Автор Тема: Бъг С Гадините  (Прочетена 1322 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowX

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Бъг С Гадините
« -: Юли 31, 2009, 04:21:16 pm »
добре де ади земете го оправете това моля ви бия аз лъв във Карнивалия и аз умирам на 0 кръв съм съответно губещ но лъва и тои е на 0 кръв обаче е победител и аз само си хабя ходовете така ади земете го погледете и го оправете ако може моля ви

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Бъг С Гадините
« Отговор #1 -: Юли 31, 2009, 05:39:25 pm »
Само по тази информация битката е била равенство (а при равенство пак нищо не се печели).

Неактивен kOney

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +1/-10
    • Профил
Re:Бъг С Гадините
« Отговор #2 -: Юли 31, 2009, 05:41:54 pm »
Има и още 1 отговор... Може просто да си се бил с повече от 1 лъв да си убил първия а другия да те е убил...  ;)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Бъг С Гадините
« Отговор #3 -: Юли 31, 2009, 06:45:23 pm »
добре де ади земете го оправете това моля ви бия аз лъв във Карнивалия и аз умирам на 0 кръв съм съответно губещ но лъва и тои е на 0 кръв обаче е победител и аз само си хабя ходовете така ади земете го погледете и го оправете ако може моля ви
Стигнали сте до карнивалия и в докладите не ви направи впечетление че може да се биете срещу повече от един противник ?!?!
Специално в тази зона сам лъв няма ! Лидерът в тази зона също е лъв само че както и преди това не е сам ....

п.п. има и други теми прочетете кога и как да разберете срещу колко и какви противници се биете. Разгледайте и подробния доклад там също са описани отбор 1 и отбор 2