Автор Тема: Какво ми се иска да видя в играта :))  (Прочетена 23339 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Какво ми се иска да видя в играта :))
« -: Януари 05, 2012, 03:53:40 pm »
В последно време много се писа за очакванията към новата версия , но липсата на информация ме кара да си помечтая за някои нововъведения .

За обири и защита от тях .
- да се въведат талони за най-издирван престъпник в таверните , а героя успял да "набие" 10 равни или по-висока категория престъпника да получава награда в диаманти + това , което е успял да спечели от разбойника .
-разбойник , който е успял да се измъкне в продължение на 10 битки от нападателите също да получава някакъв диамантен бонус

Самите талони да се появяват не като имена в гилдовите информационни табла , а като билети като за работа в таверната .

За занаята .
Освен , че се въведоха пагони на занаята , то ми се иска /като пожелание да видя и майстор на определен артикул от рецептите .
- да кажем , че храбрият /шивач, ковач , бижутер / през целият си трудов период са правили една рецепта най-често и в следствие на това са повишили майсторлъка си точно за този предмет , то по пътя на тази логика може да се повишат стойностите на изработения предмет или да има по-висок шанс за епичен на предметите от тази рецепта .

За работилниците на гилдиите .
-да може всеки да посети гилдовите работилници /тези ,които са с бонуси / срещу сума в диаманти и на тази сума да бъде наложен данък от империята .

И като пожелание ми се иска по -динамична игра , която да върне онези момчета и девойки , които правеха играта приятна .

Ако на някой му идват още пожелатени предложения , то темата е отворена за такива  *hihi*

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #1 -: Януари 05, 2012, 04:07:09 pm »
 *db*

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #2 -: Януари 05, 2012, 06:51:37 pm »
 :hooray: :hooray: :hooray:

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #3 -: Януари 05, 2012, 08:44:38 pm »
Браво :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #4 -: Януари 05, 2012, 09:22:19 pm »
Аз пък искам да видя подробни доклади от битките за замъци и предни постове, защото лафа - ти визуализацията не я гледай , вече се изтърка.

« Последна редакция: Януари 06, 2012, 09:11:40 am от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #5 -: Януари 05, 2012, 09:57:44 pm »
евала за темата. аз искам да видя стрелци и мистици които са също толкова яки терминатори като воините и още куп работи които вече съм изброявал другаде. искам занаята да си струва и да не е проклятие за никого при преминаване на приключенията. а и най-важното героите да са равностойни на босовете на не боса да е равен на героя с паритито че и компания да си води гадината  :D
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #6 -: Януари 05, 2012, 10:07:32 pm »
евала за темата. аз искам да видя стрелци и мистици които са също толкова яки терминатори като воините и още куп работи които вече съм изброявал другаде. искам занаята да си струва и да не е проклятие за никого при преминаване на приключенията. а и най-важното героите да са равностойни на босовете на не боса да е равен на героя с паритито че и компания да си води гадината  :D
дам това искам и аз да го видя.Някои стрелец да бие тарантулата  :D.
относно босовете,че тогава за какво са ни наемници като ще ги бием само с главния  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #7 -: Януари 05, 2012, 10:10:50 pm »
имах предвид че боса по сила се равнява на героя и партито му. за капак боса също си има парти това не ми се вижда честно :) искам да са взаимно равностойни едно че се вмъква елемент на изненада а и боя става интересен. тъпо е да го млатиш като вълк чакал у близкото дърво или обратното  *hihi*
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #8 -: Януари 05, 2012, 10:11:25 pm »
е па има босове и без парти ходи бии тях тогава  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #9 -: Януари 05, 2012, 10:12:19 pm »
е па има босове и без парти ходи бии тях тогава  :D
те тия са па направо последен модел терминатори по босовския стандарт  :D
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #10 -: Януари 09, 2012, 02:36:09 pm »
В последно време много се писа за очакванията към новата версия , но липсата на информация ме кара да си помечтая за някои нововъведения .

За обири и защита от тях .
- да се въведат талони за най-издирван престъпник в таверните , а героя успял да "набие" 10 равни или по-висока категория престъпника да получава награда в диаманти + това , което е успял да спечели от разбойника .
-разбойник , който е успял да се измъкне в продължение на 10 битки от нападателите също да получава някакъв диамантен бонус

Самите талони да се появяват не като имена в гилдовите информационни табла , а като билети като за работа в таверната .

За занаята .
Освен , че се въведоха пагони на занаята , то ми се иска /като пожелание да видя и майстор на определен артикул от рецептите .
- да кажем , че храбрият /шивач, ковач , бижутер / през целият си трудов период са правили една рецепта най-често и в следствие на това са повишили майсторлъка си точно за този предмет , то по пътя на тази логика може да се повишат стойностите на изработения предмет или да има по-висок шанс за епичен на предметите от тази рецепта .

За работилниците на гилдиите .
-да може всеки да посети гилдовите работилници /тези ,които са с бонуси / срещу сума в диаманти и на тази сума да бъде наложен данък от империята .

И като пожелание ми се иска по -динамична игра , която да върне онези момчета и девойки , които правеха играта приятна .

Ако на някой му идват още пожелатени предложения , то темата е отворена за такива  *hihi*
С първото предложение много лесно може да се злоупотреби. Достатъчно е да се уговорят няколко човека, които да използват тая механика, за да фермят диаманти по цял ден.

Предложението за занаята е много близко до това, което ще правим относно занаятите като концепция.

Третото предложение не е лошо, ще помислим.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #11 -: Януари 09, 2012, 02:54:01 pm »
Дори да не са диаманти , а нещо различно , което да дава смисъл на тези обири .
-титла "закоравял престъпник" , "дон на категория" или там някакво друго отличително звание
-шериф на категория 
Да може като има табела в таверната , който има желание да се сбие с даден престъпник , а не само да е нападан от градската стража на гилдиите .

pithtath

  • Гост
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #12 -: Януари 09, 2012, 02:58:44 pm »
Ами за да не се злоупотребява, може претендентът и архипрестъпникът да се сбиват по текущата логика на предизвикателството или арената. Така няма да има значение колко души ще го нападнат един след друг, освен откъм изчерпване на атрибутни колби.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #13 -: Януари 09, 2012, 03:11:42 pm »
И отново да се въведе ограничението за напущане и прием в гидлии / да кажем до 10 местения/ , защото в момента всяка една гилдия прилича на чергарска при атаки на някой замък .
Вместо това да се въведе наемане на съюзнически герои до определена бройка , като по този начин ще се запазват цялостта на гилдиите и ще се даде възможност на гилдии със силни играчи да могат да печелят от присъствието им .

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #14 -: Януари 09, 2012, 03:50:38 pm »
А нещо относно "Арена" някой ползва ли я изобщо, да се стимулира някак си (примерно на 5 поредни спечелени битки да получаваш 5 диаманта, 10 поредни-10 диаманта) ??!