Автор Тема: относно играта  (Прочетена 6726 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
относно играта
« -: Март 22, 2012, 09:04:03 pm »
добре,след като и вие още не знаете кога и какви ще са промените,защо вече няма и двоен шанс???спряхте подаръците,спряхте и двоиния шанс,не вкарвате нищо ново,не знам как мислите да задържите играчите които и без това останахме малко.лично на мен,вече взе да ми става доста еднообразно-влизам изразходвам си точките,удрям няколко предизвикателства и толкова,просто няма какво друго да се прави.а познати,не влизат и с дни вече,говоря за хора коита са станали 69 ниво и са минали и приключенията и няма какво да правят вече в т7.така че,ви моля да се позамислите малко по сериозно,по въпроса-наближават празници,вземете пуснете поне един двоен шанс за изработка,ако не друго,че да се пораздвижи малко игрита,че и в аукциона е пълна скръб ;D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:относно играта
« Отговор #1 -: Март 22, 2012, 09:35:37 pm »
Щом са 69 ниво винаги може да рестартират не виждам какъв е проблема в това?
За спирането на подаръците си има причина.Да не мислиш,че някои ще спре нещо което му носи печалба ей така за кеф?
И какво ще рече спряхте двойният шанс?Че той се пуска само за 48 часа и не се пуска всяка седмица.Точно такъв му е замисълът.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:относно играта
« Отговор #2 -: Март 22, 2012, 09:41:10 pm »
Точно и за това е рестарта, виж вече има герои с по 2 и вече пак се вдигат нагоре...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно играта
« Отговор #3 -: Март 22, 2012, 10:06:28 pm »
еми двоен шанс,няма вече 3-4 месеца,което си е доста в сравнение с преди това.колкото до рестарта в т7 се очакват и други приключения,които няма прична да се губят,а рестарта няма каде да избяга:)

Неактивен neltarion

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 147
  • Karma: +15/-34
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно играта
« Отговор #4 -: Март 22, 2012, 10:20:47 pm »
искам само да кажа,че трябва да се направи нещо за да живне малко игрицата,да се посабудят заспалите.двоиният шанс,поне беше някакво разнообразие,дори и за кратко,ама сега като го няма и него,играта стана доста еднообразна.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:относно играта
« Отговор #5 -: Март 22, 2012, 11:20:48 pm »
искам само да кажа,че трябва да се направи нещо за да живне малко игрицата,да се посабудят заспалите.двоиният шанс,поне беше някакво разнообразие,дори и за кратко,ама сега като го няма и него,играта стана доста еднообразна.


Разбирам те друже всички са в това положение, но за всичко си има някаква причина.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:относно играта
« Отговор #6 -: Март 23, 2012, 08:21:02 pm »
Мислех да не пиша ама се дразня страшно с този рестарт. Какво означава като си 69 рестартирай ЕМИ АКО НЕ ИСКАМ КВО колко пъти ще се обяснява че не всички искат да отидат в 1во ниво. ИЛИ ИЗБОРА Е ИЛИ РЕСТАРТ ИЛИ НИЩО май така излиза. АЗ искам 8ма категория не да ме пращате в 1во ниво НЕ ИСКАМ-А ИСКАМ ДА ЗНАМ ЗА ТАКИВА КАТО МЕН ДАЛИ ГИ ЧАКА НЕЩО ДРУГО ОСВЕН РЕСТАРТ ИЛИ ДОВИЖДАНЕ

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:относно играта
« Отговор #7 -: Март 23, 2012, 08:27:27 pm »
А причината ни е ясна на всички глад няма смс няма двоен шанс като гледам а аз гледам :) едва 1 процент от играчите пращат смс защо изчезна от фейсбука точките и артилерия то е ясно защото трябва да се плаща НО КАКТО СА КАЗАЛИ ВСЯКО НАЧАЛО СИ ИМА И КРАЙ  :(

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:относно играта
« Отговор #8 -: Март 23, 2012, 09:09:05 pm »
За второто може би не си прав. "Я да им орежем точките, за да плащат повече" не е единственият възможен мотив, може би има някакъв технически проблем, който не могат или нямат време в момента да решат.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:относно играта
« Отговор #9 -: Март 23, 2012, 09:38:25 pm »
Артилерия и фейсбук точките са ми последна грижа аз другите точки не мого да изхабя та камо ли тези 4 по скоро наблягах на 2ният шанс там много гушихме няма как да ни пускат такава гуша без да има полза за тях, Абе кво се правиме всички на луди всичко е за пари няма такова нещо безплатен обяд или плащащ или не получаваш нищо ТОВА Е РЕАЛНОСТА ПРИЯТЕЛИ  :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:относно играта
« Отговор #10 -: Март 23, 2012, 09:40:45 pm »
Две бонус точки може да означават и по още два диаманта от занаятчийските акаунти, докато има ентусиасти.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:относно играта
« Отговор #11 -: Март 23, 2012, 10:01:08 pm »
Най смешното е че вчера си развихме магазина за отвари к8 а че не съществува такава категория няма проблеми нали важното е да даваме диаманти :D

Неактивен gnk123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +3/-22
    • Профил
Re:относно играта
« Отговор #12 -: Март 31, 2012, 07:46:24 pm »
не останаха хора в тая игра вече няма промени няма нищо и все повече хора се махат от играта

slav.yolov

  • Гост
Re:относно играта
« Отговор #13 -: Март 31, 2012, 07:49:54 pm »
Оревахте целия форум .... на ви сега двоен шанс ! После ще оревете, няма сметка бачкам, хвърлям диаманти , троша чукове  не излиза хубаво ! Няма безплатен обяд да знаете ей !

Неактивен TopDown

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +25/-62
  • Мисли ,в КРАЕН случай !!!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно играта
« Отговор #14 -: Март 31, 2012, 07:58:46 pm »
Най смешното е че вчера си развихме магазина за отвари к8 а че не съществува такава категория няма проблеми нали важното е да даваме диаманти :D
Браво пич трябва и малко позитивно мислене  *beer*

Колкото до темата найстина трябва да се сложи 6кат. А НЕ ДА НИ ПУСКАТЕ ОТ 1 ВСИЧКИ !!! Знаеш ли колко трудно станах 31 ниво ? (:D:D:D:D:D)