Автор Тема: ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...  (Прочетена 14962 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #45 -: Февруари 13, 2012, 10:05:55 am »
Моят съвет е: намери още 2-3 ловеца да имат поне орлово око и залп и ако може базова точност...

Предполагам човека иска да го мине преди да се ожени...  :-[

Някой изобщо виждал ли е войн с позиция на пазителя в 4к ? Веднъж ми се присъни един такъв, но "на живо" още не съм виждал...
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #46 -: Февруари 13, 2012, 01:28:55 pm »
Виждал съм с позиция на пазителя,провокация и майсторство с щит ама нямах място да го взема *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #47 -: Февруари 13, 2012, 05:35:28 pm »
Друго важно нещо е мерковете да са с над 1300 кръв за да могат да издържат на поне 1 удар и да са по високи нива.
Над 1300 след Бойния вик, и между другото го изнесох от 2рия път :)
Може да погледнете: Свят 3, Герой: p3pi
Наемника-войн направо го приспа с критичен 2к + :Д

Неактивен hinkovor

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #48 -: Февруари 14, 2012, 09:41:21 am »
И аз видях голям зор но я минах. Обикаляй и търси подобрения на екипировката ако имаш зелени комплекти. Търси бижута със сила и точност. Минава се но много трудно.

Неактивен jokiii

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #49 -: Февруари 15, 2012, 08:51:12 am »
Това и ще направя...ще пофармя да дигна левела на наемницити и мисля да го бия с 3 преследвача и два война.......за войните наединият вече му сложих чук и плетена ризница ,а за другият имам вече два епик меча...вие какво ще кажете дали ще е добре такава комбинация ?

newcomer

  • Гост
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #50 -: Февруари 15, 2012, 09:45:09 am »
Това и ще направя...ще пофармя да дигна левела на наемницити и мисля да го бия с 3 преследвача и два война.......за войните наединият вече му сложих чук и плетена ризница ,а за другият имам вече два епик меча...вие какво ще кажете дали ще е добре такава комбинация ?

Язък ти за плетената ризница, ако ще слагаш чук на наемника воин. Чука има наказателни малуси -30% точност и ловкост. Ако ще използваш това оръжиe по-добре направо му слагай тежка кована торсова броня с -20% ловкост. Плетената ризница обикновено се използва за наемници с умение две оръжия, като се комбинират двете защити. Блок от мечове или ками (някой използват ками още в 4-та кат.) и при вдигане евентуално на ловкост miss. Защитата в ръкопашен бой на "гадта" отчасти се неутрализира от "просветителските" кървави едноръки мечове от награда, но по принцип основна бойна сила ще ти бъдат наемниците, които бият от разстояние.
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 09:49:16 am от newcomer »

Неактивен palladium

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:ФАМИЛИЯТА ?!...НЕЩО СТРАШНО СТАВА...
« Отговор #51 -: Февруари 16, 2012, 09:17:30 pm »


Някой изобщо виждал ли е войн с позиция на пазителя в 4к ? Веднъж ми се присъни един такъв, но "на живо" още не съм виждал...

Не само че съм виждал ами единия ми герой има такъв с позиция на пазителя 7,майсторство с щит 5,майст. с бронята 8 и провокация 4  :P