Автор Тема: Перлите  (Прочетена 6680 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #15 -: Януари 11, 2012, 03:33:22 pm »
Еми да айде сега всеки да изгони малките играчи от гилдията си и да ги откаже от играта.Айде да се спре наливането на нови реснати герои и да не може да ползваш някое муле долна категория.Лично за мене изключително тъпо предложение да се ограничават така играчите.
от тази гледна точка съм съгласен. затова казах ако не да се спре поне да се ограничи. тези в гилдията и реснати герои е нормално да им се помага ама на герои извън нея да речем да не може. нещо такова имам предвид.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #16 -: Януари 11, 2012, 03:37:31 pm »
от тази гледна точка съм съгласен. затова казах ако не да се спре поне да се ограничи. тези в гилдията и реснати герои е нормално да им се помага ама на герои извън нея да речем да не може. нещо такова имам предвид.
Според мене няма смисъл просто.За да помагаш на някои малък акаунт с диаманти,злато или предмети значи ти е познат и приятел примерно нищо не пречи да го вкараш в гилдията или да си направите нова гилдия в която да му дадеш сичко необходимо и по този начин пак се заобикаля това правило.Което го прави безмислено.
Отделно не 1 или 2 пъти ми се е налагало да работя примерно епични чукове 4та категория с герои по-висока или ми е плащано за да правя изработки за някои по-малък играч.
Не виждам лошо в това и не виждам смисъл да се ограничава по какъвто и да било начин.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #17 -: Януари 11, 2012, 03:52:58 pm »
 *offtopic* това е шега , но не се стърпявам  *hihi*

:DСпира се пазара на диаманти , премиумите само с СМС  и в резултат на това се получава ;
-намаляване броя на мулетата
-раздвижване на пазара 
-голяма печалба за екипа


- и за мен, Ivolver да ми счупи клавиатурата , а всички останали да ме стрелят с каквото намерят  *black_eye* *HUNTER*
 

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #18 -: Януари 11, 2012, 03:59:50 pm »
и оставане на най много 10 човека в играта  *hihi*
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #19 -: Януари 11, 2012, 04:09:34 pm »
и оставане на най много 10 човека в играта  *hihi*

значи 1 ще се откаже ли :D

pithtath

  • Гост
Re:Перлите
« Отговор #20 -: Януари 11, 2012, 04:15:54 pm »
Не е това начинът. Нека си има свобода на пазара. Просто да се намери начин да се затруднят горните кат. при закупуване на диаманти от диамантения пазар. И всички рецепти да станат еднократни, като се въведат още 500 нови. Да има свободен дроп по зони с вероятност като функция от качеството на рецептата. Рецептите в магазините да са някакви по-стандартни. + това, което написах за ресурсите - още една област за умуване с цел раздвижване на занаятите (в допълнение на това, което се готви като изненада във версия 2).

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #21 -: Януари 11, 2012, 05:42:28 pm »
Според мен трябва дропа на предмети да се намали и особено на зеленото.
Пазара е затрупан с зелено и епици от дроп и изработките трудно се продават. Особено в по малките категории.
Наградните итеми да не са по добри от изработките.
Що се отнася до перлите, то те падат на доста места от битки и в момента не виждам проблем с тях.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Перлите
« Отговор #22 -: Януари 11, 2012, 05:46:34 pm »
Перлите е хубаво да се пуснат да падат и в различни от 4-та категории, въобще на всички места където има пирати, змии и гущери, от там насетне дропа да се нагласи така че все пак перлата да не поевтинява до 20 000 както беше станало преди но да се движи в разумните граници от 80-100 000 както са и другите специални камъни. А както знаете пирати има и в трета ама нито един от тях нее пуснал перла

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #23 -: Януари 11, 2012, 05:47:50 pm »
Цитат
Перлите е хубаво да се пуснат да падат и в различни от 4-та категории

Перли падат не само в 4та  ;)

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Перлите
« Отговор #24 -: Януари 11, 2012, 05:58:06 pm »
Перли падат не само в 4та  ;)

 е това вече не го вярам (на мен не са ми падали), ако не тук пиши ми на лично кои са зоните за да проверя дропа, имам герои в сеседните на 4-та категории така че ще мога да проверя без да се влияя от модификатора

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Перлите
« Отговор #25 -: Януари 11, 2012, 07:44:23 pm »
Падат и още как  :D
например във Върхът на мълчанието - Безкрайната гора