Автор Тема: Какво ми се иска да видя в играта :))  (Прочетена 23309 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #60 -: Януари 24, 2012, 09:41:02 pm »
Tова го казваш заради личен интерес ;) Предполагам и заради личен интерес си против това и кървавите дрешки да губят от здравината си при обсади толкова колкото и при плячка и битки в зоните. 4-5 гилдии държат всички замъци и си трансферират при атаки и защити повече геройчета от колкото през трансферния прозорец на Висшата лига и на практика няма как да им вземеш замъка, а това отказва и обезверява доста играчи. По същия начин седят нещата за кървавите предмети - обличате 4-5 героя с кървави дрехи, геройчетата се използват само и едиствено за защита на замък и естествено - замъка няма как да падне. И ако не се променят тези и още няколко неща скоро ще останат в играта само 4-5 гилдии с реално играещи 20-30 човека, но всеки с по 20-30 героя...и не преувеличавам - познавам хора с по повече от 30 героя и при това до скоро същите хора вземаха и точките през фейсбук и точките през артилерията....


Така е.Потвърждавам.Подкрепям.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #61 -: Януари 24, 2012, 09:43:10 pm »
Tова го казваш заради личен интерес ;) Предполагам и заради личен интерес си против това и кървавите дрешки да губят от здравината си при обсади толкова колкото и при плячка и битки в зоните. 4-5 гилдии държат всички замъци и си трансферират при атаки и защити повече геройчета от колкото през трансферния прозорец на Висшата лига и на практика няма как да им вземеш замъка, а това отказва и обезверява доста играчи. По същия начин седят нещата за кървавите предмети - обличате 4-5 героя с кървави дрехи, геройчетата се използват само и едиствено за защита на замък и естествено - замъка няма как да падне. И ако не се променят тези и още няколко неща скоро ще останат в играта само 4-5 гилдии с реално играещи 20-30 човека, но всеки с по 20-30 героя...и не преувеличавам - познавам хора с по повече от 30 героя и при това до скоро същите хора вземаха и точките през фейсбук и точките през артилерията....
Ми по твоята логика противника не може да сформира кървави наемници ли или какво?Не може да се вземе замък от гилдия ли?
Да дам пример с DFA в свят 2? 40 човека гилдия стегнаха се момчетата и оправиха стража и накрая си зеха замъка 4та категория от гилдия която е доста по-богата от тях и с 65-70 човека ограничение + стражи.И после пак говорете,че не може да се вземе замък от гилдия.

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #62 -: Януари 24, 2012, 09:43:59 pm »
Искам да няма ограничение от 100 рунда а да е бой до дупка  :)
Както по зоните така и на предизвикателства.
Твърдо ЗА !

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #63 -: Януари 24, 2012, 09:53:24 pm »
Ми по твоята логика противника не може да сформира кървави наемници ли или какво?Не може да се вземе замък от гилдия ли?
Да дам пример с DFA в свят 2? 40 човека гилдия стегнаха се момчетата и оправиха стража и накрая си зеха замъка 4та категория от гилдия която е доста по-богата от тях и с 65-70 човека ограничение + стражи.И после пак говорете,че не може да се вземе замък от гилдия.

Защитата на замък е най малко с една идея по лесно нещо от превземането му - за да го вземеш трябва нападащите да са поне 1,5 пъти по добре облечени от защитниците, а това при "кървави" защитници няма как да стане  ;) А и още нещо ми е доста чудно - значи кървав кристал можеш да добиваш след като станеш 55 ниво, а в същото време кристала може да се използва за направа на дрешки дори и за 1-ва категория, което пак дава предимство на една гилдия съставена от стари играчи пред една гилдия от хора почнали да играят преди месец да речем.

pithtath

  • Гост
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #64 -: Януари 24, 2012, 09:55:36 pm »
Брей, Озирис колко правилно мисли. Обаче не мога да му оценя втори пост за днес :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #65 -: Януари 24, 2012, 09:57:01 pm »
Защитата на замък е най малко с една идея по лесно нещо от превземането му - за да го вземеш трябва нападащите да са поне 1,5 пъти по добре облечени от защитниците, а това при "кървави" защитници няма как да стане  ;) А и още нещо ми е доста чудно - значи кървав кристал можеш да добиваш след като станеш 55 ниво, а в същото време кристала може да се използва за направа на дрешки дори и за 1-ва категория, което пак дава предимство на една гилдия съставена от стари играчи пред една гилдия от хора почнали да играят преди месец да речем.
ма чакай ти от месец искаш да играят хората и да зимат замъците на Зеалотс ли или какво???
Айде кажи ми как една гилдия от 85 човека пазят 5 замъка тогава и то 6-7 категория и искаш да кажеш че е невъзможно да им се вземе замък по твоята логика.Айде съгласен съм ако е един замък да ок ама 5 замъка???
Идеята ми е,че няма невъзможни неща,но е по-лесно да се направи промяна да ги направиме примерно 50 човека гилдия и да им се вземат замъците да речеме.Или да почнат кървавите работи да се чупят щото и другите не могат да си направят  :D

П.П. кристал се продава също и по пазара с доста злато може да си накупиш достатъчно и в 1ва категория ако си още
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 10:04:31 pm от Ivolver »

pithtath

  • Гост
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #66 -: Януари 24, 2012, 10:24:25 pm »
Да, на кървавата екипировка всичко й е ок, с изключение на критичния бъг при обсади. Във версия 2 всичко би трябвало да си дойде на мястото.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #67 -: Януари 24, 2012, 10:34:22 pm »
Сития на гладния не вярва :) Това, че не се хабят кървавите според мен изкривява играта. Не е идеята всички да ходим в червено.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #68 -: Януари 24, 2012, 10:35:00 pm »
ма чакай ти от месец искаш да играят хората и да зимат замъците на Зеалотс ли или какво???
Айде кажи ми как една гилдия от 85 човека пазят 5 замъка тогава и то 6-7 категория и искаш да кажеш че е невъзможно да им се вземе замък по твоята логика.Айде съгласен съм ако е един замък да ок ама 5 замъка???
Идеята ми е,че няма невъзможни неща,но е по-лесно да се направи промяна да ги направиме примерно 50 човека гилдия и да им се вземат замъците да речеме.Или да почнат кървавите работи да се чупят щото и другите не могат да си направят  :D

П.П. кристал се продава също и по пазара с доста злато може да си накупиш достатъчно и в 1ва категория ако си още

Всъщност тази една гилдия за която ми говориш има на разположение още 5-6 гилдии ( включително и вашата ) и не 85 героя, а 150. Освен това имат техни хора и при Моряците и при Невъра ( за което им правя евалата ) и много добре знаят кой и къде ще ги напада, а като прибавим към това, че най силните герой са там ( при това голяма част облечени в кървави дрехи ) то опазването на замъците е детска игра. Колкото до кървавия кристал - нали правиш разлика от отборно копане на кристала с 20 мулета и 10 охраняващи героя и това да бъде купуван на 1,9 млн ? И бил ли ми посочил една причина поради която да не се чупят кървавите прердмети при обсада при положение, че за разлика от предизвикателството при което можеш да бъдеш нападнат по всяко време, то участието в защита или нападение е само по желание. Ако замъците падат по лесно това само ще раздвижи играта и ще я направи по интересна. А вие вместо да имате 3 замъка ще имате един замък от което няма да загубите нищо, но играта определено ще спечели нови фенове...

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #69 -: Януари 24, 2012, 10:38:15 pm »
Че сега ли се усетихте,че Аспаруховците са една дъвка залепена на подметката ми!Все търкам няма махане. :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #70 -: Януари 24, 2012, 10:41:28 pm »
Всъщност тази една гилдия за която ми говориш има на разположение още 5-6 гилдии ( включително и вашата ) и не 85 героя, а 150. Освен това имат техни хора и при Моряците и при Невъра ( за което им правя евалата ) и много добре знаят кой и къде ще ги напада, а като прибавим към това, че най силните герой са там ( при това голяма част облечени в кървави дрехи ) то опазването на замъците е детска игра. Колкото до кървавия кристал - нали правиш разлика от отборно копане на кристала с 20 мулета и 10 охраняващи героя и това да бъде купуван на 1,9 млн ? И бил ли ми посочил една причина поради която да не се чупят кървавите прердмети при обсада при положение, че за разлика от предизвикателството при което можеш да бъдеш нападнат по всяко време, то участието в защита или нападение е само по желание. Ако замъците падат по лесно това само ще раздвижи играта и ще я направи по интересна. А вие вместо да имате 3 замъка ще имате един замък от което няма да загубите нищо, но играта определено ще спечели нови фенове...
1-во не мога да се съглася с нищо написано от тебе.
2-ро при обсадите може да се биеш срещу 10 героя един след друг.Оня ден моя герой се бие с трима в един рунд само той никой друг не се включи в битките.Не е нормално да се биеш с 10 човека и да ти пада така здравината като пак не може да избираш с кой ще се биеш няма значение,че е доброволна участието.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #71 -: Януари 24, 2012, 10:47:12 pm »
Какво пречи на 5 човека с кървави дрехи да спрат 40 при защита на замък?Застаналиса червените но кулата и докато достигнат подходящата за стрелба дистанция,атакуващите вече са при св.Петър... Определено трябва да се помисли за здравината на кървавите при обсади.

Нормално ли е през ден над 20 играча да ходят до дадена гилдия с цел защита(за пример пак Невъра).Трябва да се наложи някакво ограничение-примерно 10 местения като веднъж месечно ти се дава право на още едно местене,но максималия брой да е 10.

Още нещо което искам да видя в играта:прехвърляне на предмети между два играча без да се ползва аукциона или хранилището.Примерно да се направи два прозореца,по един за всеки герой.Под прозореца може да се постави опцията за изпращане на диаманти.
Един пример: Първия герой поставя в своя прозорец Х предмета,а втория У придмет и Z диаманта.И двамата натискат бутон „съгласен” или „готов” и предметите се прехвърлят в раниците на героите.Някой ако е играл МУ ще ме разбере :)
« Последна редакция: Януари 24, 2012, 10:48:47 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #72 -: Януари 24, 2012, 10:47:33 pm »
1-во не мога да се съглася с нищо написано от тебе.
2-ро при обсадите може да се биеш срещу 10 героя един след друг.Оня ден моя герой се бие с трима в един рунд само той никой друг не се включи в битките.Не е нормално да се биеш с 10 човека и да ти пада така здравината като пак не може да избираш с кой ще се биеш няма значение,че е доброволна участието.

Не съм и очаквал да се съгласиш - все пак имаш личен интерес и не виждам смисъл повече да спамим в темата - и двамата си казахме мнението. Това се решава от собственика на играта и екипа който я поддържа и аз силно се надявам те да вземат решение в полза на играчите, а не в полза на 1 гилдия, а не теб мога да ти пожелая единствено успех и да бъдеш здрав :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #73 -: Януари 24, 2012, 10:55:46 pm »
Още нещо което искам да видя в играта:прехвърляне на предмети между два играча без да се ползва аукциона или хранилището.Примерно да се направи два прозореца,по един за всеки герой.Под прозореца може да се постави опцията за изпращане на диаманти.
Един пример: Първия герой поставя в своя прозорец Х предмета,а втория У придмет и Z диаманта.И двамата натискат бутон „съгласен” или „готов” и предметите се прехвърлят в раниците на героите.Някой ако е играл МУ ще ме разбере :)
тази идея толкова отдавна искам да се реализира  :)
оня ден тамън правим едно прехвърляне и излезнах от гилда и ще правя нова гилдия и пиша 1 произволни име и се оказва заето,пиша второ и то заето чак на третия опит с добавени още символи успях да направя гилдия,т.е. от цялото прехвърляне сигурно има създадени до ся над 30 000 гилдии фантоми в които няма абсолютно никои и не се трият :D.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #74 -: Януари 24, 2012, 10:56:18 pm »
като пак не може да избираш с кой ще се биеш няма значение,че е доброволна участието.
Има една поговорка:„Като те е страх от мечки,не ходи в гората”Ти не можеш да избереш с кой ще се биеш,но можеш да решиш дали ще се включиш в битката или не.Демек ако искаш можеш да стоиш и да гледаш.При предизвикателство тоя момент го няма...

С две ръце съм за тупалкането докато едната едната страна остане само с мъртъвци :D :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.