Автор Тема: Проблем с тежък щит  (Прочетена 1580 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

14/88

  • Гост
Проблем с тежък щит
« -: Август 01, 2009, 03:15:53 pm »
Намникът ми има майсторства с боздугана, щита и бронята, които са типични умения за пазителя. Още при наемането му взех най- добрите възможни тежък щит и боздуган. Екипирах го с тях без никакви проблеми. Играя с наемника си от доста време, дори му вдигнах нивото. Както виждате от прикаченото изображение на описанието на щита е написано "Принадлежи на Titan" (името на наемника ми).

Днес му свалих тежкия щит и не можах да му го сложа обратно. Съобщението е "Тази броня не принадлежи на Вашия клас" (т.е. на класа на наемника ми). Въпроса ми е единствено героите пазители ли могат да носят тежки щитове? Благодаря.


Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Проблем с тежък щит
« Отговор #1 -: Август 01, 2009, 03:21:05 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2814.0
Мисля,че за това става въпрос,но не съм сигурен..
Доколкото разбрах е пазител и би трябвало да няма проблем да го носи :o
« Последна редакция: Август 01, 2009, 03:23:06 pm от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с тежък щит
« Отговор #2 -: Август 02, 2009, 01:09:49 am »
Намникът ми има майсторства с боздугана, щита и бронята, които са типични умения за пазителя. Още при наемането му взех най- добрите възможни тежък щит и боздуган. Екипирах го с тях без никакви проблеми. Играя с наемника си от доста време, дори му вдигнах нивото. Както виждате от прикаченото изображение на описанието на щита е написано "Принадлежи на Titan" (името на наемника ми).

Днес му свалих тежкия щит и не можах да му го сложа обратно. Съобщението е "Тази броня не принадлежи на Вашия клас" (т.е. на класа на наемника ми). Въпроса ми е единствено героите пазители ли могат да носят тежки щитове? Благодаря.



За голямо съжаление така изглежда, поне засега. Свалил си щита и затова сега не можеш пак да го екипираш, изглежда системата не осъзнава че наемника Е пазител защото има уменията, може би търси нещо друго като избор на специализация...Надявам се в понеделник да може да бъде разрешен проблема.