Автор Тема: ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...  (Прочетена 13833 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saytex

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +2/-6
    • Профил
ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« -: Януари 15, 2012, 06:14:24 pm »
Е, какво ли не направих, смених наемниците, превъоръжавах ги,  преснаряжавах ги, четях какви ли не съвети,а академията по стрелба я минах с минимално количество кръв, ФАМИЛИЯТА МЕ ПОБЪРКА.

п.с. МолЯ за компетентни съвети, спама не ми е нужен КАКТО И НА ТЕЗИ КОИТО СА В МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #1 -: Януари 15, 2012, 06:53:54 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=21572.0

Това е специална тема относно Фамилията. Чети , мисли , обмисляй и после бой:)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен saytex

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #2 -: Януари 15, 2012, 06:57:24 pm »
ДА благодаря , но това го четох, за съжаление е писано преди редизайна на играта фамилията е атакувам за 20 път с какви ли не прийоми и наемници този с лилавото вече ме нерви и имам чувството, че ще ми развали скоро удоволствието от играта.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #3 -: Януари 15, 2012, 07:19:48 pm »
като за начало пиши с какъв герой се биеш и кой е да го погледнем
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен saytex

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #4 -: Януари 15, 2012, 07:25:05 pm »
благодаря, героя е войн, loid, наемниците са войни, сега последно са с комплекти.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #5 -: Януари 15, 2012, 08:46:52 pm »
С войни много трудно може да стане, но твоя воля...........пробвай със преследвачи с 2 оръжия(над 400 ловкост и точност опитай да ги докараш) но ги вдигни до 41 ниво за да ползваш модификатора в твоя полза, и един ловец може да включиш с много точност(380-410).На героя ти в битката с боса сложи кървавия меч("Просветителя" от приключението).........Боса си е корав и не е лесно там!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #6 -: Януари 15, 2012, 11:46:48 pm »
За да го минеш с войни трябва да ги направиш изключително ловки и да са високи нива.
Иначе забрави.
Добре е да пишеш и на колко кръв го оставяш боса.
Обади ми се в играта. Мисля че мога да помогна.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #7 -: Януари 16, 2012, 03:29:10 am »
Със тия воини нищо няма да направиш,търси ловци със залп орлово и критичен и преследвачи с две оръжия стелт и критичен .И тоя чук където си го монтирал на героя може би щеше да е ефективен ако имаше заложен критичен 20 %.

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #8 -: Януари 16, 2012, 09:45:38 am »
Той човека с войни иска да мине. Аз имам и ловци със залп и орлово и критове и облечени отгоре до долу и оръжия и какво ли още не включително и кървави предмети и 6 пъти ядец. Ма това е положението. А и преследвачите забравих с по две оръжия и ловки и т.н и т.н. и нищо за сега. Май само не съм ги вдигнал всичките до 41во ниво като чета. Другото е от всичко по много. Е не съм се изхвърлил яко ама не съм и маниак за 4та категория. Просто искам да мина тая фамилия и това е. Обаче за сега не става. Все пак приемам съвети и аз  i1978 e героя в свят 3

Неактивен saytex

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #9 -: Януари 16, 2012, 10:07:19 am »
С войни много трудно може да стане, но твоя воля...........пробвай със преследвачи с 2 оръжия(над 400 ловкост и точност опитай да ги докараш) но ги вдигни до 41 ниво за да ползваш модификатора в твоя полза, и един ловец може да включиш с много точност(380-410).На героя ти в битката с боса сложи кървавия меч("Просветителя" от приключението).........Боса си е корав и не е лесно там!
Мнението ти е логично дано сработи ще се опитам да го изпълня, но за съжаление сумата похарчена за превъоръжаване, преокомплектоване, нови наемници и най-вече непрекъснато помпане на кръв и дух  както и досега провалените опити е около 70 000 000, включително и няколко смс, лилавия ме набутва много яко, ако това е целта на играта?!...

Неактивен saytex

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #10 -: Януари 16, 2012, 10:09:49 am »
За да го минеш с войни трябва да ги направиш изключително ловки и да са високи нива.
Иначе забрави.
Добре е да пишеш и на колко кръв го оставяш боса.
Обади ми се в играта. Мисля че мога да помогна.

боса го оставям на кръв 4000 и не мърда, това чудовище е с такива показатели, че катастрофирам в него от раз, трябва ми кръв и на мен най . малко 5-6000, а за съжаление съм с 4500, ще ти се обадя трябва ми помощ.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #11 -: Януари 16, 2012, 10:12:23 am »
Аз бях с мистик с 5 преследвача,сички с над 400 ловкост и точност,всички над 40-то ниво и над 20 опита ме газеше като товарен влак.Взех един войн с берсек и майсторство с копие,сложих му едно кърваво копие и го минах от раз.Ако некой реши да пробва с война да знае,че трябва да му докара 200-250 точност и 5к кръв да може да издржи 4-5 удара.Успех :)

П.П. Набутвация е защото не знаеш как да си конструираш партито ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен saytex

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #12 -: Януари 16, 2012, 10:12:48 am »
Със тия воини нищо няма да направиш,търси ловци със залп орлово и критичен и преследвачи с две оръжия стелт и критичен .И тоя чук където си го монтирал на героя може би щеше да е ефективен ако имаше заложен критичен 20 %.
имам и ловци със залп издържат до 7-8 рунд и са капо виж за чука не бях се досетил. БЛАГОДАРЯ.

Неактивен saytex

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #13 -: Януари 16, 2012, 10:16:24 am »
Аз бях с мистик с 5 преследвача,сички с над 400 ловкост и точност,всички над 40-то ниво и над 20 опита ме газеше като товарен влак.Взех един войн с берсек и майсторство с копие,сложих му едно кърваво копие и го минах от раз.Ако некой реши да пробва с война да знае,че трябва да му докара 200-250 точност и 5к кръв да може да издржи 4-5 удара.Успех :)

П.П. Набутвация е защото не знаеш как да си конструираш партито ;)
Много си прав, но кое остава най- приложимо - комплектите или сборните екипировки? "да знае,че трябва да му докара 200-250 точност и 5к кръв да може да издржи 4-5 удара.Успех :)" - много правилно!!!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #14 -: Януари 16, 2012, 10:25:55 am »
комплакти също могат да свършат работа,ама търси части с добри бонуси,да не земеш броня на хоплита с 20 интелект примерно *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.