Автор Тема: Лидерство при пазителите  (Прочетена 1401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

HAMELEON

  • Гост
Лидерство при пазителите
« -: Юли 30, 2009, 09:05:31 am »
   "Лидерство
Увеличава атрибутите на всички членове на групата."
   
    Това отнася ли се и за героя който развивам или касае само наемниците които съм вземал с него за съответната битка ?
     

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Лидерство при пазителите
« Отговор #1 -: Юли 30, 2009, 09:20:51 am »
Зависи как тълкуваш "всички"  ;)

HAMELEON

  • Гост
Re:Лидерство при пазителите
« Отговор #2 -: Юли 30, 2009, 10:06:20 am »
Зависи как тълкуваш "всички"  ;)

  Мен не ме интересува кой как го тълкува , а как Е в действителност!!!
  Ако знаеш как Е ми кажи , ако ли не ще чакам някай който знае да стори това!
« Последна редакция: Юли 30, 2009, 10:09:39 am от HAMELEON »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Лидерство при пазителите
« Отговор #3 -: Юли 30, 2009, 10:49:37 am »
Според мен трябва да е и върху теб. При мистиците Чисто съзнание по описание Увеличава Точността на членовете на групата. И понеже засега в тази група съм само аз, се прилага само върху мен.

HAMELEON

  • Гост
Re:Лидерство при пазителите
« Отговор #4 -: Юли 30, 2009, 11:35:14 am »
Според мен трябва да е и върху теб. При мистиците Чисто съзнание по описание Увеличава Точността на членовете на групата. И понеже засега в тази група съм само аз, се прилага само върху мен.

  Ок,разбрах. Благодаря!  :)
 
  Моля някой от модераторите да измести темата в Дакладване за проблеми за да не отварям нова тема там!

  А ето в какво е проблема:

       Героя ми е с атрибути
  Сила            41.5
  Жизненост  188.5
  Ловкост         4.8
  Точност         121
  Интелект         67

  Умението Лидерство ми е развито до  4/7  което дава 12% бонус към  атрибутите на героя.
  Забелязах обаче,че при прилагане на умението в битка живота на героя ми не помръдва изобщо!  Иначе казано при Жизненост  188.5 живота на героя ми е 1935 . След прилагане на 12% бонус върху 188.5 жизненост би трябвало жизнеността да стане 211.12 което приравнено към живот е 2161. Това на практика не се получава!
Моля проверете!
   
   Ник- ehhe, свят бета

HAMELEON

  • Гост
Re:Лидерство при пазителите
« Отговор #5 -: Юли 30, 2009, 11:48:42 am »
  В допълнение да кажа ,че докато бях в категория 3 умението бе 2/7 и функционираше правилно.
Проблема се появи когато станах категория 4 (30 ниво) и вдигнах умението на 4/7

HAMELEON

  • Гост
Re:Лидерство при пазителите
« Отговор #6 -: Юли 31, 2009, 05:45:33 pm »
  Мда, вчера няколко човека от програмистите влизаха за да прочетат за проблема който описвам,но за мое съжаление никой от тях не взе отношение по темата! :-[
   Това както и да е , но поне да се бяхте намесили и отстранили проблема! А то какво....... нищо!!! Не стига ,че контра-атаката на пазителите не функционира ами сега и лидерството и то !
   Е как да водя нормални битки господа програмисти като разни Еретик - Стрелци и Еретици и т.н. чудовища ме засипват с умения, а аз не мога да приложа на практика никакво умение в отговор на техните???

  Когато става на въпрос за SMS-и , парите ни се усвоявят своевременно! Когато обаче се появи проблем чакаме дни наред за да бъде отстранена грешката. Да не говорим , че има проблеми които се влачат от няколко седмици(справка контра-атаката при пазителите) и никой не обръща никакво внимание на това!

  Играта е добра като замисъл,но започва все повече да се губи удоволствието от нея поради проблемите които се натрупват!!!
  Вземете някакви мерки най-накрая  :'( :'( :'( !
« Последна редакция: Юли 31, 2009, 05:50:48 pm от HAMELEON »