Автор Тема: Инструкция за работа с епичен чук  (Прочетена 6108 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Първото и най-важно нещо за работа с епичния чук е наличието на такъв, за това се уверете, че притежавате такъв и е екипиран на героя.





Както виждате, не е необходим занаятчийски комплект, той не се отразява на качеството на изработката, а само на процента за повишаване на шанса, което в случая не е определящо, тъй като епичната изработка е гарантирана от самият инструмент. Точките, достигнати в занаята от категорията на чука, също не са важни, както ще се види от показаното по-долу...
« Последна редакция: Май 02, 2012, 04:02:15 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Инструкция за работа с епичен чук
« Отговор #1 -: Май 02, 2012, 02:24:48 pm »
И така, наличен е герой категория 5, с начални точки в основната професия 208, подбрани са добри рецепти и са изучени от майстора, чукът е поставен на занаятчийската кукла...



« Последна редакция: Май 02, 2012, 04:02:02 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Инструкция за работа с епичен чук
« Отговор #2 -: Май 02, 2012, 02:31:40 pm »
    Междувременно си набавяме необходимия ресурс за тези изработки и започваме работа. Най-добре е при работа с епичен чук да ползвате развита до максимум работилница, в съответната категория, за по-качествена и продуктивна изработка. Ако нямате, помолете някоя гилдия с такъв да ви приюти, колкото да си свършите работа, за това даже не е нужно да сте доверен член.
« Последна редакция: Май 02, 2012, 04:00:22 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Инструкция за работа с епичен чук
« Отговор #3 -: Май 02, 2012, 02:38:13 pm »
Зареждате първата рецепта...







   Аз ще използвам мигновена изработка в случая, но това не е задължително и не влияе на качеството на изработения предмет. Ето резултата - епична изработка:

« Последна редакция: Май 02, 2012, 04:00:08 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Инструкция за работа с епичен чук
« Отговор #4 -: Май 02, 2012, 02:46:27 pm »



     Въпреки, че не съм достигнала занаятчийски точки за изработване на епици, предметите ми стават такива именно заради използвания епичен чук, който гарантира такава изработка. Това не е бъг, а е направено така за улеснение и удобство на играчите, които не искат да развият занаята си, а имат желание да използват епичните си чукове, спечелени от приключения.
« Последна редакция: Ноември 02, 2013, 11:28:11 am от Sophie »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Инструкция за работа с епичен чук
« Отговор #5 -: Май 02, 2012, 02:58:53 pm »
Изработките надлежно са отразени и в стенвестника:


Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Инструкция за работа с епичен чук
« Отговор #6 -: Май 02, 2012, 03:00:29 pm »
Ето ги и самите изработки от епичния чук:

Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Инструкция за работа с епичен чук
« Отговор #7 -: Май 02, 2012, 03:08:57 pm »




Това е развитието на занаята след изработките: +80 занаятчийски точки, точно толкова са те от изработените рецепти. Също така и епичните изработки са означени и в профила на героя:




ВАЖНО! Епичният чук работи при минимум 100 точки в занаята, иначе ще изработвате нормални предмети без да стават епици и без да се хаби здравината на чука, като същия ще се обвърже с майстора.Чука дава шанс за изработка на предмети от неговата категория или от по-ниска, но не и от по-висока.
« Последна редакция: Март 22, 2013, 10:21:33 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!