Автор Тема: питане  (Прочетена 5461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
питане
« -: Януари 02, 2012, 10:11:52 am »
Обратни поражения
Връща определен % от нанесените от опонента поражения обратно, независимо на кого се нанасят те. Изборът чии поражения да бъдат връщани се прави в началото на битката и не се променя до края й.
 Питането ми е тези обратни поражения ще имат ли влияние върху моят собствен удар тоест дали ще връщам от нанесените и ще правя и удар или само ще връща поражения от опонента.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:питане
« Отговор #1 -: Януари 02, 2012, 11:07:06 am »
само ще връща поражения от опонента
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:питане
« Отговор #2 -: Януари 02, 2012, 06:13:10 pm »
Лошо >:( значи ако ме удря с 200 поражение си е цяло нещастие

pithtath

  • Гост
Re:питане
« Отговор #3 -: Януари 02, 2012, 06:29:51 pm »
Но пък ако те удря с 20000 си е цяло щастие :)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:питане
« Отговор #4 -: Януари 05, 2012, 08:57:09 pm »
Damage reduced from 33197.216666667 with 26
Sorcerer удря Тъмен стрелец за 6634.2433333333 поражения и последният остава с -2539.75 здраве. ( 20% Обратни поражения )

Да, ама някой босове направо ги самоубива :)

Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:питане
« Отговор #5 -: Януари 05, 2012, 10:27:39 pm »
Умението е напълно смислено точно за главен герой, особено срещу босове без лакеи отстрани. Все пак пораженията се връщат върху прокълнатия независимо кого ще удари от партито на героя. Което си е чудесно.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:питане
« Отговор #6 -: Януари 06, 2012, 07:26:16 pm »
Екстра си е умението, ако знаеш кога и къде да го ползваш!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:питане
« Отговор #7 -: Януари 06, 2012, 07:34:04 pm »
Екстра си е умението, ако знаеш кога и къде да го ползваш!
би ли дал пример тогава. това умение е чист хазарт за мен. първо дали ще цапне мерк а не героя. второ дали боса атакува или ще върне пораженията на някой негов мерк. дори при босовете без меркове няма как да си сигурен че няма да те нацели и да се убиете взаимно а при стотици хиляди и милиони за ремонт не ми се струва удачен риск. така че щом знаеш нещо повече осветли ни ако обичаш.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:питане
« Отговор #8 -: Януари 06, 2012, 08:06:39 pm »
Екстра си е умението, ако знаеш кога и къде да го ползваш!

Браво, Комадрин ми прави много добро впечатление. Това умение, впрочем, е най-хубавото от нововъведените.
Аз също играя с тъмен мистик и смея да твърдя, че е незаменимо в редица случаи. Обясних вече в кои. Ако някой все още не знае как работи умението - и това съм написал, а и темата започва със съвсем точно обяснение от Т.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:питане
« Отговор #9 -: Януари 06, 2012, 09:16:04 pm »
По-нагоре съм дал пример как с парти скалъпено на две на три се трепе боса в Сонория. По логиката дали ще удари, дали ще умери, пък това, пък онова, то тогава половината умения не трябва да развиваш. Вцепеняването не е с много по-голям шанс от това да прокълнеш точно определен мерк например. Не казвам, че е някакво супер универсално умение, но в определени случай и с добре подбрано парти върши страхотна работа, когато трябва.
Да не говорим, че в горните категории за един мистик да сваляш ловкост точност и т.н си е чиста загуба на атрибутни точки. От тях пък хептен няма смисъл!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:питане
« Отговор #10 -: Януари 06, 2012, 10:21:56 pm »
Komadrin и мачкаш босове в к7 с обратни поражения копни някоя битка че нещо не ти вярвам и кви глупости си разкарал сподели :D да ги махнеме и ние непросветените люде и в кой свят си да видиме геройчето ти:)

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:питане
« Отговор #11 -: Януари 06, 2012, 10:41:14 pm »
Не съм казал, че си непросветен, не ми слагай думи в устата, който не съм казал. Всеки си има стил на игра. Аз лично на мистика съм разкарал всички проклятия, които свалят атрибути в 7ма. 50 точки си е направо смешно или 500живот. В предизвикателствата същата работа, че и още по-ненужни ми се струват.
Като бия някой бос ще ти покажа щом държиш. Още не ми е до тях, а специално за теб няма да се напъвам  ;)
Все пак не мога да не отбележа, че пускаш тема да питаш, явно не си го пробвал на практика. А после започваш да спориш!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:питане
« Отговор #12 -: Януари 07, 2012, 07:34:10 am »
Не съм казал, че си непросветен, не ми слагай думи в устата, който не съм казал. Всеки си има стил на игра. Аз лично на мистика съм разкарал всички проклятия, които свалят атрибути в 7ма. 50 точки си е направо смешно или 500живот. В предизвикателствата същата работа, че и още по-ненужни ми се струват.
Като бия някой бос ще ти покажа щом държиш. Още не ми е до тях, а специално за теб няма да се напъвам  ;)
Все пак не мога да не отбележа, че пускаш тема да питаш, явно не си го пробвал на практика. А после започваш да спориш!
на моя мистик изобщо даже нямам намерение да ги вдигам тези магии. имам намерение да вдигна на макс само контраатака вътрешна концентрация мистична въртележка м. с тояга вътрешен дух вцепеняване проклятие на мрака загуба на фокус. това са. при това положение ми остават свободни 8т. за умения които мислех да бухна на изследовател заради ювелира и на умението за повече плячка и дроп. така че и аз съм любопитен да видя какво може това умение обратни поражения и щом е толкова ефективно колкото казваш като нищо може си го развия и него. пък и нещо ми се е за глождила мисълта да си направя партито само от тъмни магове така че с нужното търпение може да махна шанса кой враг ще удари някой от мерковете. защото всички ще получат порция обратни поражения по един или друг начин :) а в предния пост като споменах хазарт имах предвид че някой 20к щети пък и крит ако удари единствения шанс да имам полза от умението е да не удари героя в противен случай какво ми дреме че и двамата са пътници като ни награда ще взема нито парите ще си струват.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:питане
« Отговор #13 -: Януари 07, 2012, 11:30:24 am »
а в предния пост като споменах хазарт имах предвид че някой 20к щети пък и крит ако удари единствения шанс да имам полза от умението е да не удари героя.

Именно, а шансът да не удари героя е прекалено голям. Специално пък за мистиците. Не съм имал никога случай, например, бос да започне да бие по главен герой тъмен мистик преди да си е самосчупил главата с двата основни удара от 30% и 15% от умението. Така че - правете си сами изводите.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:питане
« Отговор #14 -: Януари 07, 2012, 11:40:18 am »
а при босове с въртележка какво е положението?
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)