Автор Тема: Наказан от администраторите на играта.....?????  (Прочетена 1826 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stfn

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-4
    • Профил
На героя stfn_2 от свят 3 излезе днес че е наказан от администраторите на играта до 03.2013г за изпратени обидни съобщения??? Преди 2-3 седмици действително имаше такива в отговор на също изпратени подобни, но тогава беше наложено наказание от около 1 седмица което изтече и от тогава не е имало такива и е непонятно сега за какво е това наказание в момента? Ако може някой да даде повече разяснения по този случай и да разсее подозренията към нелоялно отношение на администраторите към определени играчи в това отношение. Все пак се надяваме че има феърплей и той се поддържа и от администраторите. Също така след като някой отговори на изпратена обида това как се третира тук?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Наказан от администраторите на играта.....?????
« Отговор #1 -: Януари 31, 2012, 08:11:48 pm »
Общо-взето: с шамари за всички! Ако се пусне сигнал за обидни съобщения, по принцип се проверява и този, който изпраща сигнала.

Ако ти си собственикът на наказания акаунт, пиши едно ЛС до СМ и вероятно ще получиш отговор. Но обяснение се дава само на наказаните, така че може да се наложи да пишеш до support-а през пощата, с която си регистрирал въпросния герой.

Неактивен stfn

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Наказан от администраторите на играта.....?????
« Отговор #2 -: Януари 31, 2012, 08:24:18 pm »
Абе това с писането насам-натам не ме кефи че не си заслужава усилията, въпроса е че явно онзи е първи докладвал защото аз бях първия приятно изненадан и ми е интересно при положение че той подклажда интригата и псува наляво и надясно какво става с него че ми се струва че май нищо, само евала че е докладвал....??? А и другото както казах имаше едно наказание от 1 седмица което вече изтече и оттогава не съм си чатил с никой непознат???? Освен по случайност да е бил акаунт на някой от админите че неможеш да ги разбереш с колко играят и сега да си доизкарва гнева за хубавите пожелания, но ми се струва че това е доста неспортсменски....?

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Наказан от администраторите на играта.....?????
« Отговор #3 -: Януари 31, 2012, 08:27:24 pm »
 наказание до 2013 няма да се преразгледа  ;D  доста ще сте прекалилимай ,,, за такова наказание ...
- I died to become immortal

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Наказан от администраторите на играта.....?????
« Отговор #4 -: Януари 31, 2012, 10:24:16 pm »
никой не те е карал да го обиждаш на свой ред. както е казал Сократ:"Ако ме ритне магаре това означава ли че и аз трябва да го ритна?". трябвало е да докладваш на мига и ако искаш и можеш да му хвърлиш един бой. изпросил си си сам наказанието. и за мене тука в форума за къде отговорих остро на един потребител ми изтриха поста и предупредиха че обиди няма се толерират в никакъв случай. изтървах си нервите и изтриването на поста е най-малкото което можеше да стане ама не съм се оплаквал защото преминах границата и съответно трябва си нося последствията.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен stfn

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Наказан от администраторите на играта.....?????
« Отговор #5 -: Януари 31, 2012, 10:57:46 pm »
Абе нали това пиша - за обидите имаше една седмица и тя мина преди 5-6 дена и от тогава не помня да съм писал на някой, сега изведнъж една година хей така без нищо  :o това ми е чудно и затова питам как така решиха, па дано го види някой по-отгоре как така стана  *hihi*

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наказан от администраторите на играта.....?????
« Отговор #6 -: Януари 31, 2012, 11:25:01 pm »
Най-добре пишете на support@imperialhero.org, или директно на Отон за повече подробности около вашият случай.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!