Автор Тема: Весело посрещане на празниците !  (Прочетена 5776 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Весело посрещане на празниците !
« -: Декември 24, 2011, 02:23:27 pm »
            °_██_*。
            *./ \ .˛* .˛.
            .★* *★ 。
       * ˛. (´• ̮•)*˛°*
      /.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____.
   * ˛* .°( . • . ) ˛°.
    /• '♫ ' •\.˛*./______/~\
         *. ˛*. ˛* ˛. *
  Весели празници на всички!。
            *(...'•'.. ) *˛
 ╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
 ¯"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°´¯
˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•






Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #1 -: Декември 24, 2011, 11:10:50 pm »
Искам и аз да използвам темата да ви честитя бъдни вечер и коледа която официално настъпва след час и половина :)
Днес за 1-ви път от доста време насам прекарах една пракрасна вечеря с цялото си семейство :) За 1-ви път до доста години насам отново украсявахме коледна елха, дори аз и баща ми отидохме заедно за елхичката,аз я избрах (не от пазара) газихме в пловин метрови снежни преспи да стигнем до мястото в гората , след това  купухме грилянди, лампичлки и играчки беше прекрасно :) дори и строиката изработих сам , не е  голямо постижение просто обичам да създавам и да правя всичко сам :)
И когато се събрахме цялото смейство около напалената камина, украсената елха и празничната тарпеза човек разбира че където и да ходи каквото и да прави,  по хубаво от това да си с цялото семейство няма.
Затова ви пожелавам приятни мигове и на вас с вашите близки и хора  които обичате :)

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #2 -: Декември 25, 2011, 06:25:17 pm »
Искам и аз да използвам темата да ви честитя бъдни вечер и коледа която официално настъпва след час и половина :)
Днес за 1-ви път от доста време насам прекарах една пракрасна вечеря с цялото си семейство :) За 1-ви път до доста години насам отново украсявахме коледна елха, дори аз и баща ми отидохме заедно за елхичката,аз я избрах (не от пазара) газихме в пловин метрови снежни преспи да стигнем до мястото в гората , след това  купухме грилянди, лампичлки и играчки беше прекрасно :) дори и строиката изработих сам , не е  голямо постижение просто обичам да създавам и да правя всичко сам :)
И когато се събрахме цялото смейство около напалената камина, украсената елха и празничната тарпеза човек разбира че където и да ходи каквото и да прави,  по хубаво от това да си с цялото семейство няма.
Затова ви пожелавам приятни мигове и на вас с вашите близки и хора  които обичате :)


pithtath

  • Гост
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #3 -: Декември 25, 2011, 07:27:27 pm »
За 1-ви път до доста години насам отново украсявахме коледна елха, дори аз и баща ми отидохме заедно за елхичката,аз я избрах (не от пазара) газихме в пловин метрови снежни преспи да стигнем до мястото в гората

Няма да е зле напролет да засадиш 10 нови...

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #4 -: Декември 25, 2011, 07:35:33 pm »
след това  купухме грилянди, лампичлки...дори и строиката изработих сам...и на училище не съм ходил когато трябва


Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #5 -: Декември 25, 2011, 08:13:16 pm »
Честито Рождество Христово на всички.
Здраве,успех и много любов през новата 2012г.
Весели Празници!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #6 -: Декември 25, 2011, 08:25:44 pm »
Честита Коледа на всички и от мен.

Аз не ходих дУ гУрЪтЪ за елха,а от ПазарЪ,многЪ се радвахме всичките ХорЪ У къщИ и накраИА плЯкахме от щЪстие....

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #7 -: Декември 25, 2011, 11:54:30 pm »
Честита Коледа на всички и от мен.

Аз не ходих дУ гУрЪтЪ за елха,а от ПазарЪ,многЪ се радвахме всичките ХорЪ У къщИ и накраИА плЯкахме от щЪстие....

Ти кат си паралия давай по 20-30 лева за ехла
При нас на село има едни от доста места които са  гъсто обасли с малки ехлички диви
и кефа е мн по голям да ходиш и да го резнеш ти. Пак и на село никой елха не копува така че не се прави на остроумен  :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #8 -: Декември 27, 2011, 03:16:00 pm »
Много малки елхички на едно място- май не са диви. Адрес и три имена, ще звънна на момчетата от най-близкото РПУ да проверят въпроса след празниците. Дотогава- заредете се с весело настроение и приятни спомени :)

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #9 -: Декември 27, 2011, 09:13:10 pm »
Много малки елхички на едно място- май не са диви. Адрес и три имена, ще звънна на момчетата от най-близкото РПУ да проверят въпроса след празниците. Дотогава- заредете се с весело настроение и приятни спомени :)

Повярвай ми , не само че са диви а и са доста на гъсто поради тази причина те няма да израстнат големи
На доста места могат да се забележат там където има борови насаждения и те са израстват от падналите  шишарки,
хора като нас не режат безразборно както сте свикнали да наблюдавате около големите градове, където горите се унищожават безразборно.Има една голяма разлика м-у хората израснали на село и тези в градовете.
Аз съм израстнал в града, лятната вакания съм прекарвал на село и мога да ви кажа че всеки един човек от село пази и се грижи за мястото където живее затова нито се реже безразборно, нито се замърсява природата,улиците,довровете на село са чист и подържани.Ако мога да си създам условията за успешно развиване на животновъдство дори бих останал на село.
Голямите градове освен с хаоса, мърсотията,шума,стреса на които е подложен човек всеки ден, безработицата, липсата на сигурност че някои може да те пребие или обере, и липсата на спокоиствие са ключови фактори за при избора на мястото на живеене. За сметка на това ще се храните с качествена храна произведена от вас самите, на село се работи всеки ден
но нямате точно работно време шефа сте си вие,а от това колко ще работите зависи и колко ще спечелите от вашата продукция. Помислете в-у думите ми :)

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #10 -: Декември 27, 2011, 09:36:19 pm »
Повярвай ми , не само че са диви а и са доста на гъсто поради тази причина те няма да израстнат големи
На доста места могат да се забележат там където има борови насаждения и те са израстват от падналите  шишарки,
хора като нас не режат безразборно както сте свикнали да наблюдавате около големите градове, където горите се унищожават безразборно.Има една голяма разлика м-у хората израснали на село и тези в градовете.
Аз съм израстнал в града, лятната вакания съм прекарвал на село и мога да ви кажа че всеки един човек от село пази и се грижи за мястото където живее затова нито се реже безразборно, нито се замърсява природата,улиците,довровете на село са чист и подържани.Ако мога да си създам условията за успешно развиване на животновъдство дори бих останал на село.
Голямите градове освен с хаоса, мърсотията,шума,стреса на които е подложен човек всеки ден, безработицата, липсата на сигурност че някои може да те пребие или обере, и липсата на спокоиствие са ключови фактори за при избора на мястото на живеене. За сметка на това ще се храните с качествена храна произведена от вас самите, на село се работи всеки ден
но нямате точно работно време шефа сте си вие,а от това колко ще работите зависи и колко ще спечелите от вашата продукция. Помислете в-у думите ми :)


Много си прав батка и аз съм така от малък град и като отида до големия чак ми се повръща ... , улиците мръсни боклуци от всякъде, повечето панелки са като шахматна дъска от към прозорците, ама поне хората са граждани :)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #11 -: Декември 27, 2011, 10:48:25 pm »
Защо не си отворите двамата една селско-стопанска темичка и си говорете за село колкото искате,темата е много мила и няма нужда да я омазвате.

П.П. Знаете ли колко големи градове са задръстени от селяни и ако се махнат градовете биха светнали

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #12 -: Декември 28, 2011, 12:11:38 am »
Много си прав батка и аз съм така от малък град и като отида до големия чак ми се повръща ... , улиците мръсни боклуци от всякъде, повечето панелки са като шахматна дъска от към прозорците, ама поне хората са граждани :)
бе до някъде си прав и аз ми се налага живях 3 години в един голям град и доста ужасно изглежда ако сравниш обстановката с някои малък град или село.Понеже и село имам и в малък град живея и в голям живях.Да ви кажа най-добре си е в някои малък град.Селата не мерси там е ужас.Повечето български села вече са толкова назад в миналото и с толкова застаряло население че няма на къде.И за каква сигурност става дума в селата?Може би нямате цигани във вашите села да видите какво е.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #13 -: Декември 28, 2011, 11:41:30 am »
Да останем на темата с празниците.

За другата дискусия може и 10 теми да отворим.
П.П: Sensei, радвам се, че разсъждаваш така. Но отдавна печалбата не зависи от собствения труд, що се отнася до селското стопанство. Може само да се уговориш с твои познати и да продаваш на тях.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Весело посрещане на празниците !
« Отговор #14 -: Януари 06, 2012, 09:37:36 pm »
Искам да поздравя всички съименници с един от най големите християнски празници Йордановден !
Да са живи и здрави !
Да се готвят утре Ивановците  ;)