Автор Тема: Какво ми се иска да видя в играта :))  (Прочетена 23310 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #75 -: Януари 24, 2012, 10:58:29 pm »
Има една поговорка:„Като те е страх от мечки,не ходи в гората”Ти не можеш да избереш с кой ще се биеш,но можеш да решиш дали ще се включиш в битката или не.Демек ако искаш можеш да стоиш и да гледаш.При предизвикателство тоя момент го няма...

С две ръце съм за тупалкането докато едната едната страна остане само с мъртъвци :D :D :D
а значи на предизвикателство може да решиш кой да нападнеш ама не може да решиш да си махнеш кървавите дрешки от тебе и да ги оставиш в дома така ли???Айде стига.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #76 -: Януари 24, 2012, 11:03:50 pm »
Не ме разбираш.Аз те нападам на предизвикателство,какво можеш да направиш ти-нищо.Мога и да те издебна и атакувам когато се преобличаш и да те бия без проблем(примерно)
Аз нападам твой зямък,какво можеш да направиш ти:
-да го пазиш с кървавите предмети
-да го пазиш с нормална екпировка
-да не го пазиш

Надявам се видя разликата. :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #77 -: Януари 24, 2012, 11:13:15 pm »
Брей на човек да не му дойде гости и вие за два часа сте се ... Недейте да мечтаете излишно, то какво е замислено да става ще стане.Говорете си само за съществуващи модули и това как евентуално те биха били подобрени. Бъдете честни и гледайте интереса на играна а не вашият. А относно това за 50 човека макс на гилд е лично наблюдение относно ефективност и комуникация в гилда. Това ще увеличи броя на ефективните гилдии и ще даде надежди на мечтателите за замъци. И на многознайкото за това че големите гилдии ще страдат да каже гилдия с повече от 50 човека реални играчи :) Това предложение ще удари и по мен защото аз също съм от гилд с над 50 човека, но е в интерес на зайците

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #78 -: Януари 25, 2012, 07:13:05 am »
1.да може се трият героите при желание от играчите. сега например на нов играч може му изпише името заето а то да е на муле зарязано от месеци примерно. по-добре като не ни трябва някой герой да го изтрием и така. пък за старите играчи това си е освободена поща която може да ползват пак ако решат.
2. да се въведе ендшпил и да се рестартират световете при победа или просто при задържане определено време на всички замъци гилдията собственик да получава някаква награда в диаманти или бонус върху атрибути/умения :) нещо подобно на сегашното рестартиране на героите. ако се направи и един спийд свят ако има желаещи няма да е лошо :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен male4ko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +12/-7
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #79 -: Януари 25, 2012, 08:31:30 am »
Цитат
И отново да се въведе ограничението за напущане и прием в гидлии / да кажем до 10 местения/ , защото в момента всяка една гилдия прилича на чергарска при атаки на някой замък .
Аз лично ще се радвам ако се върне това ограничение.Сега всяка гилдия е цигански катун,при всяка атака идват 5 рейса роднини и приятели .

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #80 -: Януари 25, 2012, 08:43:06 am »
Аз лично ще се радвам ако се върне това ограничение.Сега всяка гилдия е цигански катун,при всяка атака идват 5 рейса роднини и приятели .
Не виждам какво лошо има като те атакуват 2-3 гилдии да получиш помощ от приятели за защитите?Нещо което е махнато от преди ме съмнява да се върне така,че да има да чакате  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #81 -: Януари 25, 2012, 08:49:18 am »
Не виждам какво лошо има като те атакуват 2-3 гилдии да получиш помощ от приятели за защитите?Нещо което е махнато от преди ме съмнява да се върне така,че да има да чакате  :D

Аз също не виждам лошо в това да има ограничение на преминаването от гилд в гилд, пък и може и да го дочакаме, не се знае(или поне ти) ;)!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #82 -: Януари 25, 2012, 08:56:26 am »
Ами не реално погледнато си е така.Нито виждам нещо лошо в това, нито виждам логика това да се забрани.Не напразно е било премахнато преди значи има за какво.
Защо може да те нападат по 5-6 гилдии едновременно на всеки 24 часа,а не може да ти дойде някои на помощ да речем?Къде е логиката?Които не иска да мести при атаки и защити просто да не мести и готово.
Лично аз искам да видя още промени за гилдиите.Да се засили този механизъм от играта няма да давам примери с други игра ама има си доста неща които може да се вкарат,а не да се ограничава до минимум и така да си кротуваме.
А относно това за 50 човека макс на гилд е лично наблюдение относно ефективност и комуникация в гилда. Това ще увеличи броя на ефективните гилдии и ще даде надежди на мечтателите за замъци. И на многознайкото за това че големите гилдии ще страдат да каже гилдия с повече от 50 човека реални играчи :) Това предложение ще удари и по мен защото аз също съм от гилд с над 50 човека, но е в интерес на зайците
защо ти е тази ефективност като нямаш реални 50 човека гилдия сам си противоречиш  :D
Сега един пример пак със ZEALOTS,че са доста подходящи за този пример.Значи да приемем,че нямат 50 реални играчи,обаче секи като има по няколко мулета нали пак ще иска да е в гилдията?Не мога да приема това,че някои ще даде хиляди диаманти и милиарди злато и накрая ще орежат гилдиите да станат до 50 човека и част от добрите герой трябва да останат кажи речи на улицата.Особено с това което предлагат да не може да се местят герои.Ти представяш ли си какво ще стане?Даваш по няколко милиарда,събират като луди сичкото злато което имат за едно вдигане на щаб в 7ма и накрая отивай в ZEALOTS 2, защото вече има ограничения и няма място за тебе тука.Давали са пари за стражи,щаба,развитие на замъци и кажи ми кой ще се съгласи да иде в напълно нов гилд и тепърва ще дава за развитие.Няма как да стане според мене това предложение в сегашната ситуация.
Ясно ми е че и ти си от голяма гилдия знам това,ама би ли дал 500 млн злато и 2-3к диаманти и накрая да отидеш в напълно нова гилдия?Нали това ще откаже още повече хора

П.П. ibrahim4o ясно ми е какво искаш да кажеш.Но аз не виждам причина щом може да си скриеш екипировката тя да не може да се троши и на предизвикателствата.Дебнеш колкото искаш.Нали и за плячка е същото като ме издебнеш с червеното и ме биеш ще падне.
След сичките тея предложения ми идва да дам и аз няколко предложения.
1.Премахване на гилдиите.
2.Премахване на кървавата земя
Явно на доста хора пречат.
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 09:09:16 am от Ivolver »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #83 -: Януари 25, 2012, 09:23:51 am »
подкрепям иволвър. така както е в момента е най-справедливия вариант. ако има ограниченията атакуващите печелят преимущество и става че замъка е лесен за взимане труден за пазене. а приятели на гилдията защитник ще гледат как яде бой щото видиш тези ограничения трябвало да ги има и да се бият 50 защитника срещу може и 500 атакуващи теоретично. за какъв дявол да вземеш замъка да го развиваш като няма го увардиш и седмица или месец. защитниците са напълно в правото си да изискват подкрепления когато ги превъзхожда врага.
в тази връзка има ли как да се измисли и в иг да има полеви битки а защо не и да се правят засади на пътуващите армии. би било интересно а и ще внесе повече тактики и елемент на изненада.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #84 -: Януари 25, 2012, 09:32:10 am »
ако има ограниченията атакуващите печелят преимущество и става че замъка е лесен за взимане труден за пазене

Точно това е якото бе пич...не една гилдия да има 7 замъка,друга 5 а останалите да имат автомат за студена вода... *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #85 -: Януари 25, 2012, 09:34:03 am »
След сичките тея предложения ми идва да дам и аз няколко предложения.
1.Премахване на гилдиите.
2.Премахване на кървавата земя
Явно на доста хора пречат.


Явно нещо си се подсекъл  *hihi*..........Никой не ти натрапва мнението си не го прави и ти ZEALOTS ,ZEALOTS ,ZEALOTS ,ZEALOTS само това ти е в главата, споко като пораснеш и с достатъчно форумна смазка ще те вземат при тях.Предложенията които се дават в тази насока(от която недоволстваш) ще раздвижат играта не обратното, само си представи........обединяват се няколко гилдии, разделят си замъците и настава една идилия, монотонност до неузнаваемост(малко сложни думи, дано ме разбереш правилно).До като ако станат гилдиите 50(или 70)героя и ограничат прелетните птици всеки ще си направи сметка дали да има 10 души и 80 героя или 50 героя с 50 играча и ще трепери до последната секунда на атаката, пък и не всеки майстори и го интересуват сградите в щаба................сега всичко това е формалност(с леки изключения).


P.S.Иволвер, тук се дискутира какво може да е полезно за играта а не лично за теб или само за 2-3 гилдии, моля те успокой се малко, позволи и на другите да имат мнение, пък и било то различно от твоето. :).....Мир.
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 09:36:03 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен male4ko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +12/-7
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #86 -: Януари 25, 2012, 09:36:08 am »
Аз просто си казах мнението,не скачайте толко.Не говоря за ограничение на бройката за гилд ,нормално е да може 1 гилдия да се развие колкото иска,може и тн.Но на мен това ми се иска да видя-темата нали така се казва   ;) .

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #87 -: Януари 25, 2012, 09:37:45 am »
Точно това е якото бе пич...не една гилдия да има 7 замъка,друга 5 а останалите да имат автомат за студена вода... *hihi*



Правилно.Потвърждавам.Подкрепям.



P.S. Хубаво е да се уточни къде се намира и автомата, за да може да се ползва редовно и да смогва на всички, а желаещи за студена вода се вижда че има достатъчно.
« Последна редакция: Януари 25, 2012, 09:43:56 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #88 -: Януари 25, 2012, 09:42:16 am »

Явно нещо си се подсекъл  *hihi*..........Никой не ти натрапва мнението си не го прави и ти ZEALOTS ,ZEALOTS ,ZEALOTS ,ZEALOTS само това ти е в главата, споко като пораснеш и с достатъчно форумна смазка ще те вземат при тях.Предложенията които се дават в тази насока(от която недоволстваш) ще раздвижат играта не обратното, само си представи........обединяват се няколко гилдии, разделят си замъците и настава една идилия, монотонност до неузнаваемост(малко сложни думи, дано ме разбереш правилно).До като ако станат гилдиите 50(или 70) и ограничат прелетните птици всеки ще си направи сметка дали да има 10 души и 80 героя или 50 героя с 50 играча и ще трепери до последната секунда на атаката, пък и не всеки майстори и го интересуват сградите в щаба................сега всичко това е формалност(с леки изключения).


P.S.Иволвер, тук се дискутира какво може да е полезно за играта а не лично за теб или само за 2-3 гилдии, моля те успокой се малко, позволи и на другите да имат мнение, пък и било то различно от твоето. :).....Мир.
Какъв мир като пак почваш да се заяждаш?Давам пример за ZEALOTS не защото искам да ходя там,а защото са най-точният пример какво би станало след едно такова развитие на играта и ограничаване на гилдиите.Така,че моля те стига се закача напълно сериозно го говоря това.
Наистина сериозно не мога да ви разбера.Сичките предложения които давате тука са с цел всяка гилдиика да има замък.Значи като се случи така,че всяка гилдия да има 1-2 замъка няма да е монотонно така ли?Ти гледаш ли в момента стенвестника изобщо?Или май трябва да ти разказвам понеже той събира само до 5 битки,а в рамките на час понякога се водят до 15 битки.Обаче кой ли разбира явно,че аз не?Направо програмистите да дават нотариалните актове за всяка гилдиика по един замък и да се кротваме а?Защо не може да разберете,че точно конкуренцията е интересната тука?Защо една гилдия държи по 10 замъка,а на друга гилдия оня ден и падна един от трите замъка?Как едните могат, другите не, е това не мога си обясня,че чак играта да се променя за да може секи да има замък.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Какво ми се иска да видя в играта :))
« Отговор #89 -: Януари 25, 2012, 09:47:35 am »
Какъв мир като пак почваш да се заяждаш?Давам пример за ZEALOTS не защото искам да ходя там,а защото са най-точният пример какво би станало след едно такова развитие на играта и ограничаване на гилдиите.Така,че моля те стига се закача напълно сериозно го говоря това.
Наистина сериозно не мога да ви разбера.Сичките предложения които давате тука са с цел всяка гилдиика да има замък.Значи като се случи така,че всяка гилдия да има 1-2 замъка няма да е монотонно така ли?Ти гледаш ли в момента стенвестника изобщо?Или май трябва да ти разказвам понеже той събира само до 5 битки,а в рамките на час понякога се водят до 15 битки.Обаче кой ли разбира явно,че аз не?Направо програмистите да дават нотариалните актове за всяка гилдиика по един замък и да се кротваме а?Защо не може да разберете,че точно конкуренцията е интересната тука?Защо една гилдия държи по 10 замъка,а на друга гилдия оня ден и падна един от трите замъка?Как едните могат, другите не, е това не мога си обясня,че чак играта да се променя за да може секи да има замък.

Иволвер разбирай,че дори  и 15 милиарда злато и много хиляди диаманти да вложиш хорицата искат с гилдийки от вчера да взимат замъци наред.