Автор Тема: Какво ми се иска да видя в играта :))  (Прочетена 21562 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #45 -: Януари 24, 2012, 01:28:06 pm »
Подкрепям Озирис изцяло. Бих добавил още да се промени изцяло логиката на битките между гилдии. Не е нужно ИГ да прилича на ИО например. Предлагал съм и преди битките да стават само формално на симулатор. Могат да се правят например до 51 симулации, за по-достоверен резултат. Вземат се всички достижения на атакуващия и защитаващия имот и готово. Така силни гилдии ще могат да държат колкото замъци желаят, докато не се формира конкурентна гилдия, която да промени това (т. нар. от мен - окрупняване на гилдии). Цялото това препускане, координиране на атаки и т.н. е във вреда на цялостната концепция на ИГ. Има си специални игри, за тези които искат да не спят денонощно. Тоест да има критерий за потенциал на дадена гилдия, различен от този, играчите в нея да разполагат с повече време от останалите.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #46 -: Януари 24, 2012, 01:30:38 pm »
Искам да видя промяна на наградите в приключенията! В повечето случай не си заслужава да се блъскаш дори за наградата в последната стъпка. С възможността да се правят зелени итеми и това, че направените с кървав камък не се износват при предизвикателства, обири и атака на замъци, се обезсмислиха и лилавите инструменти!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #47 -: Януари 24, 2012, 01:37:04 pm »
Иска ми се гилдия която атакува после 168 часа да не може да пуска атака.Това е с цел намаляване на фалшивите атаки на гилдии от 1 герой към гилдии с 85 и друго много важно нещо е ако може здравината на кървавите предмети да се увеличи.
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 01:48:18 pm от banditko »

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #48 -: Януари 24, 2012, 04:40:51 pm »
Да не може гилдия която има замък в дадена провинция да пуска атака към пост в същата провинция.Това предполагам е недоглеждане от страна на създателите на играта.Атака към пост е 30 часа, но ако се пусне от гилдията на която е замъка е 24 часа.Тази гилдия взима поста, но не може да го построи и се строи от който превари в повечето случаи от под гилдия или приятелска освен ако някой друг не е по-бърз.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #49 -: Януари 24, 2012, 08:02:53 pm »
Айде и аз да поискам нещо  :D

- нова съюзна система
- идеята на Kilgor за федерациите
- промени в закона за ничиите земи.
- 50човека макс гилдии/ знаете ли кой играе с bocko99 щото и аз не знам/
- златната рибка :)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #50 -: Януари 24, 2012, 08:05:57 pm »
Пак идеа на Килгор за турнир между играчите.

П.П. За падането на здравиата на кървавите при обсадите и за ограничението при местенето на хора в гилдиите
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #51 -: Януари 24, 2012, 08:12:54 pm »
Силно ми се иска да се промени методът, по който се определят пораженията срещу определен противник като бонус върху оръжието.
Не мисля, че ще е лошо първата кръв, която потече върху новосъздаденото оръжие да го обвързва...
Има си обвързване на предмети с герой, има си отчетна система относно кой звяр атакуваш... надали е невъзможно да се комбинират тези двете, за да омагьосват оръжията.

А за нови занаяти се говори толкова отдавна, че вече се забрави, че е било говорено :)
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #52 -: Януари 24, 2012, 08:51:17 pm »
Бе има добри идеи някои доста ми допадат.Особено да има нов клас герой,нов вид занаят примерно.Има и доста неща които може да се променят и коригират по занаятите така,че наистина да си струват.
Обаче не ми харесват ограниченията по гилдиите които ги мислите.
1-во това една гилдия да са до 50 човека тъпо е доста сега всяка гилдия да се цепи на 2 по-малки.
2-ро ограничаването в преместването на герой също не ми харесва.И това си има чар преди е имало ограничения сега за какво да се връщат пак.Едно нещо като се ограничава така не хубаво.отделно секи дет говори за ограничаване на това прескача доста през гилдиите.И ако ще се ограничава поне да се измисли ефикасна и сигурно система за трансфер на предмети през героите иначе е кофти.

Така,че НЕ на ограниченията,да живее свободата  *hihi*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #53 -: Януари 24, 2012, 08:55:40 pm »
А какво би казал за ограничените ресурси? Защо не се направи всеки герой да може от дадена зона да изкопае Х единици от ресурса У за един ден, като числото може да се увеличи с бонуси от преден пост/замък/главен щаб примерно? Поне материалите за предмети ще са пропорционални на броя активни играчи.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #54 -: Януари 24, 2012, 09:00:52 pm »
А какво би казал за ограничените ресурси? Защо не се направи всеки герой да може от дадена зона да изкопае Х единици от ресурса У за един ден, като числото може да се увеличи с бонуси от преден пост/замък/главен щаб примерно? Поне материалите за предмети ще са пропорционални на броя активни играчи.
мисля,че прекалено би се залял пазара и в момента е така,че едвам се сварват места за копане особено в безопастните зони,а ако всеки може да копа по 500 адамантиева руда примерно във всяка зона ще стане още по-зле.Ама може и да бъркам.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #55 -: Януари 24, 2012, 09:07:45 pm »
ще стане още по-зле.Ама може и да бъркам.


Ама не бъркаш.........Моментното положение си е добре, пък и всяко ограничение относно ресурса създава още дузини мулета и вместо да насочим внимание към основните си герои управляваме армия която рано или късно изоставяме .......


P.S.На мен пък ми се ще идеи да дават само активни играчи, не просто форумни писачи........ :)
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 09:17:38 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #56 -: Януари 24, 2012, 09:13:16 pm »

Ама не бъркаш.........
което пак ме навежда на мисълта
НЕ на ограниченията  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #57 -: Януари 24, 2012, 09:25:40 pm »

Зависи, предложението за гилдии от по 50 героя ще раздвижи невероятно много играта(според мен).....също и това за 168 часовото ограничение от атака до атака е добре да се обмисли........ще има доста повече собственици на замъци от сега, ще нападат максимум 50 героя + 20 групи стражи и няма да има числено превъзходство, а ще се разчита повече на екипировка, разпределени умения и наемници............но това едва ли ще стане, така че да не мечтаем въпреки че е безплатно. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #58 -: Януари 24, 2012, 09:34:03 pm »
много сложно става сега да се цепят гилдии има да се връщат хиляди диаманти на гилдиите + злато вложено в изграждането им.И да ще имат повече собственици ама нали се сещаш,че примерно Зеалотс като се цепнат на две така пак ще си държат замъците и пак ще им е подобно.Само дето ся едната гилдия почва от нулата на развитие по никое време няма има щаб нищо.Кой ще иска иде в нея като са дали хиляди злато и диаманти за развитие на тяхната си гилдия??

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #59 -: Януари 24, 2012, 09:36:44 pm »
което пак ме навежда на мисълта
НЕ на ограниченията  :D

Tова го казваш заради личен интерес ;) Предполагам и заради личен интерес си против това и кървавите дрешки да губят от здравината си при обсади толкова колкото и при плячка и битки в зоните. 4-5 гилдии държат всички замъци и си трансферират при атаки и защити повече геройчета от колкото през трансферния прозорец на Висшата лига и на практика няма как да им вземеш замъка, а това отказва и обезверява доста играчи. По същия начин седят нещата за кървавите предмети - обличате 4-5 героя с кървави дрехи, геройчетата се използват само и едиствено за защита на замък и естествено - замъка няма как да падне. И ако не се променят тези и още няколко неща скоро ще останат в играта само 4-5 гилдии с реално играещи 20-30 човека, но всеки с по 20-30 героя...и не преувеличавам - познавам хора с по повече от 30 героя и при това до скоро същите хора вземаха и точките през фейсбук и точките през артилерията....