Автор Тема: КАКВО СЕ СЛУЧВА  (Прочетена 22359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #15 -: Май 24, 2012, 08:56:57 am »
Когато има какво да се каже, ще се каже повярвайте ми.Дойде ли информация за нова версия,нови промени в играта и т.н. всички ще научите.
Относно питането на автора на темата отдавна е казано,че заради проблеми във въпросните приложения за бонус точките и подаръците са спрени поне за сега.Дали ще бъдат пускани някога и аз не знам.И повярвайте екипа НЯМА ИЗГОДА от спирането на подаръците.Всеки сам за себе си знае по колко диаманта зарежда за всеки един негов герои било то за премиуми или за ходове.Лично аз под 1000д не съм падал, а има хора които и повече даваха по времето на подаръците.Това са много диаманти за няколко дена.
А пък вече относно форума и изнервената обстановка сами си я правите.Не може по 10 пъти да се пита за едно и също нещо.Не може да се пита с главни букви и да се нападат членове на екипа и после да очаквате,че няма да има реакции.Знам,че има проблеми доста в играта и е нормално всички да са изнервени ама малко търпение.
И да фрамел прав си може да изразиш недоволството си от дадена личност с кармата която е напълно безполезна,но модераторите могат да изразят недоволството си от неспазването на правилата и по много други начини.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #16 -: Май 24, 2012, 09:48:10 am »
Е то в тоя форум пишем 10 човека,единият от които заключва теми,все едно му плащат за това.Да си видял някой от екипа да пише във форума под теми засягащи играта? Аз щото не съм! Модераторите се мъчат да лавират между екипа и играчите,но от тях нищо не зависи,освен да заключват теми,да редактират постинги или направо да ги трият и по този начин да дразнят играчите.Визирам mitika за по горното изказване. Колежката заключи повече теми от колкото са написани в тоя форум,изтри и редактира стотици мнения на потребители.И още се чудя как тази тема седи отключена?
От екипа само електрото все още изпълнява някакви функции и помага на играчите с квото може,на другите не съм им чул гласа от доста време.
Гледам mitika е редактирала и автора на темата,100%,че този мой постинг утре няма да го виждате,щото mitika ще го редактира или изтрие и с това ще ми докаже тезата,че е комплексар.

просто и вие трябва да ни разберете че след годините прекарани в играта и усилията и средствата които сме дали за нея не заслужаваме така да се скапе играта и да не се реагира адекватно на нито 1 наш проблем и да няма никаква информация а само ненужни наказания да се покаже че някой има власт да запуши устата на друг
има хора които са дали хиляди левове за тази игра,не ги ли е срам сега да се отнасят така с тях,да ги карат да се чудят защо са дали толкова за нея а сега да трябва да си зарежат героите,и още нещо играчите са по важни от модераторите защото играта се поддържа от тях така че моите уважения и вие трябва са си помислите как се отнасяте с нас защото от модераторите има най голямо недоволство,от старите играчи които почнахме играта сега останахме може би по малко от 20 човека
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #17 -: Май 24, 2012, 10:10:51 am »
просто и вие трябва да ни разберете че след годините прекарани в играта и усилията и средствата които сме дали за нея не заслужаваме така да се скапе играта и да не се реагира адекватно на нито 1 наш проблем и да няма никаква информация а само ненужни наказания да се покаже че някой има власт да запуши устата на друг
има хора които са дали хиляди левове за тази игра,не ги ли е срам сега да се отнасят така с тях,да ги карат да се чудят защо са дали толкова за нея а сега да трябва да си зарежат героите,и още нещо играчите са по важни от модераторите защото играта се поддържа от тях така че моите уважения и вие трябва са си помислите как се отнасяте с нас защото от модераторите има най голямо недоволство,от старите играчи които почнахме играта сега останахме може би по малко от 20 човека
Не си мисли,че ния като сме модератори и не играем от години играта и не сме давали средства.Сам можеш да попиташ особено и mitika колко е дала за да си развие гилда и героите си и дали си дал повече от нея.Това,че сме модератори ни дава права само в форума и не е хубаво да ни отделяш от останалите играчи с подобни изказвания.Както съм модератор тука, така съм и играч в играта не по-малко от тебе за да говориш подобни работи.
Относно недоволството от модераторите нормално е да има такова.Все пак тука ния обираме всичките негативи въпреки,че нито сме програмисти нито ние казваме на екипа какво да прави по играта.И отделно ния сме модератори от няколко месеца тука,а недоволство винаги е имало.Всеки като се прави на тарикат така ще бъде има си правила и те трябва да се спазват.Достатъчно свобода имате в този форум за разлика от други форума така,че не виждам от какво се оплаквате?Или да почна с примерите?Ти специално колко пъти си ме псувал във форума и в играта?Поне ще си признаеш ли?Или да покажа и снимки,че пазя и такива с твои изказвания на лично?И после обаче си несправедливо обвинен и баннат.Ама извинявайте ама каквото повикало такова се обадило.Дръжте се нормално и такова ще е отношението и с вас.Никой не иска да ви банва или трие от форума.Това е положението.Нито сте нарочени от някои да бъдете постоянно банвани нито нищо.Чудете се после защо 5 човека от форума имат десетки банове.Така,че първо погледнете причините във вас после обвинявайте някои друг за това.Все пак всеки е голям човек и трябва да може да носи последствия за думите си и за всичко казано/написано в форума.
« Последна редакция: Май 24, 2012, 10:13:22 am от Ivolver »

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #18 -: Май 24, 2012, 10:17:38 am »
Мнението ми не е изтрито,макар да бях доста гаден снощи,щото изпих 6 големи ракии преди да го напиша  :D
Но поне видях,че Митика не е комплексирана личност в което я обвиних снощи.За което и поднасям извинение.Но продължавам да твърдя,че модераторите във форума се месят прекалено много с изтриване и редактиране на мнения на играчите списващи в този форум.
Относно играта влизам повече като по навик в нея,а не за удоволствие както в началото като започнах да я играя и е въпрос на време да се откажа от нея,ако продължава така.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #19 -: Юни 20, 2012, 10:27:49 pm »
Не си мисли,че ния като сме модератори и не играем от години играта и не сме давали средства.Сам можеш да попиташ особено и mitika колко е дала за да си развие гилда и героите си и дали си дал повече от нея.

А не получавате ли някви бонусчета от Отона и компания?  *pardon*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #20 -: Юни 20, 2012, 11:22:11 pm »
А не получавате ли някви бонусчета от Отона и компания?  *pardon*
Направо нямам търпение да дойде Коледа и Нова Година и да си получим празничните бонуси.Едно 5000 лева на човек са ни обещали ако оцелеем до тогава  :D

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #21 -: Юни 20, 2012, 11:24:55 pm »
А няква месечна компенсация за вложените нерви и усилия в поддържането на форума няма ли  *pardon*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #22 -: Юни 21, 2012, 12:16:36 am »
А няква месечна компенсация за вложените нерви и усилия в поддържането на форума няма ли  *pardon*

Няма.Те го правят за слава  :D :D :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #23 -: Юни 21, 2012, 07:28:56 am »
Какви нерви  ???
Понякога чак ми е кеф да ви банвам и трия постовете  :P

П.П.ibrahim4o не знаех,че си се върнал.Само във форума ли е или и в играта?

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #24 -: Юни 21, 2012, 07:34:51 pm »
доста глупости четох ама не ми се занимава.....  ще захапя 2 неща.
1- никой не може да ми каже да имам търпение или никой не може да каже да имаме търпение , след като играта , в частност тези които я правят ни излъгаха... , никой не може да ми каже нищо , ама никой ме може да ми каже копче даже... казал си нещо, не го вършиш, не даваш информация какво става, модераторите казват имайте търпение, ей браинлошове кво става, кво търпение....
аз лично както бях писал няма да се оплаквам от играта , нямам и намерение , все пак хора ако не ви харесва бягайте бе , утре в други ден 20к за 1 кола , след 2-3 годнин не се знае някой ти я чупи някой я изгърми.... и нямаш нищо, остава радоста от приятните и полезни неша която ти е допринесла, и разбирасе тъгата за разпада , ама какво можем да направим..
нещата се случват , няма се жалваме сега какво и кой колко дал.( след като инвестираш в нещо , то братле , ще имаш доста разходи , доста проблеми и доста неприятности), от 2 годиниа имам кола която струва 25к чисто нова вече струва с 2к повече и то от хейтари .... я виж кола , аз нямам я да я счупим ;Д ... когато загубите удоволстието от играта , тогава трябва да не се оплаквате , а да спрете играта :). относно кой си върши работата като хората от всички табели то е ясно те са 2 ма поне на този етап 1вият е електрото , 2рият даже е зеленичък шереметко ли не го помня , ама момчето е начетено, дори не му плащат защото е зелен и доста по-умно от повечето модератори, което не е обида , аз с какво съм виновен че има по-умни и кадърни хора от тях.
митика - еми жена модератор в играта
тоя другия иволвар 1 поста да му видя не го чета даже веднага минус
2- мн ясно че модераторите имат заплати изразени в диаманти , мн ясно че не ги получават на коледа в чорапче а си ги вземат всеки месец и то си е нормално , и аз по сял ден да седя тука и да отговарям на филмари и аз ще вземам диаманти и не само, сините табели(Без електрото) ще са ми братя а аз ще съм Раян Гигс ако се сещате за какво говоря Д:

тука идва вече въпросът , че да си модератор е супер набутвация :Д , хора вие сте полицаите на сайта , никой никога няма да ви харесва :Д може да има някой заблуден дето е свикнал по рождение да се оприличава на турска русална(от главата до кръстта риби , от кръстта до пръстите мъж) и да ви харесва, обаче проблема още по-голям вие не сте полицаи , вие сте съвсем обикновенни патрулиращи полицаи, за което няма за какво да се обиждате , все пак всеки харесва полицията , да не би да мислите че има нещо лошо в полицията, че да ми набирате в момента като малки бързовари в чайник?

който за каквото е учил , хейтъриновци Д:

триенето на поста ми е безмислено , просто ми сложете 1 ''  -  '' и доживот ще ридая.


хора това е темата в която можете да изкарате дневното напрежение, лошо няма , даже предлагам да се направи либерална и демократична тема - тежки дни , ела при нас и се оплачи.
аз ще заповчна здр, аз съм Жеко и съм  .......
и вие, здравейййй Жеко :Д......
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

sabertooth_wolf

  • Гост
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #25 -: Юни 21, 2012, 08:35:23 pm »
Играчи: 82 331
Това е от страницата на играта в бигпоинт. Интересно до колко заради мултиакаунинга това е подвеждаща информация?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #26 -: Юни 21, 2012, 08:58:12 pm »
9 милиона са, просто bigpoint не работят с големи числа.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #27 -: Юни 25, 2012, 07:06:48 pm »
Здравейте отново приятели,позамря темата и ще я пораздвижа малко. Минаха 6 месеца от обещатине промени за толкова време хората до луната отидоха а на вас не ви стигна да направите тези промени но да приемеме че става бавно все пак за тези 6 месеца получихме отговори от рода като има нещо ново ще получиме информация, то така и с години можеме да си чакаме и да няма нищо ,това ли заслужаваме питам аз след годините отделени по тази игра. Няма ли в този форум някой от занимаващите се по промените да се изправи като мъж и да каже заради еди кво си се забавих еди що си  ще има ли няма ли да има, да каже на хорицата тука защо чакат или ще се криеме като мишки и ще гриземе от сиренцето колкото и малко да е останало от него? :(

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #28 -: Юни 25, 2012, 09:13:08 pm »
Вече го направиха веднъж. Защо да не повторят?

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:КАКВО СЕ СЛУЧВА
« Отговор #29 -: Юни 26, 2012, 01:03:32 am »
+ от мен за sherifa  :D.Напиши пак нещо тия дни ,че ми пълниш душата  :D ....и още някоя нова идея за тема,аз ще пиша редовно.......