Автор Тема: Перлите  (Прочетена 7256 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hinkovor

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Перлите
« -: Януари 11, 2012, 12:08:14 am »
Голяма прецакване е това с перлите. Аз се чудех защо цената не пада. А то какво било. Падали само от дроп. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, господа админи и админчета хайде помогнете и на нас обикновените играчи да поемем малко въздух. То не бяха диаманти в 4 ниво за по 400 000, то не бяха непобедими катили, то не беше чудо. За последния модел танк ли събирате сега или ще правите копие на кулите близнаци!? И без това, както виждате, хората играят все по-малко. От 2 месеца не е имало, нито двоен шанс, нито двоен опит. Сега готвите промени, вероятно "размазващи" обикновения играч. Амииии колкото и да ми е интересно трудно вече издържам. Направете си справка колко пари за диаманти съм инвестирал и вероятно не съм само аз. Помогнете ни на нас, за да ви помогнем на Вас, господа админи и админчета. *xxx* ??? :( *freak*

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Перлите
« Отговор #1 -: Януари 11, 2012, 08:23:06 am »
перлите винаги са се равнявали на цената на 1 диамант !!!

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Перлите
« Отговор #2 -: Януари 11, 2012, 10:07:47 am »
Хинковор, не е важно колко диаманти си закупил, а как си ги използвал и колко са помогнали да се развиеш в играта.
Има други начини за придобиване на перли, освен да се разделяш с по диамант за всяка от тях.
Възможностите за това са не една или две.
Ще оставя на теб да откриеш още няколко, за да е по-колямо удоволствието, когато недоволството ти се изпари :)
ПП: сещам се за поне 5 ^ ^ Приеми го като състезание
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

pithtath

  • Гост
Re:Перлите
« Отговор #3 -: Януари 11, 2012, 01:41:18 pm »
Вероятно при изработката на версия 2 ще има много промени и в този аспект. Сега ситуацията с перлите е ок. Не беше ок, когато последните падаха поголовно в кат. 6 например и пазарната им цена беше стигнала до 10 000/бройка. Остава значи:
1. Да се помисли за ограничаване на дроп обсидианени кристали.
2 (препоръчително). Вероятността за дроп на специални камъни да се унифицира за всички кат., както да се унифицира и вероятността за получаване на подобни при копаене. При тази ситуация, да се преразгледат ресурсите, изисквани за рецептите. Моето предложение е, при изработката на предмети във всяка една категория - да се изискват ресурси от съответната кат + ресурси от всяка една от по-долните кат. Това е най-разумно от гледна точка на балансиран геймплей в тази насока. Защо? Защото така играчи от ниските кат. няма да страдат от диамантения пазар, който е един за всички категории.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #4 -: Януари 11, 2012, 02:00:07 pm »
Вероятно при изработката на версия 2 ще има много промени и в този аспект. Сега ситуацията с перлите е ок. Не беше ок, когато последните падаха поголовно в кат. 6 например и пазарната им цена беше стигнала до 10 000/бройка. Остава значи:
1. Да се помисли за ограничаване на дроп обсидианени кристали.
2 (препоръчително). Вероятността за дроп на специални камъни да се унифицира за всички кат., както да се унифицира и вероятността за получаване на подобни при копаене. При тази ситуация, да се преразгледат ресурсите, изисквани за рецептите. Моето предложение е, при изработката на предмети във всяка една категория - да се изискват ресурси от съответната кат + ресурси от всяка една от по-долните кат. Това е най-разумно от гледна точка на балансиран геймплей в тази насока. Защо? Защото така играчи от ниските кат. няма да страдат от диамантения пазар, който е един за всички категории.

По пътя на твоята логика е по-добре да се раздели пазара на категории и правото да пазаруваш в горна категория да се отваря или на и "9" нива или направо с нулевото от категорията , а майсторите да продават само в своята категория изработени предмети . *WRITE* *PUNISH*

pithtath

  • Гост
Re:Перлите
« Отговор #5 -: Януари 11, 2012, 02:10:27 pm »
Не е разумно да има ограничение на пазара. Просто трябва да се направи нещо да няма дискриминация по категории от гледна точка на диамантения пазар. Това с ресурсите е единствената възможност понастоящем. Не знам обаче как това ще се отрази на мултиакаунтинга.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #6 -: Януари 11, 2012, 02:33:44 pm »
даже не е зле да се намали малко дропа на циркони и ониски в т7.много падат и пълнят раниците

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #7 -: Януари 11, 2012, 02:46:11 pm »
 *bravo*
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Перлите
« Отговор #8 -: Януари 11, 2012, 02:58:17 pm »
даже не е зле да се намали малко дропа на циркони и ониски в т7.много падат и пълнят раниците

Бих казал обсидианите най-вече  :)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #9 -: Януари 11, 2012, 03:05:19 pm »
Вероятно при изработката на версия 2 ще има много промени и в този аспект. Сега ситуацията с перлите е ок. Не беше ок, когато последните падаха поголовно в кат. 6 например и пазарната им цена беше стигнала до 10 000/бройка. Остава значи:
1. Да се помисли за ограничаване на дроп обсидианени кристали.
2 (препоръчително). Вероятността за дроп на специални камъни да се унифицира за всички кат., както да се унифицира и вероятността за получаване на подобни при копаене. При тази ситуация, да се преразгледат ресурсите, изисквани за рецептите. Моето предложение е, при изработката на предмети във всяка една категория - да се изискват ресурси от съответната кат + ресурси от всяка една от по-долните кат. Това е най-разумно от гледна точка на балансиран геймплей в тази насока. Защо? Защото така играчи от ниските кат. няма да страдат от диамантения пазар, който е един за всички категории.
на мен това ми харесва. а колкото до възражението мисля че даже ще е честно всеки да вижда поне за екипировката аукциона само за своята категория и по-ниските категории магазини како таверните да се заключват. така се прекъсва възможността някой бате 7ма да накупи на някой К2 или К3 изродска екипировка и да го направи бойна машина без да е вложил мъника труд в това.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Перлите
« Отговор #10 -: Януари 11, 2012, 03:13:27 pm »
...така се прекъсва възможността някой бате 7ма да накупи на някой К2 или К3 изродска екипировка и да го направи бойна машина без да е вложил мъника труд в това.

Е това би означавало отново ограничение, имам предвид на трансфер на диаманти и злато. Батето винаги може да преведе сума и малкото да се самонаправи изрод :).

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #11 -: Януари 11, 2012, 03:18:26 pm »
 :D всичко може при положение , че се спре трансфера на диаманти между акаунтите :P

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #12 -: Януари 11, 2012, 03:21:05 pm »
:D всичко може при положение , че се спре трансфера на диаманти между акаунтите :P
Да земем спреме направо и пазара както сме тръгнали  :D.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #13 -: Януари 11, 2012, 03:25:54 pm »
ми да се сложи глоба която да могат да си позволят само силните гилдии а "бате" да прави от всеки "дребен" в гилдията терминатор за категорията. и това са ресурсите което предложи питх ще позволи на всеки с пипи в главата да си купи това което му трябва. който не може да си яде боя и толкова. нямам против и мен да ступват. всъщност ще пусна нещо в другата тема иначе много ще се отклоня от заглавието само трябва малко да го обмисля.
стършел нямам предвид прехвърлянето на диаманти като цяло. а конкретно изпращането на диаманти от герой к7 на някой к3 да речем. сам се сещаш какво предимство получава тогава играча к3 спрямо другите които нямат тази възможност. играта трябва да е приятна във всички категории а не до 5та драпане 3 кат ядове с босове рестарт и аре старата песен на нов глас. затова ми се искат промени в пазара възпиращи наливането на малки герои или поне ограничения които да не позволяват да наливаш наред.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #14 -: Януари 11, 2012, 03:30:27 pm »
Еми да айде сега всеки да изгони малките играчи от гилдията си и да ги откаже от играта.Айде да се спре наливането на нови реснати герои и да не може да ползваш някое муле долна категория.Лично за мене изключително тъпо предложение да се ограничават така играчите.