Автор Тема: Относно играта  (Прочетена 2911 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Относно играта
« -: Май 11, 2012, 08:57:52 am »
Има ли хора да играят в свят 3 ?

Неактивен zhelyazkov

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +15/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно играта
« Отговор #1 -: Май 11, 2012, 09:47:54 am »
Все по-малко явно *hmm*

Неактивен Scila007

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Re:Относно играта
« Отговор #2 -: Май 11, 2012, 10:24:01 am »
Миии, май сме само двамата  :D може да стартираме едно преброяване на оцелелите.

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно играта
« Отговор #3 -: Май 11, 2012, 12:41:17 pm »
Скоро ще си само ти :-X  *BYE*
« Последна редакция: Май 11, 2012, 12:52:00 pm от milenski222 »

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Относно играта
« Отговор #4 -: Май 12, 2012, 07:37:41 pm »
И аз играя в 3,за сега.....заради един приятел...!
Бях решил да не пиша във форума,ама...
Наздраве на оцелелите :) *beer*
First in, last out.

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно играта
« Отговор #5 -: Май 13, 2012, 10:50:30 am »
Аз мисля че трябва да се измисли начин как сериозните играчи които им се играе да им преместят главните ид-та в свят2 примерно или в свят където има наистина хора а не само мулета .трябва да се признае че свят 3 замина поради една или друга причина .няма да навлизам в подробности но наистина ще е добре хората които имат правата да го напрвят това да си помислят по въпроса.

Неактивен smaitall

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +27/-40
    • Профил
Re:Относно играта
« Отговор #6 -: Май 13, 2012, 12:08:51 pm »
Да вземат да ги обединят тия 2 свята ,поне да има някви играчи , играя в свят 3 и е залодо няма никой нищо на аукциона ,нито пускат нова версия нито нищо само ни лъжеха пък сега си траят ,невиждам нито една причина да играя ,52 ниво сам само бия бия бия и нищо не се случва се повече ми отъпява играта ,не че някой ме кара да играя но ми беше интересна преди ... но вече нищо не се случва в нея сигурно сам си играя в свят 3

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Относно играта
« Отговор #7 -: Май 13, 2012, 01:43:59 pm »
Като не знаят как да изкарват пари от нас да вземат да сменят ръководството :D :D :D аман от некадърници *freak*

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Относно играта
« Отговор #8 -: Май 13, 2012, 02:25:35 pm »
Да вземат да ги обединят тия 2 свята ,поне да има някви играчи , играя в свят 3 и е залодо няма никой нищо на аукциона ,нито пускат нова версия нито нищо само ни лъжеха пък сега си траят ,невиждам нито една причина да играя ,52 ниво сам само бия бия бия и нищо не се случва се повече ми отъпява играта ,не че някой ме кара да играя но ми беше интересна преди ... но вече нищо не се случва в нея сигурно сам си играя в свят 3
сливането на светове е нещо сложно което отнема време. мои наблюдения от конкурентна фирма за сливането на 10 свята да станат 5 им отне над 6 месеца ама от своя страна им прави чест че освен че сливат световете имат време и да вкарат подобрения на играта точно на време иначе казано правят през 2-3 месеца по нещо ново. да вземат да го направят това тук като се има предвид колко време им отнема 2.0 ако изобщо има играчи когато я пуснат не ми се вярва че може си мечтаем да се слеят световете.
п.п. пак си наруших обещанието така че този път няма го давам :D
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен rdy4fun

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 60
  • Karma: +18/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно играта
« Отговор #9 -: Май 13, 2012, 04:54:15 pm »
берсерк говориш за 10 свята - 6 месеца
а аз за 2 свята и то по точно малкото останали хора които им се играе все още или доиграват с последни сили. и не говоря за всички герой а за главните без мулета и прочие..свят 3 няма акцион няма занаят няма майсторене веше няма нищи...

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Относно играта
« Отговор #10 -: Май 13, 2012, 05:12:10 pm »
вижда се ясно че както играчите така собствениците са зарязали играта,не може от 1 година да не пуснат за 1 празник подаръци и ли да раздвижат малко играта,от 10 героя само с 1 играя на другите влизам само да удължа нещата в раниците даже и не копая с тях,вече няма никаква тръпка в играта и не виждам как ще си върнат предишната страст на играчите ако ще и 20 нови версии да пуснат,но сами са си виновни,когато се оплаквахме,вместо да слушат някои мижитурки дето не знаят как за 2 години да дигнат и 2 нива и изобщо какво да правят с героите си да се бяха вслушали малко в старите играчи не да създават сами мултитата от отказали се играчи
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Относно играта
« Отговор #11 -: Май 13, 2012, 06:09:08 pm »
берсерк говориш за 10 свята - 6 месеца
а аз за 2 свята и то по точно малкото останали хора които им се играе все още или доиграват с последни сили. и не говоря за всички герой а за главните без мулета и прочие..свят 3 няма акцион няма занаят няма майсторене веше няма нищи...
имам предвид че два свята отнемат към 1 месец ако всичко върви гладко. тук мислиш ли че нещо изобщо върви гладко а и в тези 6 месеца те два пъти правиха и подобрения и отстраняват редовно докладваните бъгове било грешки в хелпа било нещо друго. тук има все още неща в хелпа от време уно преди месеци писа шереметев че за х5 ниво екипировката не излиза предупреждение че не могат да се носят преди да се качи нивото писахме за доминацията на яростните и какво стана орязаха им силата като атрибут нищо повече и с него и без него пак си командват само танк може им се опре евентуално. за занаят за какво ли не се изписа? когато искахме промени какво получихме? още няколко безполезни умения които само бавят зареждането на страницата с умения нищо повече. ето това имам предвид навсякъде другаде като стане тегаво се хващат хората и правят каквото трябва за да се забавляват играчите и да не ги изгубят из все по-голямата конкуренция от такива игри.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Относно играта
« Отговор #12 -: Май 13, 2012, 08:55:33 pm »
Предположенията и твърденията че играта е зарязана от собствениците не почиват на истината нито на фактите.


Темите по този въпрос ще бъдат трити, а авторите ще бъдат наказвани за неверни твърдения и клевети относно играта и екипа.




В последно време нямах възможност да пиша много в този форум, но напоследък установявам тревожни тенденции в общуването на потребителите. Нападките, нервите, обидите и конфронтацията са повече от взаимното уважение, закачките, духовитите постове и търпението.
В този форум винаги е имало един дух, вдъхновен от духа на самата игра. Винаги е имало магия, каквато магия има в Аярската империя.
Винаги, също така, е имало достойни, забавни, умни и духовити играчи, които поставиха основите на общността на Героя.
Не мисля, че тук има потребители, които да не обичат истински играта, дори напротив - мисля, че всички - и Екипът, и вие - сме тук, защото носим духа на играта и защото това е нещо повече от игра за всички нас.
Нека да се опитаме всички заедно да запазим тоя дух и тая магия, които ни карат всеки ден да сме тук всеки ден.
Нека да има по-малко дрязги, конфронтации и обиди, те никога не помагат никому. Единственото, което правят, е да оставят горчив вкус в устата на всеки, който е отделил от времето си, за да се изправя срещу злото в Аярската империя или за да посети форума и да види дали някой майстор не е създал поредната чудна реликва с лилав или зелен цвят.
Можем да го направим, ако го поискаме.



Моля наистина да се придържаме към добрия тон във форума и да добреем, а не да се създават интриги!


Приятна игра на всички!


Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!