Автор Тема: най-вероятно бъркам но все пак да попитам  (Прочетена 1887 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
може ли някой от администраторите да провери последната ми битка сложил съм я и на любими.
интересува ме умението "обратни поражения дали действа правилно" има 3-мистика с такова умение и на трите проработва но не виждам обратни поражения.моя е грешката че не запазих доклада затова ако можете да погледнете ще съм благодарен.Благодаря предварително.

rdy4fun свят 3

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:най-вероятно бъркам но все пак да попитам
« Отговор #1 -: Март 27, 2012, 11:44:50 am »
Обратните поражения не се виждат във визуализацията за съжаление.Само в доклада може да се види и досега е работело коректно. Приблизително по анимацията може да се ориентираш, когато моба е умрял, а показва, че има още живот.
И май 3 мистика не са необходими за един бос. Мисля, че само единият ще приложи обратни поражения, а другите 2 не.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:най-вероятно бъркам но все пак да попитам
« Отговор #2 -: Март 27, 2012, 11:59:19 am »
това е просто поредния ми опит да го мина но това ме интересува дали зачита само на 1-ния или и на трите понеже в доклада пишеше че и трите са приложили умението успешно но обратните не ги видях и затова писах администратор ако може да го погледне понеже доклада немога да го покажа.

pithtath

  • Гост
Re:най-вероятно бъркам но все пак да попитам
« Отговор #3 -: Март 27, 2012, 12:31:39 pm »
Виждат се и във визуализация, просто трябва внимателно да следите количеството кръв на опонента. В момента, в който се отчете следващ рунд при ход на главен герой. При положение, че предходният рунд е осъществен успешен удар от прокълнатия.
« Последна редакция: Март 27, 2012, 12:34:13 pm от pithtath »

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:най-вероятно бъркам но все пак да попитам
« Отговор #4 -: Март 27, 2012, 12:51:31 pm »
Всъщност да! На лупата, ако се следи се вижда, че от 29699 в края на 3ти рунд пада на  27154 в началото на 4 тия след удара на героя! Което е 20% обратни. И после в 5ти пак пада с 10% от обратни поражения!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!