Автор Тема: Представяте ли си . ?  (Прочетена 7734 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Представяте ли си . ?
« -: Февруари 03, 2012, 05:44:02 pm »
ПРИМЕРНО , новата версия 2:0 да е с подземия които ще са в определени земи в отделните земи където ще бъде богато на ресурс но ще има супер лоши пазители змейове *xxx* и ще трябва да правим примерно по 25 битки на отиване до подземието и 20 за връщане ...и да има много прилепи паяци и пчели да те боцкат постоянно и ти точат кръвчицата ;)

да има по 1 супер рядка рецепта в всеки вид занаят . която ще бъде със 25% базови стойности от епичните в нашите магазини  ;D
представяте ли си примерно 20 героя да правят групово нападение на неупръвляеми замъци в тези чужди земи . и ще отнасят всичко спечелено от групите животни там които ще нападат героите ни и ще ги грабят на 50% *PAINT*
и какво ли още не може да измислим докато чакаме  :-[
« Последна редакция: Февруари 04, 2012, 04:55:42 pm от vOsYcHnA_pRiNcEsA »
- I died to become immortal

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2012, 06:31:17 pm »
Има много идеи, които могат да се реализират! Това което ти изтъкна е много добро, но само Програмистите знаят каква ще бъде стартовата 2.0 версия, надявам се да има нещо подобно.
Дано да се вместят в този месец  за срока за версията 8)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2012, 07:09:15 pm »
Аз пък си представям как могат да се вземат в плен неприятелски герои и после да им искаме откуп  :D

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2012, 07:20:43 pm »
Мародерството би било яко :Dкакто в ИО има опожаряване така и тука може да си палим по 2-3 мерка и да изчезват след определен брой палежи *freak*или да си грабим замъците вместо да си ги взимаме

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2012, 08:08:39 pm »
а защо не да си имаме домове които могат да станат имения и да можем да си ги ограбваме както и да грабим градовете в земите аярски  *hihi*
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2012, 08:16:53 pm »
айде дайте воля на фантазиите ,,,,, *WIZARD*

бандитко мародер хих , ще чака и той като витя ,стан пред зоните денонощно... не му вземе някой глобалния дроп  *hihi*
- I died to become immortal

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #6 -: Февруари 03, 2012, 09:08:30 pm »
може да намесят разни богове като тор например :) и различни митични оръжия като неговия чук мятащ гръмотевици :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #7 -: Февруари 03, 2012, 09:57:17 pm »
Каква фантазия имате само.Дано по-скоро пуснат новата версия, че като чета от подземията та направо и в космоса може да се качим *hihi*.Дано само чакането си заслужава, че да няма много разочаровани. ;)
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #8 -: Февруари 03, 2012, 10:16:13 pm »
Представяте ли си да пуснат аукцион с натурална размяна?
Или работеща визуализация.
Или нова система при механиката на битките с npc, с нови умения и дори походов контрол от играча. Има една игра, казва се Sonny- пробвайте и ще разберете какво имам предвид.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2012, 09:11:49 am »
аз съм на мнение визуализацията направо да се махне. без това важен е подробният доклад. във визуализацията не мога да видя нещата които ме интересуват. може да стои само ако я направят да показва всичко точно а не една част от нужната информация. за аукциона мисля че ограничения в макс и мин цена на предмета според качеството и на ресурса според категорията би премахнало някои проблеми около цените и занаятите защото всичко ще има стойност и логично колкото повече чудовища като клас и точно определени убие или колкото повече предмети като клас или точно определени изработи толкова по-голям бонус в % да получава героя. знам че е предлагано много пъти ама идеята ми харесва. освен това както можем да имаме 12 наемника да може се отдават свободните в момента под наем в злато. мисля че това ще допадне особено в високите категории където и без това е доста скъпа издръжката им. все пак сме им един вид шефове така че мисля че може уговарят такива сделки :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #10 -: Февруари 04, 2012, 09:16:08 am »
Sonny и Sonny2 са забавни и лежерни игрички. Друг е въпроса ,че ако идеята се внедри в ИХ , то модела на битките ще бъде коренно променен.Не ,че е лошо.В момента битките представляват цифри и зар.Една подобна промяна би била доста интересна и със сигурност ще направи битките с една идея по-динамични , а не безспирно натискане на - "Към края"
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #11 -: Февруари 04, 2012, 01:05:50 pm »
Е, това да се направи при битка за замък/преден пост не си представям. Там може да остане по старата система. Обаче ще е оригинално играта да поддържа две съвършено различни типа механики и на играчите ще им е интересно. От примера със Сони се вижда, че с малко мисъл не е проблем да се направи алгоритъм, с който мобовете да са що-годе достойни противници.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2012, 03:32:30 pm »
aз пък за друго си мисля като спомена сони. има една игра няма да споменавам име. направена е клиент игра играеща се като браузърна. освен че взимаш характерните решения за браузър игра можеш и да показваш умения защото контролираш героя си по време на битките и къде да мина по картата. говорим за всякакви битки не само 1:1. ако направят и иг така би било супер страхотно :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #13 -: Февруари 04, 2012, 03:38:19 pm »
Много биха се влачили битките, ако самата битка е постъпкова. + това, което Шереметев отбеляза за обсадите.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #14 -: Февруари 04, 2012, 03:45:49 pm »
не съм много запознат с това така че стрелям напосоки ако греша извинявам се предварително. възможно ли е да се направи така че в битка за замък да показва на даден герой само това което става около него?имам предвид както в реална битка виждаш само това което става до теб но не и какво става на всякъде. така комуникацията между играчите също ще е от значение а и като се намесят уменията на играчите няма да има мрънкане този ме би само защото е еди какъв си. е може би ще дрънкат за платените играчи ама то и в живота е така екстра класните "играчки" са у тези с много кинти освен ако не си откраднеш де:)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)