Автор Тема: Представяте ли си . ?  (Прочетена 7475 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #15 -: Февруари 04, 2012, 03:50:44 pm »
Представяте ли си ,,,,,, остров надалече от аярската империя, където сега живеят някогашните и обитатели ,зли ,силни и богати аярски великани които били прогонени от импрерските племена преди 3 години. от тогава аярската империя разцъфтявала. никнели кули,замъци ,магазини и аукциони в които императори определяли хода на търговията.
Но нягошните обитатели на империята никога не се примирили със тяхното изгнаничество на които били подложени от хората и ставали по силни и по силни , стария им император Отон често кроял планове да стовари всичката си сила и мощ върху земите аярски, за да върне младоста си заключена във кървавия замък от импперските владетели.
Но хората знаели за тази негови планове  и често се събирали на групи от по няколко града и отивали на острова на демоните,с цената на много жертви те ходили да покажат надмощието си над чудовищата и да заграбят богатствата им натрупани в изгнаничество .
Целта им била  да си вземат така наложения от тях данък от върховния им император който бил все така силени могъщ за годините си ....и отказвал да плати 10 епични криптона които давали шанса за изработването на най красивите и мощни  дрехи и оръжия които били така необходими на хората за да могат да държът все така далече тези набиращи сила, и желание победа демони  *FOCUS*
- I died to become immortal

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2012, 03:55:41 pm »
аве направо да направят още една империя която да влезе във война с аярската  :D
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #17 -: Февруари 04, 2012, 04:34:11 pm »
Ако се слеят световете ще стане доста интересно  :)

Неактивен oziris89

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +43/-70
    • Профил
Re:предсатавя те ли си . ?
« Отговор #18 -: Февруари 04, 2012, 04:39:27 pm »
Ако се слеят световете ще стане доста интересно  :)

Може да слее пазара и да се даде възможност на геройте да ходят в едни и същи зони, но не виждам как ще стане номера със замъците.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2012, 08:21:06 pm »
да ни разпределят на народи всеки със своите предимства занаятчии и техника :) би било интересно да се сблъскаме викинги с римляни или спартанци и изобщо всякакви такива :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #20 -: Февруари 04, 2012, 09:40:44 pm »
Не е по темата, но все пак представяте ли си някой от програмистите да почне да човърка по настойките на сървъра и да затрие администраторските акаунти? Който го е виждал текста Query OK, 813 rows affected, ще ме разбере :D

П.П: НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ ПОЛЗВАЙТЕ DELETE FROM mysql.user WHERE user='...' OR '...' ОR '...';

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #21 -: Февруари 04, 2012, 09:57:51 pm »
за "настойки" не бях чувал да не е някоя новост за която си мечтаеш да се появи в играта мистър саркастичен *hihi*
специалностите да станат толкова колкото са оръжията :) е друго което ми се иска да стане :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #22 -: Февруари 04, 2012, 11:53:54 pm »
Просто приеми, че дезинформирам хората и си нямам идея за какво говоря. :D

Аз пък искам най-накрая да се махнат мултитата и като алтернатива да се даде възможност хората да имат по три героя на една регистрация. А сега си представете, че това не се случи и след пускането на новата версия отново се почне с кавгите след всяка битка за пост/замък.

pithtath

  • Гост
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #23 -: Февруари 04, 2012, 11:59:23 pm »
...Да уеднаквят броя точки за действие за различните категории. Текущо икономическият баланс е нарушен.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2012, 12:08:24 am »
Представете си че Vidomina и Sheremetev намерят заедно златната рибка  :D Всички ще изглеждаме като заека на Алиса и ще говорим на странни езици   *freak*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #25 -: Февруари 05, 2012, 12:51:06 am »
И ще слушате готини песни, докато играете :D

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #26 -: Февруари 05, 2012, 12:56:41 am »
И ще слушате готини песни, докато играете :D

 :D :D Milioni kamioni avioni sampioni  *ok* :D :D

Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #27 -: Февруари 05, 2012, 03:31:31 am »
Представям си наемници летящи нинджи-"Рамбовци". :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #28 -: Февруари 05, 2012, 08:21:04 am »
аз пък по една идея май шереметев беше я спомена в друга тема ми хрумна друго. малко смес с една моя тука признавам ама не е умишлено та не ми натяквайте. може се направи едно цялостно приключение проследяващо развитието на героя. наградите да сформират екипировка наемници и екипировка за тях които са невъзможни за направа защо не и уникални свръх силни умения. историята да не е нещо от рода на търсене примерно на ковач изработващ оръжия за богове и само най-способните могат да стигнат до него. в този дух може се махнат сегашните занаятчийски стъпки и да се направи приключение само с такива стъпки като за по-интересно може да търсиш уникални ресурси пазени от силни врагове и крайната цел е да се превърнеш в такъв ковач или бижутер :) да имаш право да изкарваш лесно всичко до зелено а да е трудно само с божествените.
за да се избегне дисбаланса може се направят да бъдат с фиксирана цена в злато или още по-добре такава изработка да може да ползва само член от гилдията на ковача в смисъл да се обвързва с гилдията и излезеш ли извън нея екипировката се връща в нея. подобно на кървавите може играч напуснал и върнал се в гилдията да няма право да я използва докато не мине определен срок.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен smaitall

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +27/-40
    • Профил
Re:Представяте ли си . ?
« Отговор #29 -: Февруари 05, 2012, 07:32:10 pm »
представяйте ли си да се направеше по функционална работата в таверната и да си струваше да се бачка там когато ти свършат точките за действие ,сега толко малко злато дава че е безмислено да се работи , надявам се в версия 2.0 да не е както сега  8)

Или пък да се работеше не само за никаквото злато което дава сега ами и за опит применро по 100-200 опит на час или нещо такова  :D

Щеше да е интересно да има какво да прави героя когато му свършат точките опит ,да припечелва нещо от горе ,и без това златото от битки не стига само за поправка на брониите .Щеше да е интересно да има някакви мисии който не изискват точки за действие ,примерно да занесеш от един град на друг някакъв свитък който е нужен на еди кой си примерно за някакво злато или малко опит и така..
да стане по разчупена играта че сега отида на мисия бам бам за 2 минути точките и после цял ден натискам Ф5 и рефревам  :D

Да имаше някакви камачета или руни (като диабло) да се слагат на вече готовите предмети , и да овеличават малко стойностите примерно ,камак 30 ниво да дава +6 точност и нещо таковО
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 07:46:43 pm от smaitall »