Автор Тема: Малко радост за очите ;)  (Прочетена 7111 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Малко радост за очите ;)
« -: Февруари 03, 2012, 12:24:17 am »
Радост за очите е поне за мен де *hihi*





Never_Back_Down  *bravo* *bravo* *bravo* *beer*

Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2012, 12:31:24 am »
Да, голяма изненада, че мулетата на Зеалост изядоха боя въпреки, че можеше да се предположи, че трудно ще задържат замъка при 50 човека гилдия и като гледам без стражи. Но все пак - евлата  *bravo* *bravo* *bravo* ...това ще пораздвижи малко играта :) Добре бяха прилъгани с фалшивите атаки в 5-та, а и XXX удари съюзника им Аспарух в един пост в 7-ма.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2012, 12:38:53 am »
да не сам ги карал аз да се разделят от главната гилдия   :D :D
« Последна редакция: Февруари 03, 2012, 12:46:27 am от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2012, 12:51:26 am »
Да, голяма изненада, че мулетата на Зеалост изядоха боя въпреки, че можеше да се предположи, че трудно ще задържат замъка при 50 човека гилдия и като гледам без стражи. Но все пак - евлата  *bravo* *bravo* *bravo* ...това ще пораздвижи малко играта :) Добре бяха прилъгани с фалшивите атаки в 5-та, а и XXX удари съюзника им Аспарух в един пост в 7-ма.
Не виждам какво толкова са направили?Да вземеш замък от гилдия без стражи, без нищо с превъзходство от 25-30 човека повече и с пуснати още 20 отделни атаки от всезъможни гилдии голямо героиство си е като цяло
За мене изненадата е,че този замък не падна по-рано.Още като беше подарен беше ясно,че няма как да се задържи.Все пак гилда им е 50 човека и без стражи.
За гилдия развита в 5та категория този пост в 7ма е доста ценен  ;)

pithtath

  • Гост
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2012, 12:56:13 am »
Къде може да се разгледа тази битка?

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2012, 12:59:10 am »
Абе колкото и да е тва си е замък..Дали е имало стражи не е моя работа-като са преценили че нямат нужда да си носят последствията ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #6 -: Февруари 03, 2012, 01:00:07 am »
Абе колкото и да е тва си е замък..Дали е имало стражи не е моя работа-като са преценили че нямат нужда да си носят последствията ;)
ми не просто замъка беше излишен нямаше на кой да се даде и за това на тях го пробутаха  :D

Къде може да се разгледа тази битка?
освен в самата гилдия да влезнеш няма как да видиш битката,то имаше още 20 фалшиви атаки сигурно  :D

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2012, 01:00:26 am »
Не виждам какво толкова са направили?Да вземеш замък от гилдия без стражи, без нищо с превъзходство от 25-30 човека повече и с пуснати още 20 отделни атаки от всезъможни гилдии голямо героиство си е като цяло
За мене изненадата е,че този замък не падна по-рано.Още като беше подарен беше ясно,че няма как да се задържи.Все пак гилда им е 50 човека и без стражи.
За гилдия развита в 5та категория този пост в 7ма е доста ценен  ;)

Ами аз какво съм написал ? А колкото до всевъзможните гилдии и атаки, не ти ли е поне малко неудобно ? Та трансферите във висшата лига пасти да ядът пред местенето на герой което направихте час преди атаката...

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2012, 01:03:01 am »
Ами аз какво съм написал ? А колкото до всевъзможните гилдии и атаки, не ти ли е поне малко неудобно ? Та трансферите във висшата лига пасти да ядът пред местенето на герой което направихте час преди атаката...
Час преди атаката съм си цъкал една играчка и никой не е влизал и излизал.Не знам и за коя гилдия точно говориш защото то не са 1 или 2 замесените.Не,че и атакуващите не сменят герои ама айде.

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #9 -: Февруари 03, 2012, 01:05:08 am »
Час преди атаката съм си цъкал една играчка и никой не е влизал и излизал.Не знам и за коя гилдия точно говориш защото то не са 1 или 2 замесените.Не,че и атакуващите не сменят герои ама айде.

Естествено, че го правят и те, но не ти отива да се правиш на паднал от Луната....

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #10 -: Февруари 03, 2012, 01:07:36 am »
Браво, взехте им замък. Може да е полезен в новата версия, може да не е, никой не знае. Само внимавайте, ако почнете да го развивате. Да не си го поискат обратно. А да ви убеждават колко е кисело гроздето... абе щом са се потрудили, май едно-две зрънца са били сладки. Празнувай си, не спори.

P.S: Нямаше ли предложение стенвестникът да има архив, за да може да се проследят по-стари битки? Дори и да се е объркало нещо, не можем да проверим отвън.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #11 -: Февруари 03, 2012, 01:09:12 am »
Естествено, че го правят и те, но не ти отива да се правиш на паднал от Луната....
Аз така и не разбрах само за кое се правя на паднал от Луната?Понеже и си чета и коментарите така и не виждам да съм засегнал въпроса с трансферите между гилдиите които ти засегна ама айде.Да не спориме по-добре.Да им е честит замъка и това е.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #12 -: Февруари 03, 2012, 01:10:14 am »
ми не просто замъка беше излишен нямаше на кой да се даде и за това на тях го пробутаха  :D

ми дайте го на мен бре  :D :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #13 -: Февруари 03, 2012, 01:10:17 am »
Не ви прави чест да се хвалите с такава победа.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Малко радост за очите ;)
« Отговор #14 -: Февруари 03, 2012, 01:12:19 am »
Победата си е победа..Аспарух се хвалеха с победата срещу половината Невър,защо аз да не се хваля с победата над 1/3 от Зелките
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.