Автор Тема: засада  (Прочетена 6421 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:засада
« Отговор #15 -: Октомври 20, 2012, 03:03:50 pm »
според мен така и трябва.винаги едните са по силни от другите,едни са по умни от другите и така нататък.неможе да се сравняват бойните умения на един войн с един магьосник/шарлатанин/....невиждам защо требва да са с равни възможности,различен типаж герой...

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:засада
« Отговор #16 -: Октомври 20, 2012, 03:10:53 pm »
според мен така и трябва.винаги едните са по силни от другите,едни са по умни от другите и така нататък.неможе да се сравняват бойните умения на един войн с един магьосник/шарлатанин/....невиждам защо требва да са с равни възможности,различен типаж герой...
ти помисли ли преди да напишеш нещо?
имам впредвид уменията на даден клас да са само за него!
войн-засада?  или отвръщане?
ами дайте тогава и стрелците да имат боен вик, мистиците да имат стелт и орлово око :D
не стига че от тия ками получават 30% точност 20% ловкост, имат боен вик, блок и т.н. със сума глупости по камите, и за капак засада която веднъж да сработи е достатъчно и какво правят другите класове герои?
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 03:16:49 pm от hammmm »

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:засада
« Отговор #17 -: Октомври 20, 2012, 06:40:48 pm »
Не отдавна и аз бях отворил подобна тема за голямото превъзходство на воините от кат. 5 нагоре. Както и очаквах само за пореден път си поразчесахме езиците (клавиатурите) и надали и сега ще има промяна. Вече почти съм убеден, че играта е на доизживяване и въпрос на време е един по един играчите да се изпооткажем. Защото в един момент на всеки ще му писне от честите проблеми и липсата на всякакво игрово развитие и обновление.

Pith

  • Гост
Re:засада
« Отговор #18 -: Октомври 22, 2012, 02:47:56 pm »
Ако играя следващата година, ще докажа, че всъщност воините нямат никакво превъзходство :).

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:засада
« Отговор #19 -: Октомври 25, 2012, 11:38:44 pm »
wolf77 ще го биеш кога спра да играя за 6-7 години напред,ся не съм влизал само 4-5 месеца :D  Смешник  :D Бе тоя акаунт е с екипировка Т5 и е муле бре и щом ти бие смешния стрелец вземи се замисли,ами недей да пишеш из форума  *hihi*

Неактивен hammmm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +11/-14
    • Профил
Re:засада
« Отговор #20 -: Октомври 26, 2012, 07:18:35 am »
wolf77 ще го биеш кога спра да играя за 6-7 години напред,ся не съм влизал само 4-5 месеца :D  Смешник  :D Бе тоя акаунт е с екипировка Т5 и е муле бре и щом ти бие смешния стрелец вземи се замисли,ами недей да пишеш из форума  *hihi*
:D смешен *freak* попитай гилдийката си кой е смешен и кой стои в ръбъ да бие за опит *freak* а и тия предизвикателства нереалните вече изобщо не ги гледам, като си толко отворен кажи къде да дойда да те ремонтирам и после говори за смешници *freak*

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:засада
« Отговор #21 -: Октомври 26, 2012, 01:42:26 pm »
Аз не играя вече,нещо много ми затъпя игрицата напоследък. Ей тук във форума мое да ми теглиш една майна  :D