Автор Тема: максимало развити работилници в свят 3  (Прочетена 2155 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
искам да попитам дали сте наясно с проблема който имаме в свят 3 с бонусите от работилниците вдигнати на макс.

ако сте наясно, моля кажете дали се работи по проблема, ако не сте наясно , нека кажа , бонусите липсват.
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:максимало развити работилници в свят 3
« Отговор #1 -: Април 11, 2012, 02:12:39 pm »
Дайте примери, че липсват.
Например, ако имате бижута в кат. 4 с 32 ловкост/точност от рядка рецепта, бижута в кат. 5 с 40 ловкост/точност от рядка рецепта - значи не липсват бонусите...
Например, ако имате мантия, колан, ботуши с бонус ловкост/точност 14 в кат.4 (рядка рецепта); мантия, колан ботуши в кат. 5 с бонус ловкост/точност 21 (рядка рецепта) - пак не липсват...
Аз мисля, че съм индианец на написаното от тебе. Мисля, че става въпрос за проценти, които трябва да бъдат отчетени при макс работилници и въпроса над твоя пост е зададен коректно. За какви бонуси става въпрос незнам честно казано. Тия колани и ботуши мога да ги направя такива и без работилница на макс и без даже и жълт чук, въпрос на късмет.

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:максимало развити работилници в свят 3
« Отговор #2 -: Април 11, 2012, 02:43:12 pm »
Сега малко ми се поизясни.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:максимало развити работилници в свят 3
« Отговор #3 -: Април 11, 2012, 03:31:08 pm »
искам да попитам дали сте наясно с проблема който имаме в свят 3 с бонусите от работилниците вдигнати на макс.

ако сте наясно, моля кажете дали се работи по проблема, ако не сте наясно , нека кажа , бонусите липсват.
Работилниците дават 25% бонус точки върху атрибутите, които се паднат като бонус от специална изработка.
Пример: правиш изработка по рецепта с базови 12 ловкост и 12 точност, изработката е рядка и ти отчита двоен бонус интелект, примерно +20. Резултатът е легендарен предмет с 12 ловкост, 12 точност и 25 интелект.

Ако причината да смяташ, че няма ефект от работилницата, е друга, обясни я по-подробно :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:максимало развити работилници в свят 3
« Отговор #4 -: Април 11, 2012, 04:43:24 pm »
Колегата не се е изразил правилно. Става въпрос за бонус нивото на работилниците за оръжия - за сега имаме наблюдения върху 4-та категория.

Екипът на играта  е информиран относно съществуващия проблем в свят 3 от членове на екипа в чуждестранния форум.

По последна информация , 25% бонус продължават да не се прилагат върху оръжейните изработки. Затова и темата беше отворена.За да получим официално потвърждение от властимащите дали се работи по проблема или да.

« Последна редакция: Април 11, 2012, 04:45:33 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:максимало развити работилници в свят 3
« Отговор #5 -: Април 11, 2012, 04:52:21 pm »
Пример: правиш изработка по рецепта с базови 12 ловкост и 12 точност, изработката е рядка и ти отчита двоен бонус интелект, примерно +20. Резултатът е легендарен предмет с 12 ловкост, 12 точност и 25 интелект.

Ако причината да смяташ, че няма ефект от работилницата, е друга, обясни я по-подробно :)

Така и така на никой не му прави впечатление а Вие сте изглежда компетентен,може ли и на мен да отговорите от 50 епика 45 да останат на базата 12 ловкост и 12 точност с бонус интелект,това нормално ли е???Ще добавя че наблюдавам изработките на няколко героя които имат 80%  от производството на бижута в 5к и 45 от 50 е доста слабо казано.Извинявам се че използвам чужда тема,надявам се на още впечатления от всички вас.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:максимало развити работилници в свят 3
« Отговор #6 -: Април 11, 2012, 06:13:20 pm »
Аз мисля че трябва да се коригира текста който го има в работилниците а именно, че се ГАРАНТИРАТ тези 25%.
От там идва и заблудата на повечето играчи, че тези бонуси винаги ги дава.
Също така трябва да е ясно на всички, че има случаи, в които итемите изработени дори и "на поляната" могат да станат по добри и от тези, които са изработени в работилница на макс.
Когато даде обаче пълният бонус е те тогава могат да излезнат и уникални изработки.
Що се отнася до оръжията по мои наблюдения е почти безмислено да се вдигат оръжейните на макс, защото и да даде пълният бонус обикновено го вкарва в най ненужните атрибути.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:максимало развити работилници в свят 3
« Отговор #7 -: Април 11, 2012, 07:06:52 pm »
1) Голяма част от текстовете се нуждае от пренаписване. Тълкуването им може да се нагласи така, че да са верни, но за доста от играчите, които не са запознати с подробностите (т.е новите), те водят до погрешни изводи.
2) За интелекта е писано доста. Някои хора все пак се надяват, че ако има работа по версия 2, от него ще има някаква полза (даже и за класове, които не са мистици- примерно атрибутът да влияе на силата, с която ще ти се отрази благословия/проклятие)
3) Извинявам се на автора, не знаех за какво става въпрос и затова предположих нещо друго