Автор Тема: предложение за стрелци и мистици (нещо коренно различно от другите предложения)  (Прочетена 1921 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
ще започна за ловците. предлагам при избиране на стрелец увеличаването на ловкостта да увеличава щетите нанесени с лък и арбалет при ловците по същия начин както силата увеличава щетите на воините. мисля че е приложимо и за преследвача за ножките камите и мет. копията. логиката ми идва от това че това са оръжия които не изискват голяма сила при използването но е логично тези които са по-ловки да се справят по-добре. за арбалета предлагам минуса 20%л/т да се премахне тъй като не отговаря на средновековната действителност. лъка и арбалета са станали равностойни оръжия и лъка има предимството само на бързото презареждане нищо повече. това може да се отрази с намаления в момента обсег на арбалета. всеки сам може да реши кое иска лък арбалет или и двете в смисъл и двете майсторства на макс :)
за мистиците предлагам следното:
увеличаването на интелекта да усилва с процент мощта на магиите. примерно макса на лекуването е 144 а интелекта да го покачи на примерно 1440 или дори 3000 предвид щетите които се насят 144 не си оправдава духа особено. атрибутните магии вместо 50 да вземат 500 при достатъчно развит интелект. а защо не и да има бойните магии и да се разделят маговете на огнени водни въздушни земни лечители друиди звероукротители и т.н така всеки маг ще прави това което му е по сърце а това убеден съм ще допадне на мнозина.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Цитат
ловкостта да увеличава щетите нанесени с лък и арбалет при ловците по същия начин както силата увеличава щетите на воините

Силата увеличава пораженията на всички видове оръжия на всички класове герои !

pithtath

  • Гост
увеличаването на интелекта да усилва с процент мощта на магиите

Това сме го предлагали аз и Шереметев няколко пъти под няколко модификации. Следователно не е коренно различно :)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
знаете ли какво писна ми да налитам да готини идеи които никой не иска и на играчи които гледат само през своята камбанария и не им харесва другите класове да станат равностойни омръзна ми и от бъгове така че заключвам темата и се махам. една игра трябва да е удоволствие а заради тези неща иг вече не е нищо повече от главоболие.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)