде старта на официалния свят ?
Благополучието е велик учител, неволята по-велик.
(Уилям Хазлит)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #3 -: Юли 29, 2009, 08:23:12 pm »
Няма.

Rayh

  • Гост
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #4 -: Юли 29, 2009, 08:31:12 pm »
Има ли инфо кога ще бъде старта на официалния свят ?

след 6 месеца при добри намерения отговор на  екипа в друг въпрос но не ми се търси  :)

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #5 -: Август 05, 2009, 08:37:37 pm »
Аз съм съвсем нова тук и още се уча кое как да го направя и още се чудя къде съм попаднала, но това ще го науча в процеса на самата игра. Реших да се поровя из форума и да потърся информация за мистик и установих едно нещо - или хората предпочитат стрелци и воини пред мистиците или аз не виждам темите за мистиците. Защо просто не се направят три отделни секции или там както се нарича (не съм много наясно с това), където да пише всичко от-до за всеки от трите типа герои. Според мен това ще бъде голямо улеснение, но все пак модераторите имат последната дума за тази моя препоръка.

Съгласен съм с нея!
И аз днес се регнах и също така отделих доста време на форума да разбера нещо за мистик и аз съм така с този клас герои и открих малко. И аз съм на мнение че трябва да има FAQ към играта не само за трите типа герой  но и за някои други неща. Като например провинците на кои левъл герой се откриват, бой и прочие абе нищо като запознанство с играта на пръв поглед да имаш напредстава какво правиш а не да се чудиш "Ко стана та не ядоаме".
Та нека да кажат някой от по големите левали мистици нещо таиничко също се интересувам кое е по добре Мистик на свитлината или на мрака запознат съм със това какви са функците им, а иминно че мистикът на мрака е специялизиран в проклятия и боя с-у врага, а този на свитлината в благословия и увеличаване на способностите на другарите в битка. Но не знам кое ще да е по добре за мистик какви нови маги се появяват при избора на един от двата пътя.
Моля някои да се изкаже и да хвърли 2 реда ще съм благодарен!
« Последна редакция: Август 05, 2009, 08:40:03 pm от ToNgOis »

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #6 -: Август 05, 2009, 09:47:06 pm »
Колко пъти да повтаряме едно и също! Ползвайте търсачката! Аз поне до сега съм видял три теми до сега написани уменията и на двата типа мистици

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #7 -: Август 06, 2009, 12:11:36 am »
Остави ги нека си питат / Всеки играч без да го назовавам на нарицателни,искат от 1-ви ден като влезе и да знае всичко за играта кое къде се намира, как и къде се вдига най бързо че нямали време искат Про-та да се събудят на другия ден,ама без да прочетат поне малко и все са недоволни че нещо не знаели, сякаш някой от нас се е родил научен аман от такива ..........

Инфо за всеки тип герой има в форума само трябва да се потърси

Чш братле не съм казал да се събуждам про и не искам да отбелязвам че обиколих форума и прочетох кво имаше и в търсачката писах ама еи от такива като вас дето сега спамят по 60 поста нарицание нищо не намерих. Всичко е спам в темите (повечето).
"Ама ти знаеш ли че още преди 5 месеца като се регнах имаше такава тема пробваи с търсачката" - директно превот на ваще думи.

Вместо да ми се изказваш като някои терминатор и да си казваш че ти е писнало се погледни кво праиш и ако пък си толко принципен би се сетил че 1 линк би решил проблема и би предотвротил кавгата сега!
Няма да споря айде със здраве си жъцаи "про" аз утре пак ще си стана и ще съм с крачка напред ама няма да е заради тебе братле.
А ти понеже си про и всичко знаеш няма да се притесняваш - и маже да избегнеш още 20 поста сега да ми се обясняван на въпреки аиде нали ?

Enjoy!!! :D:D:D

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #8 -: Август 06, 2009, 12:26:55 am »
Не знам за търсачката но като влезеш в секция  герои още на първата страница има 2 или 3 теми  със съвети за мистиците ;)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Организиране на трите типа герои
« Отговор #9 -: Август 06, 2009, 02:43:46 am »
Чудя се още колко "доброжелателни съвети" ще можете да изпишете в раздел Препоръки :(

Съветвам винаги първо да се проверят темите които са залепени - има защо ;)